Image 0
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 6
Izabella

Izabella

Profesjonalny petsitter, Poznań

5.0 (1 opinia)

Poznajmy się lepiej

Cześć! Nazywam się Iza i jestem studentką medycyny w Poznaniu. Moja pasja do zwierząt, a w szczególności do psów, towarzyszy mi od najmłodszych lat. Swoje doświadczenie i zamiłowanie do czworonogów zawdzięczam adopcji trzech wspaniałych piesków ze schroniska, które towarzyszyły mi przez większość mojego życia. Swój harmonogram dzielę między uczelnią a domem. Dla mnie każdy pies to wyjątkowy przyjaciel, który zasługuje na troskliwość i miłość.
Dlaczego warto wybrać moją opiekę?
Przestronny dom z ogrodem
: Mój dom otoczony jest dużym ogrodem, w którym psy mogą dowoli biegać, wąchać i kopać w wyznaczonych miejscach. To prawdziwy raj dla każdego czworonoga!
Różnorodność przestrzeni:
Ogród posiada zarówno otwarte przestrzenie, jak i zaciszne zakątki leśne. Dzięki temu każdy pies znajdzie dla siebie idealne miejsce do zabawy i relaksu.
Stała obecność opiekuna:
W moim domu zawsze ktoś jest obecny, co jest szczególnie ważne dla psów z lękiem separacyjnym. Krótkie nieobecności zdarzają się rzadko, więc Twój pies zawsze będzie miał towarzystwo.
Indywidualne podejście:
4. Indywidualne podejście: Każdy pies to inne wyzwanie. Staram się podejść do każdego czworonoga z otwartą głową i uważnością na jego potrzeby oraz na wskazówki właściciela.
Ważne! Przy rezerwacji proszę o podanie wszystkich informacji na temat Twojego psa, w tym ewentualnych problemów w kontakcie z innymi zwierzętami. Dzięki temu będę mogła zapewnić optymalne warunki dla Twojego pupila podczas jego pobytu u mnie.
Zapraszam do kontaktu i rezerwacji terminów. Dbam o to, aby każdy pies czuł się u mnie jak w domu!

Co mnie wyróżnia?

Przez życie towarzyszyło mi pięć ukochanych zwierząt - trzy psy ze schroniska oraz dwa koty, które adoptowałam. To doświadczenie stało się impulsem do zgłębiania różnorodnych zachowań zwierząt. Jako samouk, dążę do ciągłego poszerzania wiedzy i umiejętności. Czerpię radość z nauki i nie boję się wyzwań, jakie przedstawia opieka nad zwierzętami. Moja cierpliwość i empatia pozwalają mi zrozumieć i współczuć z przeżyciami zwierząt, co umożliwia budowanie głębszych więzi i lepszej opieki nad nimi.

Mój cennik i zakres usług

Nocleg u petsittera

od 70 zł


  Zobacz jakie psy przenocuję

 • Ugoszczę maksymalnie 1 psa/psów na raz

 • Szczegółowy cennik

 • Cena za dobę w tygodniu
  70 zł

 • Cena za dobę w weekend i święta
  80 zł

 • Polityka anulowania

 • 3 dniOtrzymasz pełny zwrot pieniędzy, jeśli anulujesz na trzy dni przed rozpoczęciem rezerwacji. Jeśli anulujesz później niż na trzy dni przed rozpoczęciem rezerwacji otrzymasz 50% zwrotu za pierwsze 7 dni rezerwacji. Otrzymasz 100% zwrotu za kolejne dni.

Dostępny
Niedostępny

Gdzie zamieszka Twój pupil?

Jakie warunki są w moim domu?

 • Dom z ogrodem
 • Ogród z wysokim płotem (min. 1,5 metra)
 • Zwierzęta mogą wchodzić na meble (kanapy, fotele etc.)

Kto mieszka w moim domu?

 • W domu mieszkają mężczyźni

Zarezerwuj nocleg już dziś


Wypełnij dane, aby obliczyć koszt usługi.
Powiązane usługi
Hotel dla psów w Poznaniu
petsy_logo
Usługi
Hotel dla psówHotel dla kotówOpieka nad psemOpieka nad kotemPetsitterCatsitterWyprowadzanie psówSpacer z psemPraca ze zwierzętami
O Petsy
Potrzebujesz pomocy
Regulamin serwisuPolityka PrywatnościFAQFundusze europejskie
Zapisz się do naszego newslettera

Dowiedz się ciekawych rzeczy o opiece i wychowaniu zwierząt domowych

App Store
Google Play
EU Logo Big