Aktywna promocja -10% Na pierwszą usługę
petsy_logo
Znajdź petsittera
Image 0
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 6
Alicja

Alicja

Profesjonalny petsitter, Gdańsk

5.0 (2 opinie)

1 stały klient

Poznajmy się lepiej

Witam wszystkich miłośników zwierząt!🐱🐶

Mam na imię Alicja i mam 20 lat. Zwierzęta towarzyszyły mi od najmłodszych lat, przez mój dom przewinęło się w sumie 7 chomików, stado patyczaków i rybek, dwa żółwie błotne, a aktualnie jestem najszczęśliwszą posiadaczką 3-letniej suczki Ambry rasy golden retriever oraz 9-letniej wielorasowej kotki Grejsi.

Mam doświadczenie w opiece nad kilkoma psami oraz kotami o różnych rasach, temperamentach i wieku: 45-kilowy wyżeł weimarski, szczeniak i dorosły buldog francuski, szczeniak, seniorka i dorosły pies rasy labrador, owczarek niemiecki, młody kundelek, kilka kociaków i kotów.

Interesuję się hobbystycznie behawiorystyką a opiece nad zwierzętami postanowiłam poświęcić również swoje życie zawodowe i jestem aktualnie studentką weterynarii. Razem z Ambrą tworzymy dosyć aktywny duet, ukończyłyśmy wspólnie kilka kursów posłuszeństwa na bardzo wysokim poziomie, a także podstawy nosework'u. Bez problemu jeździmy razem w góry i na żaglówki więc wiem jak opanować sporo stresujących sytuacji dla psów (:. Na co dzień biegamy i spacerujemy po lasach i łąkach okalających Osowę, która jest idealnie położoną dzielnicą dla opieki nad bardziej aktywnym psem.

Mam bardzo elastyczny grafik pracy i kiedy zdecyduję się przyjąć nowego gościa do domu będzie to najprawdopodobniej w czasie kiedy jestem z nim 100% czasu i mam wolne. W domu mieszkają także moi rodzice i siostra, której wiedza na temat zwierząt domowych prawie dorównuje mojej więc może się jedynie zdarzyć sytuacja że wyjdę do sklepu lub na spacer z moim własnym psem (jeśli będzie prośba o oddzielne spacery) do 1h-1.5h. Poza tym zwierzę będzie pod moją opieką.

Z największą przyjemnością zaopiekuję się Twoim pupilem żeby poczuł się jak w drugim domu, a czas spędzony bez właściciela upłynął mu najmilej jak na jego własnych wakacjach❤️

Co mnie wyróżnia?

Zwierzęta są dla mnie częścią rodziny, a o rodzinę, nawet cudzą, dba się najlepiej jak się potrafi. Dostosuję się do indywidualnych wymagań Twojego pupila aby zapewnić mu najlepsze warunki i opiekę pod Twoją nieobecność.

Mój cennik i zakres usług

Spacer w Twojej okolicy

od 30 zł


  Zobacz jakie psy wyprowadzę

 • Wyprowadzę maksymalnie 1 psa/psów na raz

 • Szczegółowy cennik

 • Standardowy spacer (30 min)
  30 zł

 • Każde dodatkowe 30 min
  20 zł

 • Polityka anulowania

 • 3 dniOtrzymasz pełny zwrot pieniędzy, jeśli anulujesz na trzy dni przed rozpoczęciem rezerwacji.Jeśli anulujesz później niż na trzy dni przed rozpoczęciem rezerwacji otrzymasz 50% zwrotu.

Wizyty domowe

od 30 zł


  Zobacz jakie psy odwiedzę


 • Zobacz jakie koty odwiedzę


 • Szczegółowy cennik

 • Standardowa wizyta (30 min)
  30 zł

 • Dodatkowe 30 min
  23 zł

 • Polityka anulowania

 • 3 dniOtrzymasz pełny zwrot pieniędzy, jeśli anulujesz na trzy dni przed rozpoczęciem rezerwacji. Jeśli anulujesz później niż na trzy dni przed rozpoczęciem rezerwacji otrzymasz 50% zwrotu za pierwsze 7 dni rezerwacji. Otrzymasz 100% zwrotu za kolejne dni.

28 wrzesień - dostępne godziny

12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30
Dostępny
Niedostępny

Gdzie zamieszka Twój pupil?

Jakie warunki są w moim domu?

 • Dom z ogrodem
 • Zwierzęta mogą spać w łóżku
 • Ogród z wysokim płotem (min. 1,5 metra)
 • Wewnątrz nie pali się papierosów

Kto mieszka w moim domu?

 • Posiadam psa/psy
 • Posiadam kota/koty

Moje zwierzęta

Grejsiinny
Grejsi
Kot
Samica
Senior
Mały

Opis

Grejsi jest bardzo typowym przedstawicielem kota introwertyka. Miłość najchętniej okazuje na odległość poprzez przebywanie w tym samym pomieszczeniu co ludzie. Dosyć nieufnie wita nowych gości jednak psa udało jej się podporządkować sobie i wychować według własnych standardów bezproblemowo. Nie przejawia agresji do innych zwierząt jednak woli trzymać się na dystans co nie jest problemem, ponieważ w domu na schodach znajduje się furtka oddzielająca dół od góry, a na piętrze znajduje się wiele pokojów zamykanych w razie potrzeby izolacji.

Pozostałe ważne informacje

 • Wysterylizowany/wykastrowany
 • Posiada książeczkę szczepień

AmbraGolden retriever
Ambra
Pies
Samica
Młodzieniec
Duży

Opis

Ambra to mój pierwszy pies, chociaż dużo częściej nazywana jest Bułką lub Brusią. Cudowniejszego psa nie mogłam sobie wymarzyć, jest niesamowicie przyjacielska, łagodna i uległa w stosunku do innych psów, jeszcze nie spotkałyśmy takiego, którego by nie przekonała do wspólnej zabawy. Gdy ma do czynienia z mniejszym przyjacielem zazwyczaj przyjmuje pozycję leżącą i odpowiednio dostosowywuje swoją siłę i energię. Niezwykle inteligentna, nazywana kujonem na wszystkich kursach, bardzo szybko i chętnie się uczy. Najbardziej na świecie kocha wodę, śnieg i plażę. Jest zahartowaną podróżniczką i chociaż na co dzień bardzo spokojna i opanowana to na widok szelek lub innego psa musi zawsze odtańczyć taniec radości ❤️🐶

Pozostałe ważne informacje

 • Posiada książeczkę szczepień

Zarezerwuj już dziś


Wypełnij dane, aby obliczyć koszt usługi.
Powiązane usługi
Hotel dla psów w Gdańsku
petsy_logo
Usługi
Hotel dla psówHotel dla kotówOpieka nad psemOpieka nad kotemPetsitterCatsitterWyprowadzanie psówSpacer z psemPraca ze zwierzętami
O Petsy
Potrzebujesz pomocy
Regulamin serwisuPolityka PrywatnościFAQFundusze europejskie
Zapisz się do naszego newslettera

Dowiedz się ciekawych rzeczy o opiece i wychowaniu zwierząt domowych

App Store
Google Play
EU Logo Big