Image 0
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 6
Agnieszka

Agnieszka

Profesjonalny petsitter, Warszawa

5.0 (12 opinii)

1 stały klient

Poznajmy się lepiej

Jestem w trakcie szkolenia behawiorystycznego (licencja PAZiA), odbylam kurs petsitterski Ethoplanet wraz ze szkoleniem z pierwszej pomocy.
Wychowałam się z psami, zajmowałam psami znajomych zanim zamieszkał ze mną mój aniołek.
Moją szczególną pasją jest socjalizowanie psów. W moim domu mieszka najbardziej cierpliwy nauczyciel Tobbs (skonczy 8 lat w maju 2024) nabierajaca zaufania Maltaneczka po przejściach ktora od lutego 2024 uczy sie z nami domowego życia pod kochającą opieką.
Największą satysfakcję daje mi wypracowanie zaufania pieska, zrozumienie jego języka, nawiązanie interakcji. Mam doświadczenie zarówno w opiece nad psami rasowymi jak i mieszanymi, małymi i dużymi. Olbrzymów nie mogę niestety zaprosić wyłącznie ze względu na warunki fizyczne - będzie mi ciężko zapanować nad pieskiem powyżej 60 kg.
Obecnie oferuję jedynie noclegi. Na specjalną prośbę mogę zabrać pieska do groomera, lub sama zająć się podstawowym "ogarnięciem" - kąpaniem, czesaniem, czyszczeniem uszy czy ząbków. U mnie w domu pieski mogą spać na sofie. Oferuję dużo ruchu i zabaw. Zapraszam zarówno pieski żywiołowe, potrzebujące aktywności i towarzystwa drugiego psa, jak i lękowe, potrzebujące cierpliwej socjalizacji.
Pracuję z domu i rzadko zostawiam zwierzaki same. Zapraszamy :)
***
ZALECENIA
Zalecam przyprowadzenie pieska na wstępny spacer zapoznawczy pozostawienie na min. 30 minut przed pierwszym pozostawieniem pod moją opieką. Jest to dla mnie ważne nie tylko w celu zapoznania z moim pieskiem, ale też ze względu na próbne pozostawienie, po którym podopieczny skojarzy, że właściciel po niego wrócił :) W razie braku pewności co do zachowania pieska pod opieką będę prosiła o próbny nocleg. Ponadto chciałabym obejrzeć pieska - to bardzo ważne, żebym znała jego skórę znamiona itp zanim mnie zostanie - oglądam pieski codziennie, czeszę, czyszczę uszy i oczy itd. - znając skórę i sierść pieska będę w stanie ocenić czy zachodzą jakieś zmiany.
Będę prosiła o książeczkę zdrowia i kontakt do weterynarza, u którego leczył się piesek. To ważne ze względu na kartę i ewentualne zalecenia na wypadek konieczności wizyty w lecznicy.
Jeżeli piesek ma swoje ulubione zabawki potrzebna jest informacja, czy ma tendencje do bronienia zasobów. Podobnie w kwestii jedzenia.
Będę prosiła o informację na temat zwyczajów pieska (spacery, aktywność, stosunek do wody, zabawy, pory jedzenia, inne psy, chodzenie na smyczy / bez smyczy, komendy które zna).
Będę również prosiła o namiary do osoby w Warszawie, do której mogłabym się zwrócić w razie konieczności i niemożliwości skontaktowania się z właścicielem.
WAŻNE!!!
Rezerwacje w okresie świątecznym przyjmuję na minimum 3 dni.
Odbiór kolejnego dnia do godz. 10:00 traktuję jako jedną dobę. Jeżeli podopieczny będzie jednak odebrany po poludniu poprosze o rezerwacje kolejnej doby. 
W razie wątpliwości proszę o kontakt :)
Instagram:
https://www.instagram.com/agapieski/

Co mnie wyróżnia?

Spełniam się spędzając czas z psami, aktywnie, lub opiekując się nimi. To moje powołanie, życiowa misja. Myślę że mam jakiś szósty zmysł, który pozwala intuicyjnie czytać komunikaty wysyłane przez mowę ciała piesków. Dzięki temu zawsze dotąd udawało mi się złapać kontakt z pieskami, które u mnie zamieszkały.

Kwalifikacje

Ukończony kurs petsittera
Ukończony kurs pierwszej pomocy dla zwierząt

Mój cennik i zakres usług

Nocleg u petsittera

od 100 zł


  Zobacz jakie psy przenocuję

 • Ugoszczę maksymalnie 2 psa/psów na raz

 • Szczegółowy cennik

 • Cena za dobę w tygodniu
  100 zł

 • Cena za dobę w weekend i święta
  120 zł

 • Polityka anulowania

 • 7 dniOtrzymasz pełny zwrot pieniędzy, jeśli anulujesz na tydzień przed rozpoczęciem rezerwacji. Jeśli anulujesz później niż na tydzień przed rozpoczęciem rezerwacji otrzymasz 50% zwrotu za pierwsze 7 dni rezerwacji. Otrzymasz 100% zwrotu za kolejne dni.

Gdzie zamieszka Twój pupil?

Jakie warunki są w moim domu?

 • Mieszkanie z balkonem
 • Zwierzęta mogą spać w łóżku
 • W domu nie ma toksycznych dla zwierząt roślin
 • W budynku jest winda
 • Wewnątrz nie pali się papierosów
 • Zwierzęta mogą wchodzić na meble (kanapy, fotele etc.)

Kto mieszka w moim domu?

 • Posiadam psa/psy

Moje zwierzęta

Tobbs i Lulu Mieszaniec - Golden / Aussie
Tobbs i Lulu
Pies
Samiec
Dorosły
Duży

Opis

Wesoły, spokojny, aktywny ale wyciszony i nie zaczepny. Chętnie się pobawi a jak nie ma interakcji to zostawia w spokoju. Lubi towarzystwo i w domu i na spacerach. Świetny terapeuta i wychowawca dla innych piesków. Od lutego 2024 mieszka z nami zaadoptowana Maltanka Lulu. Lubi się z pieskami i jest bezproblemowa w kontaktach.

Zarezerwuj nocleg już dziś


Opłaty

Użyj kota zniżkowego
Powiązane usługi
Hotel dla psów w Warszawie
petsy_logo
Usługi
Hotel dla psówHotel dla kotówOpieka nad psemOpieka nad kotemPetsitterCatsitterWyprowadzanie psówSpacer z psemPraca ze zwierzętami
O Petsy
Potrzebujesz pomocy
Regulamin serwisuPolityka PrywatnościFAQFundusze europejskie
Zapisz się do naszego newslettera

Dowiedz się ciekawych rzeczy o opiece i wychowaniu zwierząt domowych

App Store
Google Play
Fundusze Europejskie - Logo