Image 0
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 6
Aleksandra

Aleksandra

Profesjonalny petsitter, Wrocław

5.0 (9 opinii)

Poznajmy się lepiej

Hej, jestem Ola🤗
Mam wieloletnie doświadczenie w opiece nad zwierzętami. Od małego byłam otoczona psami i kotami. Opiekowałam sie wieloma zwierzętami, przez lata zdobyłam wiedzę na temat różnych ras, ich potrzeb, zachowań i sposobów opieki. Dzięki temu jestem w stanie zapewnić Twojemu czworonogowi odpowiednią troskę i uwagę. Jako opiekunka psów i kotów kładę duży nacisk na bezpieczeństwo i dobrostan zwierząt. Zawsze dbam o to, żeby zwierzę czuło się komfortowo i bezpiecznie w mojej obecności.
Mogą Państwo być pewni, ze oddając swojego przyjaciela pod moja opiekę, otrzymająPaństwo zaufaną i odpowiedzialną osobę. Zapewnię Państwa pupilowi dostosowaną opiekę, uwzględniając jego rutynę, dietę, spacery i wszelkie instrukcje, które będą Państwo mieli. Mieszkam tuż obok rzeki Odry i pracuje zdalnie, dlatego spacery w ciągu dnia są u mnie podstawą, a czworonóg tylko mógłby mi je bardziej umilić.Pielegnacja zwierząt, to nie tylko praca, a przede wszystkim moją pasją🥰
Gwarantuję  nie tylko opiekę, ale także miłość, zabawę i uwagę, które są kluczowe dla ich szczęścia i dobrostanu. Dobry kontakt z właścicielem jest niezwykle ważny, dlatego bede regularnie informować o postępach, zachowaniu i codziennych aktywnościach pupila. Moje otwarte podejście do komunikacji pomoże Państwu poczuć sie pewniej, wiedząc, że Wasza pociecha jest w dobrych rękach. Wnioskiem, jako opiekunka zwierząt mam doświadczenie, zaufanie, umiejętność dostosowania sie do indywidualnych potrzeb psa/kota, miłość do zwierząt oraz zdolność do skutecznej komunikacji. Jestem przekonana, że zapewniłabym Państwa ukochanemu czworonogowi wspaniałe doświadczenie i opiekę, dlatego warto mnie wybrać jako opiekunkę dla swojego pupila.
W razie jakichkolwiek pytań zachęcam do kontaktu:)

Co mnie wyróżnia?

Bardzo często pomagam mojej cioci, która od lat prowadzi tymczasowy dom opieki, w poszukiwaniu adopcji dla psów i kotów. Opiekowałam się różnymi czworonogami, małymi oraz dużymi. Dodatkowo bardzo często z zamiłowania pilnuje psów znajomych, którzy często wyjeżdżają. Od zawsze w moim domu były psy, a moja największa miłością był labrador, z którym spędziłam 13 lat życia. W przyszłości planuje dodatkowo rozpocząć studia behawiorystyki zwierząt.

Mój cennik i zakres usług

Dostępny
Niedostępny

Gdzie zamieszka Twój pupil?

Jakie warunki są w moim domu?

  • Mieszkanie z balkonem
  • Zwierzęta mogą spać w łóżku
  • Okna zabezpieczone siatką
  • Balkon zabezpieczony siatką
  • W domu nie ma toksycznych dla zwierząt roślin
  • W mieszkaniu jest kojec
  • Wewnątrz nie pali się papierosów
  • Zwierzęta mogą wchodzić na meble (kanapy, fotele etc.)
Powiązane usługi
Hotel dla psów we Wrocławiu
petsy_logo
Usługi
Hotel dla psówHotel dla kotówOpieka nad psemOpieka nad kotemPetsitterCatsitterWyprowadzanie psówSpacer z psemPraca ze zwierzętami
O Petsy
Potrzebujesz pomocy
Regulamin serwisuPolityka PrywatnościFAQFundusze europejskie
Zapisz się do naszego newslettera

Dowiedz się ciekawych rzeczy o opiece i wychowaniu zwierząt domowych

App Store
Google Play
EU Logo Big