Image 0
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Gabriela

Gabriela

Profesjonalny petsitter, Poznań

0.0 (0 opinii)

Poznajmy się lepiej

Cześć! Mam na imię Gabriela i po wyjeździe z domu rodzinnego bardzo brakuje mi kontaktu ze zwierzętami. Mieszkam w okolicy idealnej na długie spacery i zabawę z psami, co wielokrotnie prowadziło moje myśli w stronę zostania petsitterką. Dotychczas największe doświadczenie miałam z kotami, z racji posiadania jednego z urwisów tego gatunku w domu. W domach bliskich mi osób z kolei od zawsze królowały psy, co również pozwoliło mi spędzić z nimi dużą ilość czasu. Wśród nich znalazł się także piesek z fundacji katowany przez swoich poprzednich właścicieli. Zwierzęta czują się w mojej obecności komfortowo i bezpiecznie, dzięki czemu świetnie się razem dogadujemy! Na co dzień studiuję, ale z racji dobiegającego ku końcowi roku akademickiemu, chętnie zajmę się zwierzęcymi podopiecznymi.

Co mnie wyróżnia?

Najchętniej podjęłabym się opieki piesków bez wyraźnych problemów behawioralnych, których właściciele nie mają wystarczającej ilości czasu na zapewnienie im odpowiedniej liczby spacerów. Uwielbiam długie spacery, dzięki czemu pieski miałyby okazję poznać przepiękne zielone zakątki parku Sołackiego, wybiegać się i pobawić. Równie chętnie zajmę się kotkami, które wymagają zajęcia się nimi np. podczas wyjazdu właścicieli. Nie jestem w stanie przyjąć żadnego ze zwierząt do siebie do mieszkania, ze względu na odgórny zakaz od właściciela.

Mój cennik i zakres usług

Gdzie zamieszka Twój pupil?

Jakie warunki są w moim domu?

  • Mieszkanie w bloku/kamienicy
  • W budynku jest winda
  • Wewnątrz nie pali się papierosów

Kto mieszka w moim domu?

  • W domu mieszkają kobiety
Powiązane usługi
Hotel dla psów w Poznaniu
petsy_logo
Usługi
Hotel dla psówHotel dla kotówOpieka nad psemOpieka nad kotemPetsitterCatsitterWyprowadzanie psówSpacer z psemPraca ze zwierzętami
O Petsy
Potrzebujesz pomocy
Regulamin serwisuPolityka PrywatnościFAQFundusze europejskie
Zapisz się do naszego newslettera

Dowiedz się ciekawych rzeczy o opiece i wychowaniu zwierząt domowych

App Store
Google Play
Fundusze Europejskie - Logo