Promocja -10% Na pierwszą usługę
jolly
Znajdź petsittera
Image 0
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 6
Gabriela

Gabriela

Profesjonalny petsitter, Kraków

0.0 (0 zleceń)

Poznajmy się lepiej

Jestem 29-letnią miłośniczką zwierząt, a z zawodu skrzypaczką. Wraz z chłopakiem, jego 5-letnią Andzią (terier walijski) i moją roczną Elfi (biały kundelek) mieszkamy w domku za Krakowem, we wsi Niegoszowice. Mamy duży ogród, w którym pieski upodobały sobie wykopywanie coraz to nowych dziur i buszowanie w trawach i liściach. Od dziecka w naszych domach rodzinnych mieszkał jakiś psiak, więc nie wyobrażamy sobie bez nich życia. Nasze dziewczynki są wysterylizowane. Spośród psich sąsiadów najczęściej odwiedza nas rozszczekana, lecz żądna zabawy i bardzo przyjazna wobec zwierząt roczna suczka imieniem Bambi, oraz Duch — nieco nieokrzesany, ale bardzo sympatyczny kundelek sąsiadów w tym samym wieku.

Mam doświadczenie na w opiece nad psami od 15 lat. Kocham je do szaleństwa, bardzo zależy mi, żeby pomagać w tworzeniu lepszego świata, dlatego nasze zwierzęta są adoptowane. Jeśli twój pies wymaga lepszej opieki, podam potrzebne lekarstwa, zaopiekuję się chorym lub starym psim rzyjacielem.

Nasze dziewczynki są bardzo przyjazne i z pewnością z chęcią pobawią się z Twoim pupilem, ale w razie potrzeby twój pupil z pewnością znajdzie ustronne miejsce, w którym spędzi drzemkę lub odpocznie w samotności.

Co mnie wyróżnia?

Moja Elfi jest pieskiem lękliwym. Jej relacje z obcymi ludźmi są dość specyficzne — może zaakceptuje, ale raczej się nie zaprzyjaźni. Pracujemy nad jej zaufaniem i wzmacnianiem pewności siebie z behawiorystką Magdą z Tell Me Hau podczas "Psich pogadanek" (gorąco ją polecam!!). Elfi początku podobną niechęć przejawia wobec obcych zwierząt, ale wynika to ze strachu i w przeciwieństwie do tej kierowanej do ludzi, trwa chwilę tylko w początkowej fazie, która zawsze szybko mija. W gruncie rzeczy jest bardzo kochaną istotką, która najchętniej całe dnie spędzałaby na eksploracji terenu, zabawach ze zwierzakami, jedzeniu i spaniu. Wychowywała się częściowo w domu rodzinnym mojego chłopaka, w którym mieszka osiem kotów, więc jej poziom akceptacji zwierząt wbrew pozorom jest bardzo duży. Praca nad nią od szczeniaka nauczyła mnie bardzo wiele cierpliwości i zrozumienia. Przed nami wciąż długa droga, ale już teraz jestem z niej bardzo dumna i cieszę się, że pokonamy ją wspólnie!

Mój cennik i zakres usług

Nocleg u petsittera

od 80 zł


 • Zobacz jakie psy przenocuję

 • Ugoszczę maksymalnie 2 psa/psów na raz

 • Szczegółowy cennik

 • Cena za dobę w tygodniu
  80 zł

 • Cena za dobę w weekend i święta
  90 zł

 • Polityka anulowania

 • 3 dniOtrzymasz pełny zwrot pieniędzy, jeśli anulujesz na trzy dni przed rozpoczęciem rezerwacji. Jeśli anulujesz później niż na trzy dni przed rozpoczęciem rezerwacji otrzymasz 50% zwrotu za pierwsze 7 dni rezerwacji. Otrzymasz 100% zwrotu za kolejne dni.

Dostępny
Niedostępny

Gdzie zamieszka Twój pupil?

Jakie warunki są w moim domu?

 • Dom z ogrodem
 • Zwierzęta mogą spać w łóżku
 • Wewnątrz nie pali się papierosów
 • Zwierzęta mogą wchodzić na meble (kanapy, fotele etc.)

Moje zwierzęta

ElfiMieszaniec
Elfi
Pies
Samica
Szczeniak
Mały

Opis

Troszkę lękliwa sunia, ale zyskuje przy bliższym poznaniu. Łobuz, jakich mało! Uwielbia zabawy typu "zapasy", ale tylko jeśli robi to z kimś, kto również ma na to ochotę. Kocha biegać po łąkach i ogrodzie, oraz wkładać ryjek najgłębiej w dołki, jak tylko potrafi. Miłośniczka jedzenia i dobrego spanka.

Pozostałe ważne informacje

 • Wysterylizowany/wykastrowany
 • Ma chorobę lokomocyjną
 • Jest lękliwy
 • Posiada książeczkę szczepień

AndziaTerier walijski
Andzia
Pies
Samica
Dorosły
Mały

Opis

Andzia lubi "szefować", czyli ustawiać do pionu niegrzeczne psiaki swoim groźnym warkiem, natomiast prywatnie jest bardzo słodką i grzeczną psinką. Jak każdy piesek lubi czasem poszczekać, ale przywołana do porządku od razu staje się takim słodziakiem, że głowa mała. Uwielbia spanko na poduszkach, odkładanie smaczków "na później" i głaskanie po brzuszku.

Pozostałe ważne informacje

 • Wysterylizowany/wykastrowany
 • Posiada książeczkę szczepień

Powiązane usługi
Hotel dla psów w Krakowie

Zarezerwuj nocleg już dziś


Wypełnij dane, aby obliczyć koszt usługi.
jolly
Usługi
Hotel dla psówOpieka nad psemPetsitterWyprowadzanie psówSpacer z psemPraca ze zwierzętami
O Petsy
Potrzebujesz pomocy
Regulamin serwisuPolityka PrywatnościFAQFundusze europejskie
Zapisz się do naszego newslettera

Dowiedz się ciekawych rzeczy o opiece i wychowaniu zwierząt domowych

EU Logo Big