Image 0
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Agata

Agata

Profesjonalny petsitter, Warszawa

5.0 (1 opinia)

Poznajmy się lepiej

Witaj na moim profilu na Petsy! 🐾
Jestem pasjonatką zwierząt i kocham wszystkie stworzenia, zarówno te małe, jak i duże (jak widać na załączonym obrazku 😀)!
Moje doświadczenie obejmuje opiekę nad własnymi czworonogami, w tym nad dwoma jamnikami i sznaucerem. Chociaż obecnie nie mogę mieć własnego pieska na stałe ze względu na nieokreślone plany na przyszłość, bardzo brakuje mi psiego towarzystwa. Dlatego z radością zajmę się małym, zadbanym i czystym pupilkiem.
Pracuję z domu, co oznacza, że piesek nigdy nie będzie sam. Mieszkam w jednopokojowym mieszkaniu na zielonym Mokotowie, gdzie mamy blisko dwa parki do wyboru, idealne miejsce do spacerów i zabawy.
Jako osoba odpowiedzialna i empatyczna, doskonale rozumiem trudności związane z oddaniem swojego ukochanego przyjaciela w obce ręce. Dlatego będę regularnie informować o postępach, wysyłać zdjęcia, filmy i utrzymywać kontakt, abyś mógł być pewien, że Twój piesek jest w dobrych rękach. Dostosuję się również do harmonogramu pieska, aby zapewnić mu jak najwięcej komfortu i radości
Zapraszam do współpracy i do wspólnego stworzenia dla Twojego pupila przyjaznego środowiska ❤️🐶
Agata

Co mnie wyróżnia?

To, co mnie wyróżnia, to moje doświadczenie w opiece nad zwierzętami, które towarzyszyły mi od dziecka, oraz moje ogromne serce pełne empatii. Choć nie ukończyłam kursów behawiorystycznych ani nie byłam wolontariuszem ze względu na własne granice emocjonalne, moja praktyczna znajomość opieki nad zwierzętami jest wynikiem pasji i zaangażowania w ich dobro.

Mój cennik i zakres usług

Gdzie zamieszka Twój pupil?

Jakie warunki są w moim domu?

  • Mieszkanie w bloku/kamienicy

  • Zwierzęta mogą spać w łóżku

  • W domu nie ma toksycznych dla zwierząt roślin

  • Wewnątrz nie pali się papierosów

  • Zwierzęta mogą wchodzić na meble (kanapy, fotele etc.)

Powiązane usługi
Hotel dla psów w Warszawie
petsy_logo
Usługi
Hotel dla psówHotel dla kotówOpieka nad psemOpieka nad kotemPetsitterCatsitterWyprowadzanie psówSpacer z psemPraca ze zwierzętami
O Petsy
Potrzebujesz pomocy
Regulamin serwisuPolityka PrywatnościFAQFundusze europejskie
Zapisz się do naszego newslettera

Dowiedz się ciekawych rzeczy o opiece i wychowaniu zwierząt domowych

App Store
Google Play
Fundusze Europejskie - Logo