Image 0
Image 1
Image 2
Image 3
Małgorzata

Małgorzata

Profesjonalny petsitter, Warszawa

0.0 (0 opinii)

Poznajmy się lepiej

Hej! Jestem Gosia i chętnie zaopiekuję się Twoim kotem w formie opieki dochodzącej.

Jako właścicielka kota wiem, jak to jest być po stronie osoby szukającej odpowiedzialnego opiekuna dla swoich zwierząt. Sama w tej roli robię wszystko, by podczas rozłąki odejmować, a nie dodawać stresów - zarówno kotom, jak i jego właścicielom. Jestem rzetelna, dokładna i godna zaufania.


Metody pracy

Potrafię zaspokoić psychofizyczne potrzeby kota. Bawię się z zachowaniem łańcucha łowieckiego, chętnie również wprowadzę zwierzaka w podstawy targetowania i treningu z klikerem. Wykorzystuję również różne zabawki węchowe. Wiem, jak ważna jest dla kota jego rutyna, w trakcie opieki staram się więc możliwe najbardziej ją odwzorować. Spędzając czas z kotem zawsze to jemu pozostawiam wybór rodzaju aktywności, na jaki ma ochotę. Nie zmuszam kota do niczego, szanuję jego przestrzeń osobistą.


Środki ostrożności

Dbam przede wszystkim o bezpieczeństwo podopiecznych, a także mojego kota, dlatego nie podejmę się opieki nad kotem wychodzącym luzem, niezaszczepionym czy chorym na choroby zakaźne jak fiv i felv. Trzymam się reżimu sanitarnego - dezynfekuję obuwie, myję ręce, przed każdą wizytą przebieram się w świeżo wyprane ubrania (dodatkowo też po to, by nie denerwować podopiecznego wprowadzaniem na jego terytorium zapachu mojego kota).


Lokalizacja

Stawiam na jakość, a nie ilość opiek. Nie biorę kilku opiek jednocześnie. Opieka dochodząca to moje dodatkowe zajęcie poza stałą pracą etatową. Stacjonuję na Targówku i to właśnie tutaj najchętniej podejmę się opieki. Jeśli jednak mieszkasz dalej to niezbędna dla mnie jest możliwość dojazdu linią metra M2 lub rowerem. Czas dojazdu poza Targówek wpływa na cenę. Cena nieco wzrasta również przy większej liczbie kotów. W przypadku nagłej konieczności jechania z podopiecznym do lecznicy będę korzystać z Ubera na koszt właściciela zwierzęcia.

Bardzo zależy mi na tym, żeby jak najlepiej spełnić oczekiwania właścicieli, dlatego przed opieką niezbędna będzie wizyta zapoznawcza.

Co mnie wyróżnia?


Doświadczenie


Mam tzw. dobrą rękę do zwierząt - stosunkowo łatwo jest mi zdobyć ich zaufanie, lubią mnie i nie boją się mnie. Posiadam doświadczenie w opiece nad kotem sprawiającym problemy behawioralne, frustrującym się, nadpobudliwym, potrzebującym przyjmować leki. Umiem ukierunkować uwagę takiego kota, zaproponować ciekawe aktywności, w tym naukę sztuczek. Od 2,5 roku jestem właścicielką bardzo wymagającego kota bengalskiego.

Z racji na moje wykształcenie architektoniczne w połączeniu z wiedzą o kocich potrzebach i naturze mogę też doradzić jak z głową i ciekawie zaaranżować domowe terytorium.

Ponadto od kilku lat w moim domu rodzinnym prowadzona jest hodowla rasowych kotów, miałam więc okazję uczestniczyć zarówno w porodach, jak i w późniejszym życiu maluchów. Regularnie stykam się tam z kotami o różnych charakterach i osobowościach.

Obecnie oprócz mojego kota cyklicznie zajmuję się dwoma wspaniałymi kocicami - Lilu i Fifi.

Mój cennik i zakres usług

Wizyty domowe

od 40 zł


  Zobacz jakie koty odwiedzę • Szczegółowy cennik


 • Standardowa wizyta (30 min)

  40 zł

 • Dodatkowe 30 min

  20 zł

 • Za dodatkowego PSA

  40 zł

 • Standardowa wizyta dla KOTA (30 min)

  40 zł

 • Za dodatkowego KOTA

  15 zł

 • Polityka anulowania


 • 3 dniOtrzymasz pełny zwrot pieniędzy, jeśli anulujesz na trzy dni przed rozpoczęciem rezerwacji. Jeśli anulujesz później niż na trzy dni przed rozpoczęciem rezerwacji otrzymasz 50% zwrotu za pierwsze 7 dni rezerwacji. Otrzymasz 100% zwrotu za kolejne dni.

12 czerwiec - dostępne godziny

Gdzie zamieszka Twój pupil?

Jakie warunki są w moim domu?

 • Mieszkanie w bloku/kamienicy

 • Okna zabezpieczone siatką

 • Balkon zabezpieczony siatką

 • W domu nie ma toksycznych dla zwierząt roślin

 • Wewnątrz nie pali się papierosów

 • Zwierzęta mogą wchodzić na meble (kanapy, fotele etc.)

Kto mieszka w moim domu?

 • Posiadam kota/koty

Moje zwierzęta

LambertBengalski
Lambert
Kot
Samiec
Młodzieniec
Mały

Opis

Niesforny kotek, z którym nigdy nie można się nudzić. Ma niespożytkowane pokłady energii, jest niesamowicie inteligentny, uwielbia zabawę w polowanie, chętnie wykonuje sztuczki, jest niezwykle odważny i ciekawy świata. Łaknie kontaktu z człowiekiem, kocha spać na kolanach. Jest bardzo przywiązany do swojej rutyny, której musimy pilnować każdego dnia żeby był zadowolony i szczęśliwy :) Rasa kotów bengalskich należy do jednej z najbardziej wymagających - wiele z tych kotów ma problemy behawioralne i niestety Lamberta również to nie ominęło. Jednak dzięki współpracy ze specjalistami - behawiorystami i lekarzami weterynarii - dziś jest to przemiły, spokojny (oczywiście jak na bengala) kot. To zdecydowanie efekt naszego zaangażowania w pracę z nim, wymagającą ogromnych pokładów cierpliwości i pokory. Dzięki temu jednak nauczyłam się bardzo dużo o kociej naturze i behawiorze, co mogę przekładać na relacje z kolejnymi kotami spotykanymi na mojej drodze :)

Pozostałe ważne informacje

 • Wysterylizowany/wykastrowany

 • Jest jedynakiem/nie może być w stadzie

 • Posiada książeczkę szczepień

Zarezerwuj wizytę domową już dziś


Powiązane usługi
Hotel dla psów w Warszawie
petsy_logo
Usługi
Hotel dla psówHotel dla kotówOpieka nad psemOpieka nad kotemPetsitterCatsitterWyprowadzanie psówSpacer z psemPraca ze zwierzętami
O Petsy
Potrzebujesz pomocy
Regulamin serwisuPolityka PrywatnościFAQFundusze europejskie
Zapisz się do naszego newslettera

Dowiedz się ciekawych rzeczy o opiece i wychowaniu zwierząt domowych

App Store
Google Play
Fundusze Europejskie - Logo