Image 0
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 6
Klara

Klara

Profesjonalny petsitter, Kraków

5.0 (10 opinii)

1 stały klient

Poznajmy się lepiej


➡️I speak English, so don't hesitate to reach out even if you don't speak Polish!⬅️Cześć, jestem Klara! Mam 26 lat. Kilka lat temu skończyłam psychologię, aktualnie pracuję zdalnie i w wolnym czasie powolutku pracujemy z chłopakiem nad rozwojem własnej działalności. 

Od kiedy pamiętam uwielbiam kontakt ze zwierzętami, sprawia mi on ogromną przyjemność. Wielokrotnie opiekowałam się kotami i psami znajomych czy sąsiadów.

Mieszkam z chłopakiem - on też jest bardzo zwierzolubny - i mimo, że to ja zajmuję się psiakami, jest on dodatkowym wsparciem w trudniejszych sytuacjach.

Jestem bardzo cierpliwa i wrażliwa, a psia komunikacja nie jest mi obca. Marzę o własnym zwierzaku, ale to dopiero za jakiś czas. Póki co będzie musiała mi wystarczyć opieka nad zwierzętami innych, w tym może Twoim!


Dzięki Petsy poznałam wiele wspaniałych psów:

malutkie wiecznie śpiące Chihuahua'ki, rozbrykanego szczeniaka Terriera, delikatnego Maltańczyka, lękliwego mieszańca, kochającą patyki sunię, głodomora Terriera, przytulasa Golden Retrivera, głośno pochrapującego Buldożka Francuskiego i jeszcze kilka innych fajnych stworków.


Niektóre z piesków potrzebowały więcej czasu i przestrzeni, żeby poczuć się lepiej, inne od razu śmiało wskakiwały na kanapę i wystawiały brzuszek do głaskania. Każdemu z nich starałam się zapewnić odpowiednie warunki zgodnie z ich potrzebami i wskazówkami od właściciela.


Co mnie wyróżnia?


🐕Jestem super empatyczna i spokojna, łatwo łapię kontakt ze zwierzętami. Staram się analizować i zrozumieć ich mowę ciała i sygnały uspokajające, którymi się komunikują.

🐕Pracuję zdalnie, mój chłopak również, co pozwala mi być bardzo elastyczną w opiece nad zwierzętami. Mam Twojego psiaka stale na oku i mogę go wspierać, kiedy tylko tego potrzebuje.

🐕Nie zostawiam psa samego w domu, chyba, że jestem przekonana, że nie będzie się czuć z tym źle.

🐕Mieszkam zaraz przy (ponoć najdłuższym w Polsce!) parku i bardzo lubię spacery.

🐕Mieszkanie, w którym mieszkam jest bardzo przestronne, więc piesek będzie mógł pobyć w osobnym pomieszczeniu kiedy tylko będzie potrzebował.

🐕W ramach domu tymczasowego opiekowałam się (przez około 4 miesiące) psem reaktywnym z lękiem separacyjnym. Pracowałam z nim przy wsparciu behawiorysty. Praca była dużym wyzwaniem i wymagała wiele cierpliwości. W tym czasie zdobyłam sporo wiedzy, jednak wciąż uważam, że wiele przede mną nauki.

🐕Póki co doszkalam się poprzez oglądanie filmików/ słuchanie podcastów na interesujący mnie aktualnie temat związany z opieką i pracą nad psami. Coraz częściej jednak rozważam wzięcie udziału w profesjonalnym kursie.

Mój cennik i zakres usług

Nocleg u petsittera

od 70 zł


  Zobacz jakie psy przenocuję


 • Ugoszczę maksymalnie 2 psa/psów na raz

 • Szczegółowy cennik


 • Cena za dobę w tygodniu

  70 zł

 • Cena za dobę w weekend i święta

  80 zł

 • Cena za dodatkowego PSA za dobę w tygodniu

  70 zł

 • Cena za KOTA za dobę w tygodniu

  70 zł

 • Cena za dodatkowego KOTA za dobę w tygodniu

  70 zł

 • Polityka anulowania


 • 3 dniOtrzymasz pełny zwrot pieniędzy, jeśli anulujesz na trzy dni przed rozpoczęciem rezerwacji. Jeśli anulujesz później niż na trzy dni przed rozpoczęciem rezerwacji otrzymasz 50% zwrotu za pierwsze 7 dni rezerwacji. Otrzymasz 100% zwrotu za kolejne dni.

Gdzie zamieszka Twój pupil?

Jakie warunki są w moim domu?

 • Mieszkanie z balkonem

 • Zwierzęta mogą spać w łóżku

 • W domu nie ma toksycznych dla zwierząt roślin

 • W budynku jest winda

 • Wewnątrz nie pali się papierosów

 • Zwierzęta mogą wchodzić na meble (kanapy, fotele etc.)

Kto mieszka w moim domu?

 • W domu mieszkają mężczyźni

Zarezerwuj nocleg już dziś


Powiązane usługi
Hotel dla psów w Krakowie
petsy_logo
Usługi
Hotel dla psówHotel dla kotówOpieka nad psemOpieka nad kotemPetsitterCatsitterWyprowadzanie psówSpacer z psemPraca ze zwierzętami
O Petsy
Potrzebujesz pomocy
Regulamin serwisuPolityka PrywatnościFAQFundusze europejskie
Zapisz się do naszego newslettera

Dowiedz się ciekawych rzeczy o opiece i wychowaniu zwierząt domowych

App Store
Google Play
Fundusze Europejskie - Logo