Hotel dla psów w Lublinie

Szukasz hotelu dla psa w Lublinie? Na Petsy znajdziesz domową alternatywę w najlepszej cenie. Dołącz do nas i otrzymaj dostęp do dziesiątek opiekunów.

Hotel dla psów w Lublinie
Dostępne miasta
Hotel dla psów w Warszawie
Powiązane usługi
Hotel dla kotów

Hotel dla psów Lublin

Szykuje Ci się nagły służbowy wyjazd do Lublina i nie masz z kim zostawić psa? Nie musisz się martwić. Jeśli rodzina lub przyjaciele nie są w stanie zaopiekować się Twoim pupilem, a hotel dla psów w Lublinie nie wchodzi w grę, z pomocą przychodzi petsy.pl! Za pośrednictwem strony znajdziesz profesjonalnego petsittera, który w pełni zaopiekuje się Twoim zwierzakiem. Zadba o jego dobre samopoczucie, odpowiednią ilość spacerów, odstresowując w czasie Twojej nieobecności.

Współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi i rzetelnymi petsitterami, dzięki czemu każdy właściciel ma pewność, że jego pies zostanie oddany pod opiekę w dobre ręce. Jeśli hotel dla psów w Lublinie z różnych względów nie będzie dla Ciebie odpowiednim wyborem, petsy.pl pomoże Ci znaleźć opiekuna, z którym zwierzak nie odczuje braku Twojej obecności podczas nagłego wyjazdu. To komfort dla Ciebie i Twojego psa.

Hotel dla psów w Lublinie - formalności

Jeśli jednak zdecydujesz się na hotel dla psów w Lublinie, po jego wybraniu i ustaleniu terminu pobytu psa, powinieneś wypełnić kartę zgłoszenia, w której rozpiszesz godziny i długość spacerów, ilość posiłków, cechy swojego psa i inne ważne informacje go dotyczące. Tak, aby pracownicy hotelu, mogli jak najbardziej poznać czworonoga. W przypadku zdecydowania się na petsittera, obowiązkowo musisz przygotować zapas karmy oraz określić z nim sposób żywienia czworonoga. Szczególnie jeśli zwierzak cierpi na alergie lub przyjmuje leki, petsitter powinien być o tym poinformowany.

Jeśli pies nie lubi zostawać sam na dłużej, możesz dać mu jego ulubione legowisko lub kocyk, aby miał ze sobą zapach z domu lub dorzucić ulubioną zabawkę. Tak samo, jeśli pies będzie przebywał w hotelu. Pozwoli mu to się odstresować. Koniecznie należy spakować szelki, z których pupil nie wyswobodzi się podczas spaceru i obrożę. Smaczki, które petsitter będzie mógł dać zwierzakowi podczas wspólnego wyjścia z psem również będą istotne, aby pies dobrze czuł się pod opieką petsittera.

petsy_logo
Usługi
Hotel dla psówHotel dla kotówOpieka nad psemOpieka nad kotemPetsitterCatsitterWyprowadzanie psówSpacer z psemPraca ze zwierzętami
O Petsy
Potrzebujesz pomocy
Regulamin serwisuPolityka PrywatnościFAQFundusze europejskie
Zapisz się do naszego newslettera

Dowiedz się ciekawych rzeczy o opiece i wychowaniu zwierząt domowych

App Store
Google Play
EU Logo Big