Image 0
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 6
Basia

Basia

Profesjonalny petsitter, Gdańsk

0.0 (0 opinii)

Poznajmy się lepiej

Nazywam się Barbara Chryc i od małego kocham zwierzęta oraz spędzanie z nimi czasu. Nie ważne czy to chodzenie na spacery, zabawa, czesanie czy “pieszczochy”. Podczas zajmowania się czworonożnymi przyjaciółmi niezbędne jest odpowiednie podejście. Moje to otwartość, cierpliwość, “ciepło” oraz brak zdenerwowania gdy pupil wdraża w życie swoje psotne pomysły.
Mam już doświadczenie w opiece nad psami, kotami oraz trochę nad królikami. Na Pewno warto opowiedzieć o pewnej zgrai nad którą pomagałam się opiekować przez ponad 2 lata.
Stado składało się z trzech Owczarków Niemieckich oraz jednego połączenia owczarka z Shar Pei. Jeden owczarek był szczeniaczkiem z hodowli i wymagał wybawienia oraz tresury zleconej przez właścicielkę.
Drugi owczarek oraz prawie Shar pei pochodzili ze schroniska a dokładniej z interwencji. Oszczędzę czytającym dokładnego opisu tych psinek przez to jak okropny by on był, dużo ran i jeszcze więcej traum.
Budowanie zaufania oraz pokazania tym bidulom że to już jest ich prawdziwy dom zajął z półtora roku. Półtora roku zachęcania smaczkami, delikatną zabawą, spokojnego podchodzenia oraz co najważniejsze, uczenia się zachowań i stref komfortu każdego psiaka żeby na ich podstawie można by było przynieść im komfort oraz szczęście.
Czwarty owczarek również pochodzi ze schroniska, był on porzucony przez poprzednich właścicieli oraz potrącony przez samochód co spowodowało u niego napady padaczki które okazały się później guzem mózgu. Piszę o tym ponieważ byłam tam żeby się nim opiekować oraz przeprowadzić rehabilitację po dwóch, na szczęście udanych, operacjach. Psiak przez parę miesięcy miał sparaliżowane kończyny i trzeba było go wynosić odsikiwać, karmić, poić, przytulać oraz oczywiście rehabilitować żeby czucie w łapach mu wróciło. Ważne też jest to że ten “Psiak” waży 40 kg i nie jest dużo mniejszy niż cała ja.
Pomagałam opiekować się tymi pieskami przez ponad 3 lata, 4-6 dni w tygodniu co dało im szczęście a mi doświadczenie w zakresie:
-Wychodzenia na spacery, nawet z kilkoma psiakami, z poprawnym behawioralnym zachowaniem podczas spotkań z innymi zwierzakami lub ludźmi.
-Zabawa i trening uszyty pod każdego pupila.
-Pielęgnacja oraz podawania leków.
-Pieszczoty oraz uspokajanie pobudzenia.
-Rehabilitacja sparaliżowanych kończyn oraz prowadzenia psiaka podczas wyjazdu na wodną bieżnie, ultradźwięki czy laser.
Obecnie studiuje Mechanikę i Budowę Maszyn w języku angielskim na Politechnice Gdańskiem oraz sama z partnerem przygarnęliśmy dwa koty ze schroniska.
Jedna półtora roczna kotka która nigdy domu nie poznała i po zaledwie paru miesiącach z nieufnej i niedotykalskiej zrobił się z niej kociak uwielbiający długą zabawę oraz domagający się nieskończonej miłości, którą oczywiście dostaje z nawiązką.
Drugi kot ma 5 lat, przez większość życia żył na dworze a później był w paru niefortunnych domach. On także bardzo dobrze się zadomowił i uwielbia spędzać z nami czas, czy to poprzez zabawę, mizianie czy spanie koło nas.
Moje dostępne dni oraz godziny znajdą państwo w moim grafiku.
Niestety nie jestem wstanie przyjąć Państwa pupili do swojego domu ponieważ moje kociaki nie są z nami jakoś bardzo długo i wolałabym ich nie stresować, za to bardzo chętnie przyjadę do Państwa żeby posiedzieć z pupilem, wyjść na spacer oraz gdzieś pojechać po wcześniejszym uzgodnieniu. Jestem chętna na wychodzenie z psami, kotami oraz innymi zwierzakami które są tego nauczone.
Oczywiście jeśli ktoś ma jaszczurkę, papugę itd. To również chętnie się nimi zaopiekuję po przeszkoleniu i wytłumaczeniu obowiązków przez właściciela.

