Image 0
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 6
Agnieszka

Agnieszka

Profesjonalny petsitter, Warszawa

5.0 (12 opinii)

1 stały klient

Poznajmy się lepiej

Wychowałam się z psami, zajmowałam psami znajomych zanim zamieszkał ze mną mój aniołek.


Jestem właścicielką psa od 2016 roku. Od tego czasu wielokrotnie zostawały u mnie psy, których właściciele wyjeżdżali na wakacje na noc, nawet na 3 tygodnie. Po 22 latach pracy zdecydowałam się porzucić zawodową drogę by poświęcić w całości czas, serce i energię temu co kocham: opiece nad psami i szkoleniom - zarówno piesków jak i właścicieli. Moją szczególną pasją są psy pracujące, zaprzęgowe, aportujące, pasterskie - największą satysfakcję daje mi wypracowanie zaufania pieska, zrozumienie jego języka, nawiązanie interakcji. Mam doświadczenie zarówno w opiece nad psami rasowymi jak i mieszanymi, małymi i dużymi. Olbrzymów nie mogę niestety zaprosić wyłącznie ze względu na warunki fizyczne - będzie mi ciężko zapanować nad pieskiem powyżej 60 kg.


Oferuję spacery, noclegi i wizyty domowe. Na specjalną prośbę mogę zabrać pieska do groomera, lub sama zająć się podstawowym "ogarnięciem" - kąpaniem, czesaniem, czyszczeniem uszy czy ząbków. U mnie w domu pieski mogą spać na sofie. Oferuję dużo ruchu i zabaw. Zapraszam zarówno pieski żywiołowe, potrzebujące aktywności i towarzystwa drugiego psa, jak i lękowe, potrzebujące cierpliwej socjalizacji.


Mój pies uwielbia zachęcać do wspólnych zabaw, wie kiedy się wycofać jeśli drugi piesek nie jest zabawą zainteresowany. Jestem wyczulona na mowę ciała psa, mam raczej nieskończoną cierpliwość do zwierząt, mój piesek jest opanowany i spokojny. Jest wesoły, ale nie zaczepny.


***


UWAGA:


Zalecam przyprowadzenie pieska na wstępny spacer zapoznawczy pozostawienie na 15-20 minut przed pierwszym pozostawieniem pod moją opieką. Jest to dla mnie ważne nie tylko w celu zapoznania z moim pieskiem, ale też ze względu na próbne pozostawienie, po którym podopieczny skojarzy, że właściciel po niego wrócił :) Ponadto chciałabym obejrzeć pieska - to bardzo ważne, żebym znała jego skórę znamiona itp zanim mnie zostanie - oglądam pieski codziennie, czeszę, czyszczę uszy i oczy itd. - znając skórę i sierść pieska będę w stanie ocenić czy zachodzą jakieś zmiany.


Będę prosiła o książeczkę zdrowia i kontakt do weterynarza, u którego leczył się piesek. To ważne ze względu na kartę i ewentualne zalecenia na wypadek konieczności wizyty w lecznicy.


Jeżeli piesek ma swoje ulubione zabawki potrzebna jest informacja, czy ma tendencje do bronienia zasobów. Podobnie w kwestii jedzenia.


Będę prosiła o informację na temat zwyczajów pieska (spacery, aktywność, stosunek do wody, zabawy, pory jedzenia, inne psy, chodzenie na smyczy / bez smyczy, komendy które zna).


Będę również prosiła o namiary do osoby w Warszawie, do której mogłabym się zwrócić w razie konieczności i niemożliwości skontaktowania się z właścicielem.


WAŻNE!!!

Rezerwacje w okresie świątecznym przyjmuję na minimum 3 dni.

Pobyt od rana jednego dnia do wieczora kolejnego to dwa pełne dni, nie jedna doba - bardzo proszę o uwzględnienie tego odpowiednio przy rezerwacji. Stawkę za dobę należy potraktować jako stawkę za dzień, a zatem jeśli np. Rezerwacja dotyczy czasu od piątku (rano, przed 14-15) do niedzieli (po południu) - poproszę o rezerwację 3 dób, nie 2 kalendarzowych - czyli w tym wypadku do poniedziałku, inaczej naliczone stawki się nie zgadzają z cennikiem.


W razie wątpliwości proszę o kontakt.


Instagram:


https://www.instagram.com/agapieski/

Co mnie wyróżnia?

Spełniam się spędzając czas z psami, aktywnie, lub opiekując się nimi. To moje powołanie, życiowa misja. Chcę się obecnie już temu całkowicie poświęcić. Myślę że mam jakiś szósty zmysł, który pozwala intuicyjnie czytać komunikaty wysyłane przez mowę ciała piesków. Dzięki temu zawsze dotąd udawało mi się złapać kontakt z pieskami, które u mnie zamieszkały.

Mój cennik i zakres usług

Nocleg u petsittera

od 100 zł


  Zobacz jakie psy przenocuję

 • Ugoszczę maksymalnie 2 psa/psów na raz

 • Szczegółowy cennik

 • Cena za dobę w tygodniu
  100 zł

 • Cena za dobę w weekend i święta
  120 zł

 • Polityka anulowania

 • 3 dniOtrzymasz pełny zwrot pieniędzy, jeśli anulujesz na trzy dni przed rozpoczęciem rezerwacji. Jeśli anulujesz później niż na trzy dni przed rozpoczęciem rezerwacji otrzymasz 50% zwrotu za pierwsze 7 dni rezerwacji. Otrzymasz 100% zwrotu za kolejne dni.

Dostępny
Niedostępny

Gdzie zamieszka Twój pupil?

Jakie warunki są w moim domu?

 • Mieszkanie z balkonem
 • Zwierzęta mogą spać w łóżku
 • W domu nie ma toksycznych dla zwierząt roślin
 • W budynku jest winda
 • Wewnątrz nie pali się papierosów
 • Zwierzęta mogą wchodzić na meble (kanapy, fotele etc.)

Kto mieszka w moim domu?

 • Posiadam psa/psy

Moje zwierzęta

TobsMieszaniec - Golden / Aussie
Tobs
Pies
Samiec
Dorosły
Duży

Opis

Wesoły, spokojny, aktywny ale wyciszony i nie zaczepny. Chętnie się pobawi a jak nie ma interakcji to zostawia w spokoju. Lubi towarzystwo i w domu i na spacerach. Świetny terapeuta i wychowawca dla innych piesków. **Wszystkie środki, które pozyskuję poprzez zajmowanie się pieskami chcę przeznaczać na jego potrzeby: zdrowotne, rekreacyjne, i wszystkie inne :)

Zarezerwuj nocleg już dziś


Wypełnij dane, aby obliczyć koszt usługi.
Powiązane usługi
Hotel dla psów w Warszawie
petsy_logo
Usługi
Hotel dla psówHotel dla kotówOpieka nad psemOpieka nad kotemPetsitterCatsitterWyprowadzanie psówSpacer z psemPraca ze zwierzętami
O Petsy
Potrzebujesz pomocy
Regulamin serwisuPolityka PrywatnościFAQFundusze europejskie
Zapisz się do naszego newslettera

Dowiedz się ciekawych rzeczy o opiece i wychowaniu zwierząt domowych

App Store
Google Play
EU Logo Big