Image 0
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Agata

Agata

Profesjonalny petsitter, Łódź

0.0 (0 opinii)

Poznajmy się lepiej

Twoje plany wyjazdu są zagrożone ponieważ nie masz z kim zostawić swojego kota, swoich kotów 🐈🐱? Chętnie zaopiekuję się kotełkami podczas Twojego wyjazdu/nieobecności. Sama mam w tej chwili dwa duże koty, ale w przeszłości było ich więcej, różnej maści i rasy jednocześnie 😼 Nakarmię, wymiziam, pobawię się według potrzeb, podam lekarstwo jeśli potrzeba, wysprzątam kuwetki. Najchętniej okolice Widzewa, Dąbrowy, Olechowa, Janowa. Inne lokalizacje do dogadania :)
Gwarantuję:
- pełny brzuszek,
- dbanie o czystość kuwety, misek,
- przytulanie, głaskanie, mizianie, zapewnianie bliskości w komfortowy sposób dla pupila i w formie, na którą będzie mieć akurat ochotę - również chętnie po prostu posiedzę z kotem i poczytam mu na głos, jeśli taka będzie jego wola ;) Natomiast dla kotów, które będą miały ochotę zapewniam nieograniczoną ilość głasków i miziania.
- zabawa z uwzględnieniem łańcucha łowieckiego,
- zapewnienie indywidualnych potrzeb kociaków,
- podanie lekartstwa nie stanowi dla mnie problemu
- kwiatkami też się zaopiekuję :)
Możliwa jest foto-relacja z każdej wizyty. Zawsze też sprawdzam kondycję każdego z kotów, nawet tych strachliwych, które lubią się chować - szukam do skutku, by mieć pewność, że wszystko jest w porządku. Dobre samopoczucie oraz bezpieczeństwo Twojego kota/kotów są dla mnie najważniejsze.

Co mnie wyróżnia?

Mam 47 lat, odchowana córkę, dwa koty i trochę wolnego czasu, zwłaszcza w weekendy :)
Od dziecka miałam w domu zwierzaki: zaczynałam od chomika, potem były rybki, papużki, dwa owczarki collie (w tym wychowanie dwóch miotów maluchów), aż w końcu nadeszła era kotów. Najpierw wymarzony rosyjski niebieski, po roku znajdka przywieziona znad morza w typie syjama, a po kolejnych trzech latach przygarnięcie kota z pseudohodowli, który miał być turecką angorą, ale trochę "rozmnażaczom" nie wyszło :( W 2007 roku pożegnałam mojego rosyjskiego - bardzo bolesne i zbyt wczesne pożegnanie, ale wciąż biega radosny w moich wspomnieniach. W 2019 i 2020 miałam przeprowadzone dwie operacje i wtedy to pozostałe dwa koty "przygarnęła" do siebie córka. Ale każdy kociarz wie, że nie można długo wytrzymać bez futerka w domu i tak też w lutym 2021 po długich poszukiwaniach pojawił się u mnie biały maine coon z heterochromią i całkiem niedawno przez czysty zbieg okoliczności adoptowałam jego rodzonego brata bliźniaka :) I teraz mam dwa futerka w domu, bez których nie wyobrażam sobie życia. Są moimi oczkami w głowie ;)

Mój cennik i zakres usług

Wizyty domowe

od 35 zł


  Zobacz jakie koty odwiedzę


 • Szczegółowy cennik

 • Standardowa wizyta (30 min)
  35 zł

 • Dodatkowe 30 min
  25 zł

 • Polityka anulowania

 • 3 dniOtrzymasz pełny zwrot pieniędzy, jeśli anulujesz na trzy dni przed rozpoczęciem rezerwacji. Jeśli anulujesz później niż na trzy dni przed rozpoczęciem rezerwacji otrzymasz 50% zwrotu za pierwsze 7 dni rezerwacji. Otrzymasz 100% zwrotu za kolejne dni.

3 grudzień - dostępne godziny

15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
Dostępny
Niedostępny

Gdzie zamieszka Twój pupil?

Jakie warunki są w moim domu?

 • Mieszkanie w bloku/kamienicy
 • Zwierzęta mogą spać w łóżku
 • Balkon zabezpieczony siatką
 • W domu nie ma toksycznych dla zwierząt roślin
 • W budynku jest winda
 • Wewnątrz nie pali się papierosów
 • Zwierzęta mogą wchodzić na meble (kanapy, fotele etc.)

Zarezerwuj wizytę domową już dziś


Wypełnij dane, aby obliczyć koszt usługi.
Powiązane usługi
Hotel dla psów w Łodzi
petsy_logo
Usługi
Hotel dla psówHotel dla kotówOpieka nad psemOpieka nad kotemPetsitterCatsitterWyprowadzanie psówSpacer z psemPraca ze zwierzętami
O Petsy
Potrzebujesz pomocy
Regulamin serwisuPolityka PrywatnościFAQFundusze europejskie
Zapisz się do naszego newslettera

Dowiedz się ciekawych rzeczy o opiece i wychowaniu zwierząt domowych

App Store
Google Play
EU Logo Big