Image 0
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 6
Jagoda

Jagoda

Profesjonalny petsitter, Wrocław

5.0 (118 opinii)

31 stałych klientów

Poznajmy się lepiej

Cześć! Mam na imię Jagoda, jestem kocim i psim zoopsychologiem. Mam trochę szkoleń za sobą :) Zwierzęta były wokół mnie od dzieciństwa, zostałam wychowana w szacunku i empatii w stosunku do czworonogów. Wcześniej żyłam z psem i kotem, obecnie nie opiekuję się na stałe żadnym pupilem (jeszcze!). Zwierzęta są dla mnie ogromną pasją, a zajmowanie się nimi to czysta przyjemność :)

Co mnie wyróżnia?

Pracuję ze zwierzętami od 15 roku życia, zaczynając od sezonowej pracy na międzynarodowych wystawach dla psów organizowanych przez ZKwP Legnica. Potem wyprowadzałam schroniskowe pieski, a od jakiegoś czasu zajmuję się niemal codziennie byciem psią i kocią nianią :) Jestem absolwentką Zoopsychologii (specjalizacje psy i koty) na Polskiej Akademii Zoopsychologii i Animaloterapii. Obecnie skupiam się wyłącznie na pracy ze zwierzętami, jako opiekunka i sezonowy pracownik wystaw.

Mam doświadczenie ze zwierzętami wymagającymi specjalnej uwagi (zaburzenia lękowe i separacyjne, choroby wymagające podawania leków itp). Każda opieka jest INDYWIDUALNA! To znaczy, że przyjmuję jedne zwierzę na raz (wyjątki są jeśli ktoś ma dwa zwierzaki lub gdy ustalimy z właścicielami, że pies może przebywać z obcym zwierzem. Każda taka sytuacja jest wcześniej konsultowana. Domyślnie każda opieka odbywa się "solo"). Jest to duże udogodnienie dla zwierząt lękowych i takich które nie mogą być w stadzie.

NIESTETY nie zawsze mam możliwość opieki nad psem z zaburzeniem separacyjnym, jeśli w danym terminie mam akurat zaplanowane spacery, bądź wizyty u kotów!

⛑️Jestem zaznajomiona z pierwszą pomocą dla psów, posiadam odpowiedni certyfikat potwierdzający mój udział w warsztatach prowadzonych przez CISNĘ KLATĘ PODAJ ŁAPĘ

Niedługo czeka mnie więcej szkoleń, warsztatów i webinarów, co niezwykle podniesie moje kompetencje i zrozumienie języka czworonogów :

🐾WARUNKI NOCLEGU🐾

Akceptuję:

szczenięta odstawione od matki i potrafiące załatwiać się na podwórku/macie;seniorów;leżenie na łóżku i kanapie;lękliwe psy, które boją się zostawać same; zwierzęta którym trzeba podawać leki o wyznaczonych porach.

Nie akceptuję:

psów agresywnych w stosunku do opiekuna;załatwiania potrzeb fizjologicznych w domu;niszczenia mebli;psów wokalizujących w domu (ze względu na mieszkanie w bloku); kotów siusiających poza kuwetą.

BARDZO PROSZĘ PRZY OPISIE ZWIERZAKA O 100% SZCZEROŚĆ 💚 Są wyjątkowe przypadki, kiedy jestem w stanie przyjąć pieska któremu czasem zdarzy się siusiu wpadka, czy niuńka który szczeka jak najęty na dźwięk domofonu itp. Ważne, żeby nie zatajać prawdziwej natury zwierzaka, oszczędzi nam to czasu i nieprzyjemnych sytuacji!

???NAJCZĘSTSZE PYTANIA???

"Czy dostanę jakieś zdjęcia swojego pupila podczas opieki?"

Tak! Będziemy w stałym kontakcie, gdzie będę raportować przebieg opieki oraz podsyłać zdjęcia i filmiki. Dotyczy to noclegów i wizyt domowych, ze spacerami jest to kwestia do ustalenia z właścicielami :) Przykładowe relacje można zobaczyć na moim instagramie @kotdogwroclaw

"Czy podpiszemy jakąś umowę?"

Tak! Od niedawna podpisuję umowy z właścicielami. W przypadku wizyt domowych (i czasem spacerów) podpisujemy też protokół przekazania kluczy. Oba dokumenty są w dwóch egzemplarzach - jeden dla mnie, drugi dla właściciela.

"Czy spotkanie zapoznawcze jest dodatkowo płatne?"

