Image 0
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 6
Ewa

Ewa

Profesjonalny petsitter, Gdańsk

5.0 (1 opinia)

Poznajmy się lepiej

Hej!
Jestem Ewa 😊 Od zawsze miałam w domu psa.
Rok temu adoptowałam wspaniałą suczkę Fretkę, która trafiła do mnie z Fundacji Judyta. Fretka ma 2 lata, jest bardzo towarzyskim i bystrym psiakiem, dodającym odwagi tym bardziej lękliwym, ale tez potrafiącym uszanować granice swoich psich znajomych.
Od września 2023 prowadzę z partnerem dom tymczasowy dla psów z Fundacji. Ponad 4 miesiące gościła u nas malutka kundelka z jedną nerką - rozumiemy specjalne potrzeby psiaków i oddajemy im całe serce. Mieliśmy pod opieką także psa lękowego, który przyjmował leki i potrzebował wyjątkowego wsparcia podczas spacerów.
Jestem miłośniczką psów, uważam że każdy pies jest absolutnie wspaniały i wyjątkowy! Jestem magistrem psychologii - już podczas studiów zetknęłam się z behawiorystyką, która obecnie coraz bardziej mnie interesuje 🐾 Rozumiem jakimi indywidualnościami są zwierzęta, szanuję ich potrzeby, daję przestrzeń, nie przytłaczam. 
☑️ Jestem dyspozycyjna, pracuję hybrydowo (tylko jeden dzień w tygodniu z biura). Jeśli akurat mi wypada dzień z biura, w domu i tak zostaje mój partner (praca 100% zdalna), więc Twój psiak będzie pod stałą opieką.☑️ 3 spacery dziennie wspólne z moim psem, jeden dłuższy psiaki idą osobno (30-60 min). Łącznie 4 spacery dziennie.☑️ Zawsze wysyłam zdjęcia ze spacerów.☑️ Dwa razy dziennie przesyłam status co słychać u pieska, jak się czuję, zachowuje, czy zjadł itp. (w tym zdjęcia ze spaceru).☑️ Psy mogą leżeć na kanapie w ciągu dnia, nie wpuszczam ich na łóżko w sypialni.☑️ W domu maksymalnie jeden pies + Fretka.Chętnie zaopiekuję się Twoim czworonożnym przyjacielem! Preferowałabym spcer lub wizytę zapoznawczą przed pobytem pieska u mnie.
Na wszystkie pytania chętnie odpowiem! 🐶

Co mnie wyróżnia?

Prowadzę dom tymczasowy dla psów po przejściach. Jestem psychologiem.

Mój cennik i zakres usług

Gdzie zamieszka Twój pupil?

Jakie warunki są w moim domu?

  • Mieszkanie z balkonem

  • W domu nie ma toksycznych dla zwierząt roślin

  • Wewnątrz nie pali się papierosów

Kto mieszka w moim domu?

  • W domu mieszkają mężczyźni

  • Posiadam psa/psy

Moje zwierzęta

FretkaMieszaniec
Fretka
Pies
Samica
Młodzieniec
Mały

Opis

Fretka jest łagodnym i bystrym psiakiem. Jest odważna, ale szanuje potrzeby i granice swoich psich przyjaciół.

Pozostałe ważne informacje

  • Wysterylizowany/wykastrowany

Powiązane usługi
Hotel dla psów w Gdańsku
petsy_logo
Usługi
Hotel dla psówHotel dla kotówOpieka nad psemOpieka nad kotemPetsitterCatsitterWyprowadzanie psówSpacer z psemPraca ze zwierzętami
O Petsy
Potrzebujesz pomocy
Regulamin serwisuPolityka PrywatnościFAQFundusze europejskie
Zapisz się do naszego newslettera

Dowiedz się ciekawych rzeczy o opiece i wychowaniu zwierząt domowych

App Store
Google Play
Fundusze Europejskie - Logo