Image 0
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 6
Dominika

Dominika

Profesjonalny petsitter, Warszawa

5.0 (1 opinia)

Poznajmy się lepiej

Cześć, nazywam się Dominika i mam 27 lat. Mieszkam na Starej Ochocie. Od dziecka byłam otoczona psami i zawsze darzyłam je ogromną sympatią. Psy pod opiekę biorę od kilku lat. Zaczęło się od psów rodziny, znajomych, a następnie z poleceń :) Goszczę u siebie psy w różnym wieku i o różnym temperamencie, dzięki czemu mam doświadczenie z czworonogami, którym trzeba podawać leki, z którymi trzeba uważać na inne psy podczas spacerów, bo potrafią być agresywne, jak i tymi, które potrzebują dużo atencji i ruchu.Niesamowitą radość sprawia mi, gdy psy po czasie do mnie wracają i widzę, jakie zachodzą zmiany w ich zachowaniu i zaufaniu wobec mnie. A piszę to w momencie, gdy śpi mi na kolanach Gutek, który za pierwszym razem zdecydowanie wolał swoje posłanie od takiego spoufalania się :)Mieszkanie nie jest duże (36 m2), ale ma balkon i nawet w 2 osoby + 2 psy nie było problemu się pomieścić. W bloku jest winda, ale mimo to trzeba pokonać kilka schodów wchodząc do bloku, więc proszę mieć to na uwadze przy psach o ograniczonej mobilności.


Aktualnie mieszkam sama i nie mam swoich zwierząt, więc całą uwagę będę mogła poświęcić Twojemu psu.


Pieski są zawsze mile widziane w moim łóżku (które jako jedyna rzecz w całym mieszkaniu jest duże), chyba że w ich domu panują inne zasady - będę wówczas tego przestrzegać. Respektuję Wasze zasady i sposób wychowania. Dostosowuję się do rutyny psa, żeby ograniczyć stres związany z rozłąką z Państwem i pobytem w nowym miejscu. Dlatego też lubię zrobić dokładny wywiad, żeby zapewnić psu jak najlepszą opiekę.


Mam możliwość pracy zdalnej 2 dni w tygodniu, więc przy odpowiednio wczesnym umówieniu się - w przypadku krótkich pobytów - jestem w stanie tak ułożyć pracę, żeby pies nie musiał zostawać sam w mieszkaniu. Zawsze mogę też wcześniej urwać się z biura, żeby nie przeciągać czasu bez spaceru - wszystko jest kwestią dogadania i organizacji.


Co mnie wyróżnia?

Skupienie na psie i jego potrzebach. Niezależnie, czy polegają one na podawaniu leków o dokładnych godzinach czy porannym drapaniu po brzuszku :)

Mój cennik i zakres usług

Nocleg u petsittera

od 90 zł


  Zobacz jakie psy przenocuję

 • Ugoszczę maksymalnie 1 psa/psów na raz

 • Szczegółowy cennik

 • Cena za dobę w tygodniu
  90 zł

 • Cena za dobę w weekend i święta
  90 zł

 • Polityka anulowania

 • 1 dzieńOtrzymasz pełny zwrot pieniędzy, jeśli anulujesz dzień przed rozpoczęciem rezerwacji. Jeśli anulujesz w dniu rezerwacji otrzymasz 50% zwrotu za pierwsze 7 dni rezerwacji. Otrzymasz 100% zwrotu za kolejne dni.

Gdzie zamieszka Twój pupil?

Jakie warunki są w moim domu?

 • Mieszkanie z balkonem
 • Zwierzęta mogą spać w łóżku
 • W domu nie ma toksycznych dla zwierząt roślin
 • W budynku jest winda
 • Wewnątrz nie pali się papierosów
 • Zwierzęta mogą wchodzić na meble (kanapy, fotele etc.)

Zarezerwuj nocleg już dziś


Opłaty

Użyj kota zniżkowego
Powiązane usługi
Hotel dla psów w Warszawie
petsy_logo
Usługi
Hotel dla psówHotel dla kotówOpieka nad psemOpieka nad kotemPetsitterCatsitterWyprowadzanie psówSpacer z psemPraca ze zwierzętami
O Petsy
Potrzebujesz pomocy
Regulamin serwisuPolityka PrywatnościFAQFundusze europejskie
Zapisz się do naszego newslettera

Dowiedz się ciekawych rzeczy o opiece i wychowaniu zwierząt domowych

App Store
Google Play
Fundusze Europejskie - Logo