FAQ

Petsy

O nasBlogKontaktOpinie o Petsy

1. Czym jest Petsy?

Petsy jest platformą, która łączy ze sobą właścicieli zwierząt domowych z ogólnopolską siecią miłośników psów - petsitterów, którzy nie mogą się doczekać, żeby poznać Twojego pupila!

Dzięki prostej wyszukiwarce, znajdziesz opiekuna dopasowanego do Twoich potrzeb. Naszą misją jest, żeby każdy kto korzysta z Petsy, mógł znaleźć opiekuna, dopasowanego do potrzeb swojego pupila. Jeżeli Twój milusiński lubi spać na kanapie, to z pewnością znajdziesz opiekuna, który ma kanapę i na to pozwala. Wolność wyboru i całodobowa opieka poświęcona tylko Twojemu pupilowi wyróżnia naszych opiekunów na rynku!

2. Jakie usługi oferuje Petsy?

Petsy jest platformą, na której znajdziesz zaufanych petsitterów, którzy zajmą się Twoim pupilem. Na naszej platformie możesz zarezerwować:

 1. Spacer - 30-minutowy lub 60-minutowy spacer dla Twojego psa po okolicy
 2. Nocleg - Twój zwierzak zostaje na noc w domu opiekuna

Znalezienie odpowiedniego opiekuna na naszej platformie jest niezwykle łatwe i przyjemne. Przeglądaj profile opiekunów, przeczytaj recenzję innych właścicieli zwierząt, następnie skontaktuj się z wybranymi opiekunami i porozmawiaj. Możesz umówić się na darmowe spotkanie, aby dowiedzieć się więcej na ich temat. Następnie możecie zarejestrować się i zapłacić za pośrednictwem Petsy.

3. Jak się zarejestrować?

Rejestracja w Petsy jest niesamowicie prosta.

 1. Wejdź na www.petsy.pl w prawym górnym rogu znajduje się przycisk "Załóż konto". Możesz również kliknąć tutaj: Załóż konto.
 2. Następnie w formularzu musisz podać trzy rzeczy
  • Zaznaczyć miasto w którym mieszkasz
  • Twój adres e-mail
  • Hasło
 3. Pamiętaj, żeby zapoznać się z naszym regulaminem.
 4. W kolejnym korku spytamy się o kilka podstawowych informacji oraz dodanie do profilu Twojego pupila. Możesz zawsze zrobić to później.

Chcesz zostać naszym petsitterem? Kliknij w ten link: Opiekunowie.

petsy_logo
Usługi
Hotel dla psówHotel dla kotówOpieka nad psemOpieka nad kotemPetsitterCatsitterWyprowadzanie psówSpacer z psemPraca ze zwierzętami
O Petsy
Potrzebujesz pomocy
Regulamin serwisuPolityka PrywatnościFAQFundusze europejskie
Zapisz się do naszego newslettera

Dowiedz się ciekawych rzeczy o opiece i wychowaniu zwierząt domowych

App Store
Google Play
Fundusze Europejskie - Logo