Nie! Jeśli już jesteśmy umówieni na opiekę noclegową, a usługa została opłacona, to spotkanie zapoznawcze jest w cenie. Jeśli jest potrzeba to spotkań może być nawet kilka. W przypadku spacerów, spotkanie zapoznawcze (tzw wspólny spacer) kosztuje standardowo.

"Czy mogę przedłużyć czas wizyty u mojego kota?"

Tak! Standardowa wizyta trwa 30 minut, ale jeśli czujesz, że jest to dla Twojego pupila za krótko, to jak najbardziej można wydłużyć ten czas do 45 minut lub 1 godziny. Jest to kwestia indywidualna, rozliczana dodatkowo.

"Jak będziemy się komunikować?"

Do wyboru mamy kontakt SMS, WhatsApp, Instagram, Email, a także rozmowy telefoniczne. Kwestia wygody właściciela.

"Nigdy nie korzystałem z portalu ani usług Petsittera, co jeśli nadal nie jestem czegoś pewien?"

Proszę się nie krępować i pisać z jakimkolwiek pytaniem, dla ułatwienia mogę podać numer telefonu, aby wszystko wygodnie wytłumaczyć i rozwiać każdą wątpliwość :)

Kwalifikacje

Behawiorysta
Ukończony kurs pierwszej pomocy dla zwierząt

Mój cennik i zakres usług

Nocleg u petsittera

od 110 zł


  Zobacz jakie psy przenocuję

 • Ugoszczę maksymalnie 2 psa/psów na raz

 • Zobacz jakie koty przenocuję

 • Ugoszczę maksymalnie 2 kota/koty na raz

 • Szczegółowy cennik

 • Cena za dobę w tygodniu
  110 zł

 • Cena za dobę w weekend i święta
  140 zł

 • Transport do 5 km
  30 zł

 • Transport powyżej 5km
  50 zł

 • Polityka anulowania

 • 7 dniOtrzymasz pełny zwrot pieniędzy, jeśli anulujesz na tydzień przed rozpoczęciem rezerwacji. Jeśli anulujesz później niż na tydzień przed rozpoczęciem rezerwacji otrzymasz 50% zwrotu za pierwsze 7 dni rezerwacji. Otrzymasz 100% zwrotu za kolejne dni.

Spacer w Twojej okolicy

od 35 zł


  Zobacz jakie psy wyprowadzę

 • Wyprowadzę maksymalnie 1 psa/psów na raz

 • Szczegółowy cennik

 • Standardowy spacer (30 min)
  35 zł

 • Każde dodatkowe 30 min
  30 zł

 • Polityka anulowania

 • 3 dniOtrzymasz pełny zwrot pieniędzy, jeśli anulujesz na trzy dni przed rozpoczęciem rezerwacji.Jeśli anulujesz później niż na trzy dni przed rozpoczęciem rezerwacji otrzymasz 50% zwrotu.

Wizyty domowe

od 38 zł


  Zobacz jakie psy odwiedzę


 • Zobacz jakie koty odwiedzę


 • Szczegółowy cennik

 • Standardowa wizyta (30 min)
  38 zł

 • Dodatkowe 30 min
  30 zł

 • Polityka anulowania

 • 7 dniOtrzymasz pełny zwrot pieniędzy, jeśli anulujesz na tydzień przed rozpoczęciem rezerwacji. Jeśli anulujesz później niż na tydzień przed rozpoczęciem rezerwacji otrzymasz 50% zwrotu za pierwsze 7 dni rezerwacji. Otrzymasz 100% zwrotu za kolejne dni.

Dostępny
Niedostępny

Gdzie zamieszka Twój pupil?

Jakie warunki są w moim domu?

 • Mieszkanie z balkonem
 • Zwierzęta mogą spać w łóżku
 • W domu nie ma toksycznych dla zwierząt roślin
 • Wewnątrz nie pali się papierosów
 • Zwierzęta mogą wchodzić na meble (kanapy, fotele etc.)

Zarezerwuj już dziś


Wypełnij dane, aby obliczyć koszt usługi.
Powiązane usługi
Hotel dla psów we Wrocławiu
petsy_logo
Usługi
Hotel dla psówHotel dla kotówOpieka nad psemOpieka nad kotemPetsitterCatsitterWyprowadzanie psówSpacer z psemPraca ze zwierzętami
O Petsy
Potrzebujesz pomocy
Regulamin serwisuPolityka PrywatnościFAQFundusze europejskie
Zapisz się do naszego newslettera

Dowiedz się ciekawych rzeczy o opiece i wychowaniu zwierząt domowych

App Store
Google Play
EU Logo Big