Image 0
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 6
Izabella

Izabella

Profesjonalny petsitter, Poznań

5.0 (9 opinii)

1 stały klient

Poznajmy się lepiej

Cześć! Nazywam się Iza i jestem studentką medycyny w Poznaniu. Moja pasja do zwierząt, a w szczególności do psów, towarzyszy mi od najmłodszych lat. Swoje doświadczenie i zamiłowanie do czworonogów zawdzięczam adopcji trzech wspaniałych piesków ze schroniska, które towarzyszyły mi przez większość mojego życia. Swój harmonogram dzielę między uczelnią a domem. Dla mnie każdy pies to wyjątkowy przyjaciel, który zasługuje na troskliwość i miłość.Dlaczego warto wybrać moją opiekę?1.

Przestronne mieszkanie z dostępem do ogrodu:

Mieszkam w cichej i spokojnej okolicy w miejscowości Złotniki pod Poznaniem, otoczonej dużą ilością terenów zielonych idealnie nadających się pod długie spacery. Moje mieszkanie oferuje przestrzeń, w której psy mogą swobodnie się poruszać. Nie praktykuję zamykania psów w klatkach/kojcach itp. psy mogą korzystać z całej dostępnej przestrzeni bez ograniczeń, tak jak u siebie w domu. Dostęp do ogrodu pozwala im na cieszenie się świeżym powietrzem i zabawę na zewnątrz.2.

Indywidualne podejście

: Nie prowadzę hotelu dla psów, każdorazowo podejmuję się jednego zlecenia na raz. Rezerwacja terminu u mnie wiąże się z gwarancją indywidualnej opieki nad pieskiem - wyjątek stanowią psy mieszkające ze sobą (maksymalnie podejmuję się opieki nad 3 psami). Każdy pies to inne wyzwanie. Staram się podejść do każdego czworonoga z otwartą głową i uważnością na jego potrzeby oraz na wskazówki właściciela.3.

Zaangażowanie i profesjonalizm od pierwszego kontaktu:

Od samego początku staram się zapewnić najwyższy standard obsługi. Rozpoczynam naszą współpracę od dokładnego wywiadu, aby poznać każdego psa indywidualnie - jego charakter, potrzeby, rutyny. Umawiam się na spacery zapoznawcze oraz próbne noclegi, aby zapewnić właścicielom pewność, że ich pupil jest w dobrych rękach.Ważne!


1. Ze względu na wynajem mojego miejsca zamieszkania

nie zajmuję się psami z lękiem separacyjnym oraz szczeniętami.

Moja codzienna rutyna wymaga ode mnie kilkugodzinnych nieobecności parę razy w tygodniu, w trakcie których pies musi umieć przebywać sam.


2.

Zajmuję się psami do 25 kg,

w przypadku większych psów przyjęcie zlecenia rozważam indywidualnie na podstawie wywiadu.


3.

Ostateczne potwierdzenie rezerwacji następuje po odbyciu pobytu próbnego

u mnie w mieszkaniu. Jest to kluczowy krok, który umożliwia mi dokładne ocenienie, czy jestem w stanie zapewnić optymalną opiekę nad Państwa pupilem. Ponadto, ten czas pozwala psu na zapoznanie się z nowym środowiskiem, co może znacząco zmniejszyć stres związany z rozłąką z właścicielami. Wyjątkiem są krótkotrwałe pobyty trwające mniej niż 2 doby, w których mogę zgodzić się na potwierdzenie rezerwacji jedynie na podstawie spaceru zapoznawczego.


4. W przypadku konieczności świadczenia usług weterynaryjnych podczas pobytu Państwa psa, koszty te zostaną poniesione przez właściciela po wcześniejszym uzgodnieniu kosztów ze mną. Poświadczone przez mnie paragony lub faktury będą podstawą do rozliczenia. Ponadto, w przypadku jakichkolwiek szkód wyrządzonych przez psa, właściciel również pokrywa koszty naprawy lub odszkodowanie, które zostaną ustalone po wcześniejszej konsultacji.Zapraszam do kontaktu i rezerwacji terminów. Dbam o to, aby każdy pies czuł się u mnie jak w domu!

Co mnie wyróżnia?

Przez życie towarzyszyło mi pięć ukochanych zwierząt - trzy psy ze schroniska oraz dwa koty, które adoptowałam. To doświadczenie stało się impulsem do zgłębiania różnorodnych zachowań zwierząt. Jako samouk, dążę do ciągłego poszerzania wiedzy i umiejętności. Czerpię radość z nauki i nie boję się wyzwań, jakie przedstawia opieka nad zwierzętami. Moja cierpliwość i empatia pozwalają mi zrozumieć i współczuć z przeżyciami zwierząt, co umożliwia budowanie głębszych więzi i lepszej opieki nad nimi.

Mój cennik i zakres usług

Nocleg u petsittera

od 90 zł


  Zobacz jakie psy przenocuję


 • Ugoszczę maksymalnie 2 psa/psów na raz

 • Szczegółowy cennik


 • Cena za dobę w tygodniu

  90 zł

 • Cena za dobę w weekend i święta

  100 zł

 • Cena za dodatkowego PSA za dobę w tygodniu

  65 zł

 • Cena za KOTA za dobę w tygodniu

  90 zł

 • Cena za dodatkowego KOTA za dobę w tygodniu

  65 zł

 • Polityka anulowania


 • 7 dniOtrzymasz pełny zwrot pieniędzy, jeśli anulujesz na tydzień przed rozpoczęciem rezerwacji. Jeśli anulujesz później niż na tydzień przed rozpoczęciem rezerwacji otrzymasz 50% zwrotu za pierwsze 7 dni rezerwacji. Otrzymasz 100% zwrotu za kolejne dni.

Gdzie zamieszka Twój pupil?

Jakie warunki są w moim domu?

 • Mieszkanie z ogrodem (parter)

 • Ogród z wysokim płotem (min. 1,5 metra)

 • Zwierzęta mogą wchodzić na meble (kanapy, fotele etc.)

Kto mieszka w moim domu?

 • W domu mieszkają mężczyźni

Zarezerwuj nocleg już dziś


Powiązane usługi
Hotel dla psów w Poznaniu
petsy_logo
Usługi
Hotel dla psówHotel dla kotówOpieka nad psemOpieka nad kotemPetsitterCatsitterWyprowadzanie psówSpacer z psemPraca ze zwierzętami
O Petsy
Potrzebujesz pomocy
Regulamin serwisuPolityka PrywatnościFAQFundusze europejskie
Zapisz się do naszego newslettera

Dowiedz się ciekawych rzeczy o opiece i wychowaniu zwierząt domowych

App Store
Google Play
Fundusze Europejskie - Logo