Promocja -10% Na pierwszą usługę
Znajdź petsittera
Image 0
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 6
Magdalena

Magdalena

Profesjonalny petsitter, Warszawa

0.0 (0 zleceń)

Poznajmy się lepiej

Mam 23 lata, mieszkam w warszawie od 4 lat. W wieku 19 lat przeprowadziłam się na studia i od tamtej pory bardzo tęsknie za moim pieskiem z rodzinnego domu. Od zawsze w moim domu był obecny piesek. Najpierw razem ze mną w kołysce leżała jamniczka gdy miałam 6 lat. Następnie była druga jamniczka, która zmarła gdy miałam 14 lat. Zmarła na zawał, byłą otyła ze względu na problemy z hormonami które były wynikiem powikłań ciążowych. Jamniczka mimo stosowania przez wiele lat rygorystycznej diety nie mogła pozbyć się zbędnych kilogramów. Pewnego dnia, biegła do ogrodu, w pewnym momencie się zatrzymała, położyła, i kilka chwil później odeszła w towarzystwie wszystkich domowników. Rodzice bardzo przeżyli jej odejście, zawsze nazywali ją swoim czwartym dzieckiem. Nie byli chętni na nowego pieska, jednak pod wpływem namów moich i mojego rodzeństwa kilka miesięcy później pojawiła się w naszym domu biała kuleczka. Pupil jest rasy West highland white terier, nauczyłam go kilku podstawowych sztuczek. Obecnie ma 9 lat i jest bardzo chętny do zabawy i do powtarzania nauczonych sztuczek. Nowych już nie uczy się tak chętnie jak wcześniej. Myślę o nim codziennie, bardzo za nim tęsknie. Gdy przyjeżdżam do domu spędzamy razem dużo czasu na zabawie i spaniu. Mieszkając w Warszawie, brakuje mi kontaktu ze zwierzętami. Bardzo chętnie spędzę z nimi czas na spacerach i opiece.

Co mnie wyróżnia?

kocham zwiesztęta, tęsknie za kontaktem ze zwierzętami. Chiałabym mieć towarzysza do spacerów po okolicy. Piesek pod moją opieką będzie bazpieczny i jeśli sobie tego będzie życzył, należycie wygłaskany :).

Mój cennik i zakres usług

Spacer w Twojej okolicy

od 10 zł


 • Zobacz jakie psy wyprowadzę

 • Wyprowadzę maksymalnie 1 psa/psów na raz

 • Szczegółowy cennik

 • Standardowy spacer (30 min)
  10 zł

 • Każde dodatkowe 30 min
  11 zł

 • Polityka anulowania

 • 3 dniOtrzymasz pełny zwrot pieniędzy, jeśli anulujesz na trzy dni przed rozpoczęciem rezerwacji.Jeśli anulujesz później niż na trzy dni przed rozpoczęciem rezerwacji otrzymasz 50% zwrotu.

29 marzec - dostępne godziny

17:00:00
17:30:00
18:00:00
18:30:00
19:00:00
19:30:00
20:00:00
20:30:00
21:00:00
21:30:00
22:00:00
Dostępny
Niedostępny

Gdzie zamieszka Twój pupil?

Jakie warunki są w moim domu?

 • Mieszkanie w bloku/kamienicy
 • Zwierzęta mogą spać w łóżku
 • W domu nie ma toksycznych dla zwierząt roślin
 • Zwierzęta mogą wchodzić na meble (kanapy, fotele etc.)
Powiązane usługi
Hotel dla psów w Warszawie

Zarezerwuj spacer już dziś


Wypełnij dane, aby obliczyć koszt usługi.

petsy

Usługi
Hotel dla psówHotel dla kotówOpieka nad psemOpieka nad kotemPetsitterCatsitterWyprowadzanie psówSpacer z psemPraca ze zwierzętami
O Petsy
Potrzebujesz pomocy
Regulamin serwisuPolityka PrywatnościFAQFundusze europejskie
Zapisz się do naszego newslettera

Dowiedz się ciekawych rzeczy o opiece i wychowaniu zwierząt domowych

App Store
Google Play
EU Logo Big