Promocja -10% Na pierwszą usługę
Znajdź petsittera
Image 0
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 6
Iga

Iga

Profesjonalny petsitter, Warszawa

5.0 (3 zlecenia)

Poznajmy się lepiej

Od dziecka posiadam psy. Pomagam w schronisku i opiekuję się psami znajomych podczas ich nieobecności. Hobbistycznie doszakalam się w tematyce psów. Opieka nad zwierzętami nie jest moim głównym źródłem dochodów, jest przyjemną częścią życia :). Pracuję z domu także mogę poświecić uwagę podopiecznemu i suczce rezydentce. Nie przyjmuję więcej jak jednego / dwóch psów na opiekę w danym czasie. Zapewnia to komfort podopiecznemu i suczce rezydentce. Dzięki temu mam odpowiednią ilość czasu dla obydwu. Dziennie spacerujemy średnio 5-10km (w zależności od możliwości podopiecznego i sugestii właścicieli :)). Możemy mniej, możemy więcej. W weekendy zazwyczaj planuję długie spacery po lesie lub polach. Przed przyjęciem zwierzaka proszę o zapoznawczy spacer z suczką rezydentką i kawkę u mnie. :)

Weekendy często spędzamy na działce pod Warszawą gdzie jest duży ogrodzony ogród, po którym wszyscy hasają jak im wygodniej. W pobliżu pola, lasy i rzeka.I speak fluent English :).

Co mnie wyróżnia?

Mam doświadczenie z psami, w tym ukończony kurs petsittera COAPE czy wolontariat w schronisku. Fascynują mnie psie relacje i zachowania. Twój pupil będzie goszczony jak król i wyspacerowany jak nigdy.

Mój cennik i zakres usług

Nocleg u petsittera

od 100 zł


 • Zobacz jakie psy przenocuję

 • Ugoszczę maksymalnie 1 psa/psów na raz

 • Szczegółowy cennik

 • Cena za dobę w tygodniu
  100 zł

 • Cena za dobę w weekend i święta
  120 zł

 • Transport do 5 km
  30 zł

 • Transport powyżej 5km
  100 zł

 • Polityka anulowania

 • 3 dniOtrzymasz pełny zwrot pieniędzy, jeśli anulujesz na trzy dni przed rozpoczęciem rezerwacji. Jeśli anulujesz później niż na trzy dni przed rozpoczęciem rezerwacji otrzymasz 50% zwrotu za pierwsze 7 dni rezerwacji. Otrzymasz 100% zwrotu za kolejne dni.

Dostępny
Niedostępny

Opinie

5.0

opinii: 3

Jakość usługi

Kontakt

Ręka do zwierząt

5.0

5.0

5.0

Kamil Madejek

Nocleg 17.05.2022

Od początku kontakt z Igą był bezproblemowy, szybki i profesjonalny. Zanim zostawiliśmy naszego pieska u Igi, była możliwość spotkać się, porozmawiać i pójść na wspólny spacer zapoznawczy z psem rezydentem Igi. Jeśli chodzi o pobyt naszego psiaka u Igi - na bieżąco byliśmy informowali jak się ma nasz psiak, dostawaliśmy zdjęcia i relacje z pobytu. Suzi miała zapewnioną odpowiednią dawkę ruchu, a Iga wykazywała się spokojem i cierpliwością wobec niej, a nie jest to proste, bo nasza psinka ma mnóstwo energii. Nie musieliśmy się niczym martwić i wiedzieliśmy, że nasz psiak jest w dobrych rękach i właściwie zaopiekowany. Szczerze polecamy wybór Igi do opieki nad Twoim pieskiem, był to nasz pierwszy wybór i trafiony idealnie :)

Dominik Piliszek-Słowiński

Nocleg 09.05.2022

Drops spędził u Igi 8 dni i wrócił zadowolony z wakacji. Miał dużo ruchu, fajne towarzystwo drugiego pieska i generalnie dużo atrakcji. Wrócił do domu zmęczony i zadowolony. Iga podeszła do tematu bardzo profesjonalnie - najpierw mieliśmy zapoznanie i wspólny spacer, żeby stwierdzić czy obydwa pieski się zaakceptują i dopiero po tym Iga stwierdziła, że weźmie Dropsa do siebie. Przez cały czas był bardzo dobry kontakt, na bieżąco dostawaliśmy zdjęcia tego, co nasz pies robił. Oprócz tego Iga, jako osoba nie znająca wcześniej Dropsa zauważyła kilka rzeczy na które my nie zwracaliśmy uwagi przebywając z nim codziennie, co jest dodatkowym plusem. Gorąco polecam :)

Gdzie zamieszka Twój pupil?

Jakie warunki są w moim domu?

 • Mieszkanie w bloku/kamienicy
 • Wewnątrz nie pali się papierosów
 • Zwierzęta mogą wchodzić na meble (kanapy, fotele etc.)

Kto mieszka w moim domu?

 • Posiadam psa/psy

Moje zwierzęta

Mila vel KluskaMieszaniec
Mila vel Kluska
Pies
Samica
Senior
Średni

Opis

Milę adoptowałam jak miała około 3 lat. Jest psem lękowym i zamkniętym w sobie. Jednak na przestrzeni czasu (jest u mnie już 7 lat) zbudowałyśmy silną więź i zaufanie. Mila zdobyła Koronę Gór Polski, przeszła część Szlaku Orlich Gniazd, przejeździła ze mna cała Polskę samochodem, pociągiem czy busem. Jest spokojna i wycofana. Milusińska jest psem idealnym i mimo wielu swoich strachów jest dzielnym psem, który mnie motywuje do działania, jest świetną towarzyszką i przytulanką (mimo, że jej włos jest raczej zbliżony bardziej do dzika niż kaczuszki ;)). Zapraszamy do nas na spacer i kawę.

Pozostałe ważne informacje

 • Wysterylizowany/wykastrowany
 • Zażywa leki
 • Jest lękliwy
 • Posiada książeczkę szczepień

Powiązane usługi
Hotel dla psów w Warszawie

Zarezerwuj nocleg już dziś


Wypełnij dane, aby obliczyć koszt usługi.

petsy

Usługi
Hotel dla psówHotel dla kotówOpieka nad psemOpieka nad kotemPetsitterCatsitterWyprowadzanie psówSpacer z psemPraca ze zwierzętami
O Petsy
Potrzebujesz pomocy
Regulamin serwisuPolityka PrywatnościFAQFundusze europejskie
Zapisz się do naszego newslettera

Dowiedz się ciekawych rzeczy o opiece i wychowaniu zwierząt domowych

App Store
Google Play
EU Logo Big