Image 0
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 6
Alina

Alina

Profesjonalny petsitter, Bydgoszcz

0.0 (0 opinii)

Poznajmy się lepiej

Cześć!
Mam na imię Alina i jestem miłośniczką absolutnie wszystkich zwierząt. Niedawno pożegnałam swojego pieska i moje serducho nie jest jeszcze gotowe na kolejnego pupila, aczkolwiek tęskni ono za kontaktem z futrzakami (i nie tylko!). Dlatego też postanowiłam zgłosić się do petsy i zaoferować znaczną część swojego wolnego czasu dla Twojego zwierzaka. Mam ogromne doświadczenie z wszelkiego rodzaju zwierzętami. Od małego zajmowałam się psami i kotami i dogadam się ze zdecydowanie każdym z nich. Mam również doświadczenie z owadami, płazami i gadami. Kiedy jest potrzeba, wpadam do mieszkania siostry i karmię jej dwa pokaźne ptaszniki. Ma ona też chomika, którym również się opiekuję (co polega głównie na wymianie ściółek w jego wybiegu i uzupełnianiu karmy i wody). Czasami bywam na stadninie, gdzie pomagam czyścić, karmić i wyprowadzać konie na łąkę.
Wróćmy jednak do piesków i mojego doświadczenia z różnymi rasami. Zajmowałam się nie tylko przyjaznymi psami typu mopsik (któremu bez żadnego problemu wyczyszczę wszystkie fałdki na buzi, kto ma mopsa ten wie, o co chodzi :), czy na przykład golden retriever, który wymaga bardzo dużo atencji i zabawy. Mam też doświadczenie z rasami bardziej wymagającymi, takimi jak mastiff angielski, mastiff tybetański lub owczarek podhalański. Nie boję się żadnej rasy, jestem świadoma ryzyka ugryzienia, kiedy pies nie czuje się bezpiecznie - te tematy nie są mi obce, nie boję się żadnego psa. Jestem pewna swoich umiejętności nawiązywania kontaktu i więzi z psami. Mam równie duże doświadczenie z kotami - one też tęsknią, kiedy nie ma nas w domu, ludzie często o tym zapominają! Dlatego chętnie zaopiekuję się kotkiem pod Twoją nieobecność.

Co mnie wyróżnia?

Tym, co mnie szczególnie wyróżnia jest moje rozległe doświadczenie z przeróżnymi gatunkami i przede wszystkim brak strachu przed zwierzętami. Jestem świadoma zagrożeń, podchodzę do każdego zwierzęcia poważnie i z otwartym sercem nawet, jeśli ten tego nie odwzajemni. Nie było jednak jeszcze sytuacji, żeby jakiś zwierzak po pobycie w moim towarzystwie dłużej niż godzinę, mi nie zaufał. Potrafię sprawić, że zwierzę czuje się przy mnie bezpiecznie, a po dłuższym czasie swobodnie. Każdego zwierzaka i człowieka szanuję tak samo. Jesteśmy sobie równi i zasługujemy na taki sam szacunek! Twój pupil na pewno to wyczuje.

Mój cennik i zakres usług

Spacer w Twojej okolicy

od 20 zł


  Zobacz jakie psy wyprowadzę


 • Wyprowadzę maksymalnie 1 psa/psów na raz

 • Szczegółowy cennik


 • Standardowy spacer (30 min)

  20 zł

 • Każde dodatkowe 30 min

  10 zł

 • Polityka anulowania


 • 1 dzieńOtrzymasz pełny zwrot pieniędzy, jeśli anulujesz dzień przed rozpoczęciem rezerwacji.Jeśli anulujesz w dniu rezerwacji otrzymasz 50% zwrotu.

Wizyty domowe

od 32 zł


  Zobacz jakie psy odwiedzę • Zobacz jakie koty odwiedzę • Szczegółowy cennik


 • Standardowa wizyta (30 min)

  32 zł

 • Dodatkowe 30 min

  10 zł

 • Polityka anulowania


 • 1 dzieńOtrzymasz pełny zwrot pieniędzy, jeśli anulujesz dzień przed rozpoczęciem rezerwacji. Jeśli anulujesz w dniu rezerwacji otrzymasz 50% zwrotu za pierwsze 7 dni rezerwacji. Otrzymasz 100% zwrotu za kolejne dni.

17 kwiecień - dostępne godziny

Gdzie zamieszka Twój pupil?

Jakie warunki są w moim domu?

 • Mieszkanie w bloku/kamienicy

Zarezerwuj już dziś


Opłaty

Użyj kota zniżkowego
Powiązane usługi
Hotel dla psów w Bydgoszczy
petsy_logo
Usługi
Hotel dla psówHotel dla kotówOpieka nad psemOpieka nad kotemPetsitterCatsitterWyprowadzanie psówSpacer z psemPraca ze zwierzętami
O Petsy
Potrzebujesz pomocy
Regulamin serwisuPolityka PrywatnościFAQFundusze europejskie
Zapisz się do naszego newslettera

Dowiedz się ciekawych rzeczy o opiece i wychowaniu zwierząt domowych

App Store
Google Play
Fundusze Europejskie - Logo