Image 0
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 6
Mariia

Mariia

Profesjonalny petsitter, Gdańsk

0.0 (0 opinii)

Poznajmy się lepiej

Moje życie wypełnione jest radością, gdy mogę spędzać czas z psiakami i kotkami, dbając o ich dobrostan i zapewniając im radość każdego dnia.✨
W moim domu mieszkają dwa urocze psy🐶, które są dla mnie jak członkowie rodziny. Jako studentka wyjechałam na studia, co sprawia, że widzę moje psiaki tylko raz w miesiącu. To dla mnie ogromne wyzwanie, ponieważ bardzo tęsknię za nimi i każda chwila spędzona z nimi jest dla mnie bezcenna.
W swojej pracy skupiam się głównie na wyprowadzaniu psiaków. Uwielbiam spacery na świeżym powietrzu, które nie tylko dostarczają psom radość i aktywność fizyczną, ale także pozwalają mi na tworzenie więzi i nawiązywanie relacji z każdym psiakiem.Staram się zapewnić moim podopiecznym nie tylko regularne wyprowadzanie, ale również mnóstwo zabawy, miłości i uwagi podczas każdej wycieczki. Dla mnie czas spędzony na spacerze z psiakiem to nie tylko obowiązek, ale również ogromna przyjemność i źródło radości.
Jeśli szukasz kogoś, kto zadba o Twojego czworonoga tak, jak ja dbam o moje psy, to serdecznie zapraszam do kontaktu. Jestem gotowa poświęcić swój czas i uwagę, aby zapewnić Twojemu psu wyjątkowe i pełne radości chwile podczas każdego spaceru.

Co mnie wyróżnia?

Przez określony czas miałam przyjemność opiekować się dwoma psami i jednym kotkiem, Co wyróżnia moje doświadczenie, to fakt, że moje zwierzęta mają specjalne potrzeby zdrowotne, związane głównie z chorobami układu pokarmowego i wiekiem. Dzięki temu nabawiłam się niezbędnego doświadczenia w podawaniu leków i opiece nad zwierzętami w takiej sytuacji.
Jestem również pewna siebie w kontakcie z “trudnymi charakterami” wśród zwierząt. Zdobyłam umiejętności i wiedzę, które pozwalają mi nawiązać zaufanie i zrozumienie z każdym pupilem, niezależnie od ich temperamentu czy zachowania.

Mój cennik i zakres usług

Spacer w Twojej okolicy

od 25 zł


  Zobacz jakie psy wyprowadzę


 • Wyprowadzę maksymalnie 2 psa/psów na raz

 • Szczegółowy cennik


 • Standardowy spacer (30 min)

  25 zł

 • Każde dodatkowe 30 min

  20 zł

 • Cena za dodatkowego PSA

  20 zł

 • Polityka anulowania


 • 1 dzieńOtrzymasz pełny zwrot pieniędzy, jeśli anulujesz dzień przed rozpoczęciem rezerwacji.Jeśli anulujesz w dniu rezerwacji otrzymasz 50% zwrotu.

22 czerwiec - dostępne godziny

Gdzie zamieszka Twój pupil?

Jakie warunki są w moim domu?

 • Mieszkanie w bloku/kamienicy

Zarezerwuj spacer już dziś


Powiązane usługi
Hotel dla psów w Gdańsku
petsy_logo
Usługi
Hotel dla psówHotel dla kotówOpieka nad psemOpieka nad kotemPetsitterCatsitterWyprowadzanie psówSpacer z psemPraca ze zwierzętami
O Petsy
Potrzebujesz pomocy
Regulamin serwisuPolityka PrywatnościFAQFundusze europejskie
Zapisz się do naszego newslettera

Dowiedz się ciekawych rzeczy o opiece i wychowaniu zwierząt domowych

App Store
Google Play
Fundusze Europejskie - Logo