Hotel dla kotów w Szczecinie

Szukasz hotelu dla kota w Szczecinie? Na Petsy znajdziesz domową alternatywę w najlepszej cenie. Dołącz do nas i otrzymaj dostęp do dziesiątek opiekunów.

Hotel dla kotów w Szczecinie
Dostępne miasta
Hotel dla kotów w Warszawie
Powiązane usługi
Hotel dla psów

Hotel dla kotów Szczecin

Szykuje Ci się nagły służbowy wyjazd do Szczecina i nie masz z kim zostawić kota? Nie musisz się martwić. Jeśli rodzina lub przyjaciele nie są w stanie zaopiekować się Twoim pupilem, a hotel dla kotów w Szczecinie nie wchodzi w grę, z pomocą przychodzi petsy.pl! Za pośrednictwem strony znajdziesz profesjonalnego catsittera, który w pełni zaopiekuje się Twoim zwierzakiem. Zadba o jego dobre samopoczucie, odpowiednią ilość pieszczot, odstresowując w czasie Twojej nieobecności.

Współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi i rzetelnymi catsitterami, dzięki czemu każdy właściciel ma pewność, że jego kot zostanie oddany pod opiekę w dobre ręce. Jeśli hotel dla kotów w Szczecinie z różnych względów nie będzie dla Ciebie odpowiednim wyborem, petsy.pl pomoże Ci znaleźć opiekuna, z którym zwierzak nie odczuje braku Twojej obecności podczas nagłego wyjazdu. To komfort dla Ciebie i Twojego kota.

Hotel dla kotów w Szczecinie - formalności

Jeśli jednak zdecydujesz się na hotel dla kotów w Szczecinie, po jego wybraniu i ustaleniu terminu pobytu kota, powinieneś wypełnić kartę zgłoszenia, w której rozpiszesz godziny i ilość posiłków, cechy swojego kota i inne ważne informacje go dotyczące. Tak, aby pracownicy hotelu, mogli jak najbardziej poznać czworonoga. W przypadku zdecydowania się na catsittera, obowiązkowo musisz przygotować zapas karmy oraz określić z nim sposób żywienia kota. Szczególnie jeśli zwierzak cierpi na alergie lub przyjmuje leki, catsitter powinien być o tym poinformowany.

Jeśli kot nie lubi zostawać sam na dłużej, możesz dać mu jego ulubione legowisko lub kocyk, aby miał ze sobą zapach z domu lub dorzucić ulubioną zabawkę. Tak samo, jeśli kot będzie przebywał w hotelu. Pozwoli mu to się odstresować. Smaczki, które catsitter będzie mógł dać zwierzakowi podczas wspólnych zabaw również będą istotne, aby kot dobrze czuł się pod opieką catsittera.

petsy_logo
Usługi
Hotel dla psówHotel dla kotówOpieka nad psemOpieka nad kotemPetsitterCatsitterWyprowadzanie psówSpacer z psemPraca ze zwierzętami
O Petsy
Potrzebujesz pomocy
Regulamin serwisuPolityka PrywatnościFAQFundusze europejskie
Zapisz się do naszego newslettera

Dowiedz się ciekawych rzeczy o opiece i wychowaniu zwierząt domowych

App Store
Google Play
EU Logo Big