Image 0
Image 1
Image 2
Image 3
Ewa

Ewa

Profesjonalny petsitter, Łódź

0.0 (0 opinii)

Poznajmy się lepiej

Cześć! Wychowywałam się na wsi, całe swoje dzieciństwo spędziłam wśród zwierząt, takich jak króliki, gołębie, psy oraz koty. Wiele zwierząt przygarniałam i stawały się członkami rodziny. Niestety teraz nie mam własnego pupila, jednak moja miłość do czworonogów nie zaginęła. Uwielbiam spędzać czas z nimi.
Rozumiem, że dla zwierząt kluczowe jest utrzymanie ustalonych harmonogramów, takich jak regularne posiłki, spacery czy podawanie leków. Dlatego starannie przestrzegam ustalonej rutyny dnia, takiej samej, jaką wyznaczył opiekun. Jestem wyjątkowo cierpliwa i potrafię sprawnie radzić sobie z ewentualnymi trudnościami, takimi jak niepokój, nieposłuszeństwo czy wyzwania związane z nawykami żywieniowymi zwierząt. Moje elastyczne podejście do życia pozwala mi szybko dostosować się do nowych okoliczności, co gwarantuje bezpieczeństwo i komfort moich podopiecznych.
Codziennie pracuję zdalnie w swoim domu, co oznacza, że ​​mam wiele czasu do dyspozycji, a zwierzę powierzone mojej opiece z pewnością nie odczuje samotności. Zawsze jestem dostępna w mieszkaniu.
Mój apartament składa się z dwóch pokoi, co zapewnia podopiecznym dużo przestrzeni. Nie posiadam własnych zwierząt, więc cała moja uwaga zostanie skoncentrowana na czworonogach, którymi się opiekuję. W okolicy mojego bloku znajduje się wiele obszarów do spacerów, a ponieważ sam uwielbiam spacery, jestem w stanie zapewnić zwierzęciu dodatkową ilość ruchu, jeśli będzie tego potrzebować.
Mieszkam w okolicy parku ks. J. Poniatowskiego. W klatce mojego bloku jest sprawna winda. Na terenie osiedla jest sporo zieleni.
Zapewniam stały kontakt oraz informacje na temat pobytu Twojego pupila pod moją opieką.

Co mnie wyróżnia?

Jestem osobą odpowiedzialną oraz cierpliwą. Lubię poznawać różne zachowania zwierząt i szukać rozwiązań.

Mój cennik i zakres usług

Gdzie zamieszka Twój pupil?

Jakie warunki są w moim domu?

  • Mieszkanie z balkonem

  • Zwierzęta mogą spać w łóżku

  • W domu nie ma toksycznych dla zwierząt roślin

  • W budynku jest winda

  • Wewnątrz nie pali się papierosów

  • Zwierzęta mogą wchodzić na meble (kanapy, fotele etc.)

Kto mieszka w moim domu?

  • W domu mieszkają mężczyźni

Powiązane usługi
Hotel dla psów w Łodzi
petsy_logo
Usługi
Hotel dla psówHotel dla kotówOpieka nad psemOpieka nad kotemPetsitterCatsitterWyprowadzanie psówSpacer z psemPraca ze zwierzętami
O Petsy
Potrzebujesz pomocy
Regulamin serwisuPolityka PrywatnościFAQFundusze europejskie
Zapisz się do naszego newslettera

Dowiedz się ciekawych rzeczy o opiece i wychowaniu zwierząt domowych

App Store
Google Play
Fundusze Europejskie - Logo