Image 0
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 6
Damian

Damian

Profesjonalny petsitter, Warszawa

0.0 (0 opinii)

Poznajmy się lepiej

Cześć/witam. Mogę zająć się spacerami z psami, oraz opiekę nad nimi w domu właściciela.

Jeśli ważne jest dla ciebie spełnianie psich potrzeb (kontaktów z innymi psami, swobodnej eksploracji, możliwości podejmowania akceptowalnych społecznie decyzji itp.), i za miast często nieprzydatnych treningów, czy skupiania na sobie całej uwagi psa preferujesz spacery w spokojnych miejscach (tzw. #decompressionwalk ), w których te potrzeby może realizować. Jeśli nie dostajesz zawału, gdy Twój pies się czasem ubrudzi, a nawet wydaje ci się to zabawne, akceptujesz, że pies ma psie, a nie ludzkie potrzeby, zachowania, czy komunikację to jestem do Twojej dyspozycji.

Mam już doświadczenie z psami reaktywnymi (np. na szybko poruszające się obiekty) i wiem jak się zachować, by w miarę możliwości minimalizować ten problem bez odwracania uwagi.

Mam też doświadczenie w spacerach z psami lękliwymi, jak i oczywiście z psami nie sprawiającymi większych problemów.

WAŻNE!

Nie akceptuję narzędzi awersyjnych, więc jeśli stosujesz np. kolczatki, bo pies ciągnie, i chcesz mi narzucić ich stosowanie (niestety miałem takie przypadki), czy zapinane z przodu szelki, nie wspominając już o obrożach elektrycznych, to się nie dogadamy.

Jakie narzędzia akceptuję? Zwykła lub pół zaciskowa obroża, ewentualne szelki (jeśli jest na prawdę powód, by je stosować) dobrane tak by nie powodowały dyskomfortu u psa

Najbardziej preferowane prze ze mnie dzielnice to: Ursynów, Wilanów, ale biorę też pod uwagę inne dzielnice

Mam doświadczenie z psami różnej wielkości, i różnego charakteru, także lękliwymi, lub skłonnymi do umiarkowanych zachowań agresywnych.

Spacerami z psami zajmuję się ponieważ lubię ich towarzystwo, wspólną wędrówkę, obserwowanie.

Co mnie wyróżnia?

Pracą ze zwierzętami (dotychczas tylko ), włączając to przerwy, zajmuję się od 2013 roku.

Mam doświadczacie w wyprowadzaniu psów w hotelach, a przez pewien czas także zajmowałem nieodpłatnym wyprowadzaniem kilku psiaków w azylu, mających problem z lękliwością, lub zachowaniami umiarkowanie agresywnymi.

Najbardziej preferowana przeze mnie forma spacerów, to taka, którą niektórzy określają jako decompression walk, gdzie pies będąc w naturalnym środowisku (może zajmować się swoimi sprawami (węszyć,taplać się w wodzie, chodzić swobodnie, i tak dalej - po prostu być psem)

Przez ten czas zapomniałem już dlaczego zostałem petsitterem. Być może wiąże się to z faktem, że przypadkowo natrafiłem kiedyś na serwis dotyczy opieki nad zwierzętami domowymi i w ten sposób zainteresowałem się tematem.

Uczestniczyłem w następujących Szkolenia i seminariach

12 marzec 2017 kurs "pierwsza pomoc przedweterynaryjna", Akademia PSORBONA, prow. lek. Wet. Paulina Woźniak;

27 maj 2017, kurs PETSITTER/OPIEKUN ZWIERZĄT, DIAMOND;

3 czerwca 2017, "OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA BEHAWIORYZMU ZWIERZĄT - SKUTECZNE METODY TERAPII PSÓW Z PROBLEMAMI BEHAWIORALNYMI, FORUM MEDIA;

7 październik 2018, OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA BEHAWIORYZMU ZWIERZĄT "RELACJA CZŁOWIEK - PIES I SPOSOBY JEJ BUDOWANIA", STOWARZYSZENIE DOGTRYNA;

1 grudnia 2018, seminarium PRACA Z PSEM LĘKLIWYM, PSIA EDUKACJA, prow: lek. wet. zoopsycholog Jolanta Łapińska i zoopsycholog, trener psów Joanna Hajdyła - Jarosz;

1 czerwca 2019, OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA BEHAWIORYZMU ZWIERZĄT - SKUTECZNE MODELE DIAGNOSTYCZNE I TERAPIA TRUDNYCH PRZYPADKÓW ZACHOWANIU PSÓW

30 kwietnia 2022 Wykład: Ciało w komunikacji psów - Małgorzata Woźniak Bawaria Team

W przyszłości być może mam w planie uczestnictwo w seminariach Fundacji Duch Leona, od której czerpię inspirację do tego jak obecnie pracuję z psami.

Kwalifikacje

Ukończony kurs petsittera

Mój cennik i zakres usług

Spacer w Twojej okolicy

od 35 zł


  Zobacz jakie psy wyprowadzę

 • Wyprowadzę maksymalnie 2 psa/psów na raz

 • Szczegółowy cennik

 • Standardowy spacer (30 min)
  35 zł

 • Każde dodatkowe 30 min
  15 zł

 • Polityka anulowania

 • 3 dniOtrzymasz pełny zwrot pieniędzy, jeśli anulujesz na trzy dni przed rozpoczęciem rezerwacji.Jeśli anulujesz później niż na trzy dni przed rozpoczęciem rezerwacji otrzymasz 50% zwrotu.

Wizyty domowe

od 35 zł


  Zobacz jakie psy odwiedzę


 • Zobacz jakie koty odwiedzę


 • Szczegółowy cennik

 • Standardowa wizyta (30 min)
  35 zł

 • Dodatkowe 30 min
  11 zł

 • Polityka anulowania

 • 3 dniOtrzymasz pełny zwrot pieniędzy, jeśli anulujesz na trzy dni przed rozpoczęciem rezerwacji. Jeśli anulujesz później niż na trzy dni przed rozpoczęciem rezerwacji otrzymasz 50% zwrotu za pierwsze 7 dni rezerwacji. Otrzymasz 100% zwrotu za kolejne dni.

4 marzec - dostępne godziny

10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
Gdzie zamieszka Twój pupil?

Jakie warunki są w moim domu?

 • Dom z ogrodem

Zarezerwuj już dziś


Opłaty

Użyj kota zniżkowego
Powiązane usługi
Hotel dla psów w Warszawie
petsy_logo
Usługi
Hotel dla psówHotel dla kotówOpieka nad psemOpieka nad kotemPetsitterCatsitterWyprowadzanie psówSpacer z psemPraca ze zwierzętami
O Petsy
Potrzebujesz pomocy
Regulamin serwisuPolityka PrywatnościFAQFundusze europejskie
Zapisz się do naszego newslettera

Dowiedz się ciekawych rzeczy o opiece i wychowaniu zwierząt domowych

App Store
Google Play
Fundusze Europejskie - Logo