Image 0
Image 1
Image 2
Image 3
Alicja

Alicja

santa-icon
Profesjonalny petsitter, Kraków

0.0 (0 opinii)

Poznajmy się lepiej

Cześć!
Jestem Ala i mam 22 lata. Od dziecka kocham zwierzęta i wreszcie postanowiłam spełnić swoje marzenie zajmowania się nimi zawodowo. Jestem uczennicą drugiego roku kursu technika weterynarii, w dodatku świeżo upieczoną kocią behawiorystką <3 Sama mam trzy koty, Yerbę, Mate i Kokosa. Psi światek nie jest mi jednak obcy! Wychowywałam się z psem, a niedawno wróciłam z dwumiesięcznego wolontariatu gdzie pracowałam w tureckim schronisku dla zwierząt. Jeżeli do Twojej rodzinki należą jakieś króliki lub gryzonie również jestem w stanie się nimi zaopiekować :)

Co mnie wyróżnia?

Prywatnie zwierzęta towarzyszą mi przez całe moje życie. Do 19 roku życia opiekowałam się moim psem - pudlem królewskim. W międzyczasie pod moimi skrzydłami znalazły się liczne szczurki. Po śmierci mojego psa i przeprowadzce na studia zamieszkały ze mną trzy koty.
Potrafię zająć się psem, kotem oraz małymi ssakami (króliki, gryzonie). Uwielbiam poznawać nowe zwierzęta, ich charaktery i preferencje. Odkrywanie ich unikatowych osobowości sprawia mi niezwykłą radość. W kontakcie ze zwierzęciem stawiam na cierpliwość i dopasowanie się do jego potrzeb. Ważne jest dla mnie, aby Twój pupil czuł się komfortowo w trakcie Twojej nieobecności. Mam doświadczenie w opiece nad zwierzętami w różnym wieku, jestem kocią behawiorystką i posiadam kwalifikacje rol. 11 (w trakcie nauki rol. 12). W ramach praktyk pracowałam z bardzo różnymi gatunkami od psów i kotów po jeże i ptaki. Potrafię wykonywać proste czynności medyczne jak podawanie leków doustnie/domięśniowo/podskórnie (w formie zastrzyków lub kroplówek). Do każdego staram się podejść w sposób indywidualny, z poszanowaniem wszystkich codziennych rytuałów pupila.

Kwalifikacje

Behawiorysta

Mój cennik i zakres usług

Spacer w Twojej okolicy

od 30 zł


  Zobacz jakie psy wyprowadzę

 • Wyprowadzę maksymalnie 1 psa/psów na raz

 • Szczegółowy cennik

 • Standardowy spacer (30 min)
  30 zł

 • Każde dodatkowe 30 min
  20 zł

 • Polityka anulowania

 • 3 dniOtrzymasz pełny zwrot pieniędzy, jeśli anulujesz na trzy dni przed rozpoczęciem rezerwacji.Jeśli anulujesz później niż na trzy dni przed rozpoczęciem rezerwacji otrzymasz 50% zwrotu.

Wizyty domowe

od 45 zł


  Zobacz jakie psy odwiedzę


 • Zobacz jakie koty odwiedzę


 • Szczegółowy cennik

 • Standardowa wizyta (30 min)
  45 zł

 • Dodatkowe 30 min
  30 zł

 • Polityka anulowania

 • 3 dniOtrzymasz pełny zwrot pieniędzy, jeśli anulujesz na trzy dni przed rozpoczęciem rezerwacji. Jeśli anulujesz później niż na trzy dni przed rozpoczęciem rezerwacji otrzymasz 50% zwrotu za pierwsze 7 dni rezerwacji. Otrzymasz 100% zwrotu za kolejne dni.

9 grudzień - dostępne godziny

Dostępny
Niedostępny

Gdzie zamieszka Twój pupil?

Jakie warunki są w moim domu?

 • Mieszkanie w bloku/kamienicy

Zarezerwuj już dziś


Wypełnij dane, aby obliczyć koszt usługi.
Powiązane usługi
Hotel dla psów w Krakowie
petsy_logo
Usługi
Hotel dla psówHotel dla kotówOpieka nad psemOpieka nad kotemPetsitterCatsitterWyprowadzanie psówSpacer z psemPraca ze zwierzętami
O Petsy
Potrzebujesz pomocy
Regulamin serwisuPolityka PrywatnościFAQFundusze europejskie
Zapisz się do naszego newslettera

Dowiedz się ciekawych rzeczy o opiece i wychowaniu zwierząt domowych

App Store
Google Play
EU Logo Big