Image 0
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Alicja

Alicja

Profesjonalny petsitter, Poznań

0.0 (0 opinii)

Poznajmy się lepiej

Hej. Mam na imię Alicja i mieszkam w Poznaniu. ☺️ Zwierzęta towarzyszą mi już od najmłodszych lat​,​ a opieka nad nimi sprawia mi ogromną przyjemność​,​ dlatego też postanowiłam założyć tutaj profil. Mieszkam na Naramowicach​,​ razem z moim mężem Adamem​,​ który często pomaga mi w opiece nad pieskami. 🐕
Nasze mieszkanie znajduje się w bloku na 4 piętrze (do dyspozycji balkon). W bloku mamy windę​,​ co jest dużym plusem jeśli Twój pupil nie może korzystać ze schodów. Mieszkanie w tym miejscu daje mi duże możliwości,​ jeśli chodzi o spacery​,​ które uwielbiam. Kawałek za naszym osiedlem również zaczynają się pola​,​ dalej jest Warta​,​ a bardziej po lewej stronie znajduje się już las. Są te niesamowite tereny​,​ które pozwolą Waszym pieskom się wybiegać​,​zmęczyć​,​ pospacerować.
Jeśli chodzi o pracę to pracuje zdalnie, więc jestem zawsze dostępna. :) Piesek nie będzie musiał zostawać sam, poza max 30 minutami czasem kiedy muszę wyjść do sklepu po jakieś zakupy. Zazwyczaj jednak wysyłam męża. :)
Często opiekuje się różnymi zwierzętami. Respektuje zawsze wskazówki właściciela oraz zasady​,​ które pies ma wprowadzane w swoim domu. Jestem osobą ciepłą. Uwielbiam się przytulać i zawsze okazuje psu należyty szacunek. Twój piesek na pewno będzie się czuł u mnie bezpiecznie i swobodnie.

Co mnie wyróżnia?

Opieką nad zwierzętami zajmuje się prawie całe moje życie tak naprawdę, formalnie natomiast od ponad roku. Wtedy stworzyłam swój pierwszy profil tego typu portalu jak Petsy. Dzięki temu mam bardzo duże doświadczenie jeśli chodzi o opiekę nad psami z różnymi charakterami i próbami behawiorystycznymi.
Często do mnie trafiają pieski starsze, niekiedy schorowane. Bez problemu podaje każdego rodzaju leki i odwiedzam weterynarza, jeśli jest taka potrzeba.
Mieszkam w ciekawej okolicy, która daje mi świetnie możliwości jeśli chodzi o zapewnienie ruchu pieskowi.
Nie palę, nie mam dzieci i nie mam nic przeciwko żeby pies wchodził na kanapę. ❤️
Znakomicie rozpoznaje emocje psa i bez problemu zapewnię mu przede wszystkim bezpieczeństwo, ale też również zaspokoję każde inne jego potrzeby.

Mój cennik i zakres usług

Nocleg u petsittera

od 80 zł


  Zobacz jakie psy przenocuję

 • Ugoszczę maksymalnie 1 psa/psów na raz

 • Szczegółowy cennik

 • Cena za dobę w tygodniu
  80 zł

 • Cena za dobę w weekend i święta
  80 zł

 • Polityka anulowania

 • 7 dniOtrzymasz pełny zwrot pieniędzy, jeśli anulujesz na tydzień przed rozpoczęciem rezerwacji. Jeśli anulujesz później niż na tydzień przed rozpoczęciem rezerwacji otrzymasz 50% zwrotu za pierwsze 7 dni rezerwacji. Otrzymasz 100% zwrotu za kolejne dni.

Gdzie zamieszka Twój pupil?

Jakie warunki są w moim domu?

 • Mieszkanie z balkonem
 • Zwierzęta mogą spać w łóżku
 • W domu nie ma toksycznych dla zwierząt roślin
 • W budynku jest winda
 • Wewnątrz nie pali się papierosów
 • Zwierzęta mogą wchodzić na meble (kanapy, fotele etc.)

Zarezerwuj nocleg już dziś


Opłaty

Użyj kota zniżkowego
Powiązane usługi
Hotel dla psów w Poznaniu
petsy_logo
Usługi
Hotel dla psówHotel dla kotówOpieka nad psemOpieka nad kotemPetsitterCatsitterWyprowadzanie psówSpacer z psemPraca ze zwierzętami
O Petsy
Potrzebujesz pomocy
Regulamin serwisuPolityka PrywatnościFAQFundusze europejskie
Zapisz się do naszego newslettera

Dowiedz się ciekawych rzeczy o opiece i wychowaniu zwierząt domowych

App Store
Google Play
Fundusze Europejskie - Logo