Co mnie wyróżnia?

W przyszłości jestem pewna że będę uczęszczać na jakieś zajęcia/ kursy opieki nad zwierzętami, jednak niestety teraz nie mam na to zasobów finansowych.
Zanim wyjechałam na studia, opiekowałam się psami od znajomych 4-6 dni w tyg, obecnie opiekuje się własnymi zwierzętami, jeżeli ich można nazwać stałymi klientami. Od małego zajmowałam się psami i kotami od mojej Babci gdy ją odwiedzałam.
Uratowane psiaki którymi się zajmowałam mają duża traumę, od ich pojawienia w swoim nowym domu starałam się z właścicielką budować z nimi zaufanie, przynieść komfort oraz pokonać ich lęki.
Jeżeli jest potrzeba specjalnej opieki spowodowana stanem zdrowotnym pupila lub specyficznych aktywności typu danych zabaw, spacery w konkretnych miejscach, bieganie, wyjazdy na treningi czy rehabilitacje to jestem otwarta na propozycje po wcześniejszym uzgodnieniu.

Mój cennik i zakres usług

Spacer w Twojej okolicy

od 30 zł


  Zobacz jakie psy wyprowadzę

 • Wyprowadzę maksymalnie 1 psa/psów na raz

 • Szczegółowy cennik

 • Standardowy spacer (30 min)
  30 zł

 • Każde dodatkowe 30 min
  25 zł

 • Polityka anulowania

 • 1 dzieńOtrzymasz pełny zwrot pieniędzy, jeśli anulujesz dzień przed rozpoczęciem rezerwacji.Jeśli anulujesz w dniu rezerwacji otrzymasz 50% zwrotu.

Wizyty domowe

od 30 zł


  Zobacz jakie psy odwiedzę


 • Zobacz jakie koty odwiedzę


 • Szczegółowy cennik

 • Standardowa wizyta (30 min)
  30 zł

 • Dodatkowe 30 min
  20 zł

 • Polityka anulowania

 • 1 dzieńOtrzymasz pełny zwrot pieniędzy, jeśli anulujesz dzień przed rozpoczęciem rezerwacji. Jeśli anulujesz w dniu rezerwacji otrzymasz 50% zwrotu za pierwsze 7 dni rezerwacji. Otrzymasz 100% zwrotu za kolejne dni.

2 marzec - dostępne godziny

13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
Gdzie zamieszka Twój pupil?

Jakie warunki są w moim domu?

 • Mieszkanie z balkonem
 • Zwierzęta mogą spać w łóżku
 • W budynku jest winda
 • Wewnątrz nie pali się papierosów
 • Zwierzęta mogą wchodzić na meble (kanapy, fotele etc.)

Moje zwierzęta

Szczerbatek Kot domowy
Szczerbatek
Kot
Samiec
Dorosły
Mały

Opis

Szczerbatek jest spokojnym kotem i bardzo miziastym, razem z atomówka lubi się bawić.

Pozostałe ważne informacje

 • Wysterylizowany/wykastrowany

Atomówka Kot domowy
Atomówka
Kot
Samica
Kociak
Mały

Opis

Ma bardzo dużo energii, jest na początku nie śmiała, ale jak poczuje się bezpiecznie to odrazu staje się bombą energii.

Pozostałe ważne informacje

 • Wysterylizowany/wykastrowany

Zarezerwuj już dziś


Opłaty

Użyj kota zniżkowego
Powiązane usługi
Hotel dla psów w Gdańsku
petsy_logo
Usługi
Hotel dla psówHotel dla kotówOpieka nad psemOpieka nad kotemPetsitterCatsitterWyprowadzanie psówSpacer z psemPraca ze zwierzętami
O Petsy
Potrzebujesz pomocy
Regulamin serwisuPolityka PrywatnościFAQFundusze europejskie
Zapisz się do naszego newslettera

Dowiedz się ciekawych rzeczy o opiece i wychowaniu zwierząt domowych

App Store
Google Play
Fundusze Europejskie - Logo