Image 0
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 6
Anna

Anna

Profesjonalny petsitter, Józefów

0.0 (0 opinii)

Poznajmy się lepiej

Tworzę oazę dla psów, gdzie warunki przebywania są jak w domu, z dostępem do ogródka, z dala od miejskiego zgiełku, pod okiem doświadczonej i wykwalifikowanej opiekunki.

Psiaki biegają luzem miedzy domownikami, śpimy wszyscy razem gdzie każdy ma swój kącik i niezależną przestrzeń. Ilość psich gości jest dostosowana do ich potrzeb, ale nigdy nie ma tłumów z uwagi na priorytet komfortu każdego z gości.

Chodzimy na spacery nad jeziorko i rozlewiska Wisły, w których śmiało w upalne dni można się bezpiecznie przekąpać. W sąsiedztwie mamy otwartą przestrzeń łąk i plaż gdzie psy mogą rozciągnąć kopytka. Okolica stworzona do spacerów.

W domu staramy się zachować rytm dnia zbliżony do Waszego. Czyli karmimy jak Ty, o wyznaczonym czasie i ilości, jeśli psiak przyjmuje jakieś leki to kontynuujemy ich podawanie według zaleceń.


Kilka kwestii organizacyjnych:

Na początek umawiamy się na wizytę adaptacyjną czyli zapraszam w moje rejony na wspólny spacer a później odwiedziny u mnie w domu. Taka kolejność jest dla Wszystkich, a przede wszystkim dla Ciebie i Twojego psa, bardzo ważna. Poznajemy się na wzajem i poznajecie moją przestrzeń. Dzięki temu dłuższy pobyt będzie dla psa już łatwiejszy. Dobrą praktyką jest zaplanowanie takiej wizyty z wyprzedzeniem gdyż w przypadku psów delikatniejszych, które potrzebują więcej czasu na adaptację w nowym środowisku mogą być wskazane dwa lub więcej takich spotkań by psiak nabrał zaufania do mnie, poczuł się swobodnie, komfortowo i przede wszystkim bezpiecznie.


Wakacyjny bagaż:

Psie posłanko/kocyk/poduszka coś z jego domowym zapachem, doda mu to pewności siebie i ułatwi zrozumienie, który kącik w sypialni jest jego.

Jedzenie na cały pobyt. Nie warto zmieniać psich przyzwyczajeń, dzięki temu też unikniemy żołądkowych sensacji.

Mogą być jakieś zabawki(ale tylko jeżeli psiak nie ma na ich punkcie fisia by uniknąć kłótni. Ja mam cały zapas przytulanek, które śmiało można wypatroszyć i są wspólne.

Obroże/szelki, takie które nie strach pobrudzić ;)

Leki, jeżeli psiak jakieś przyjmuje, z instrukcją dawkowania.

Książeczka zdrowia psa z aktualnymi szczepieniami(przeciwko wściekliźnie i chorobom zakaźnym). Psiak też powinien być zabezpieczony przeciwko pchłom oraz kleszczom i odrobaczony.


Po wcześniejszym ustaleniu możliwy jest transport psa przeze mnie.
Jest to opcja możliwa, ale nie zawsze, dlatego tę kwestię najlepiej od razu poruszyć jeżeli jest taka konieczność.


Opcje dodatkowe to szeroko rozumiane szkolenie, socjalizacja oraz możliwość odchowania niesfornego szczeniaka w trakcie dłuższego pobytu - są to kwestie już ustalane indywidualnie w zależności od potrzeb psiaka i opiekuna.

Co mnie wyróżnia?

Od zawsze w moim życiu były psy. Jak się urodziłam to opiekował się mną kundelek w typie wyżła i tak się zaczęło… Nigdy nie było momentu bez czworonoga u boku, a często też było ich więcej. W naszej szalonej rodzinie do apogeum doszliśmy mając 4 psy, 2 koty, stado myszek i akwarium pełne rybek i glonojadów… Tak latami uczyłam się poprzez życie z nimi i obserwowanie i przebywanie. Kiedy nadszedł czas na przełomową zmianę w moim życiu zawodowym postawiłam na to na czym się znam i chciałam się zajmować od lat tylko trudno było mi opuścić bezpieczną już posadę na etaciku. Zaczęłam od pracy w hotelu, potem zrobiłam kurs trenera, następnie behawiorysty, seminarium Claudii Fugazza o nowej metodzie nauki poprzez naśladowanie. Uczyć można się cały czas :) tak też czynię, z radością i zaangażowaniem.

Kwalifikacje

Behawiorysta
Trener

Mój cennik i zakres usług

Nocleg u petsittera

od 150 zł


  Zobacz jakie psy przenocuję


 • Ugoszczę maksymalnie 1 psa/psów na raz

 • Szczegółowy cennik


 • Cena za dobę w tygodniu

  150 zł

 • Cena za dobę w weekend i święta

  180 zł

 • Cena za dodatkowego PSA za dobę w tygodniu

  150 zł

 • Transport do 5 km

  50 zł

 • Transport powyżej 5km

  100 zł

 • Polityka anulowania


 • 3 dniOtrzymasz pełny zwrot pieniędzy, jeśli anulujesz na trzy dni przed rozpoczęciem rezerwacji. Jeśli anulujesz później niż na trzy dni przed rozpoczęciem rezerwacji otrzymasz 50% zwrotu za pierwsze 7 dni rezerwacji. Otrzymasz 100% zwrotu za kolejne dni.

Gdzie zamieszka Twój pupil?

Jakie warunki są w moim domu?

 • Dom z ogrodem

 • W domu nie ma toksycznych dla zwierząt roślin

 • Wewnątrz nie pali się papierosów

 • Zwierzęta mogą wchodzić na meble (kanapy, fotele etc.)

Kto mieszka w moim domu?

 • W domu mieszkają dzieci (0 - 5 lat)

 • W domu mieszkają kobiety

 • W domu mieszkają mężczyźni

 • Posiadam psa/psy

Moje zwierzęta

Mina i MaxMieszaniec
Mina i Max
Pies
Samica
Dorosły
Mały

Opis

Rudzielec Mina(7 lat), zgrywa twardziela, ale pod tą maską kryje się delikatna, wrażliwa i lękliwa suczka. Została adoptowana za szczeniaka w 2017, ale niestety już w tym wieku zdążyła nabawić się traum, z których dłuższy czas ją wyprowadzałam. Aktywna podróżniczka, przegania bordera! Border Max(4 lata) jest typem luzaka ziomeczka, ale jeśli ktoś uparcie będzie usiłował przekraczać jego granice to pokaże zęby. Uwielbia towarzystwo innych psów, które są zrównoważone, jest bardzo chętny do wspólnych zabaw, gonitw i wszelkich aktywności. Adoptowany latem 2023 roku, ale znamy się już długo, od Maksa zaczęła się moje przygoda z domowych hotelem w 2020 roku.

Zarezerwuj nocleg już dziś


Powiązane usługi
Hotel dla psów
petsy_logo
Usługi
Hotel dla psówHotel dla kotówOpieka nad psemOpieka nad kotemPetsitterCatsitterWyprowadzanie psówSpacer z psemPraca ze zwierzętami
O Petsy
Potrzebujesz pomocy
Regulamin serwisuPolityka PrywatnościFAQFundusze europejskie
Zapisz się do naszego newslettera

Dowiedz się ciekawych rzeczy o opiece i wychowaniu zwierząt domowych

App Store
Google Play
Fundusze Europejskie - Logo