Warszawa
25
5.0
Протягом кількох хвилин
4
Hej! Nazywam się Klaudia. Jestem opiekunką swoich dwóch kotków, które znajdziecie na dwóch pierwszych zdjęciach na moim profilu!
Od zawsze moje życie kręci się wokół zwierząt. Od najmłodszych lat miałam kontakt z wieloma, różnymi zwierzętami. Od psów, kotów aż po konie, czy myszy.
Jestem osobą spokojną i taką energię staram się przekazywać. Do każdego zwierzęcia podchodzę indywidualnie, szanując jego granice.
Uważam, że jestem dobrym wyborem dlatego, że spędzony czas z Twoim pupilem będzie dla mnie formą relaksu, a nie zwykłą pracą, czy obowiązkiem. Chciałabym się rozwijać w tym kierunku i każdy kot czy pies to dla mnie bardzo cenne doświadczenie, z którego staram się czerpać jak najwięcej
Od dziecka w moim domu było dużo zwierząt, a kiedy tylko miałam taką możliwość zaczęłam dorywczo zajmować się psami lub kotami sąsiadów w swoim rodzinnym mieście. To był też moment, w którym uświadomiłam sobie, że to jest to!
Jako nastolatka pracowałam również w stajniach, a nawet na Służewcu jako jeździec.
Mam doświadczenie z psami reaktywnymi, lękliwymi i trudnymi w kontaktach z innymi psami. Każdy spacer dostosowuję do potrzeb psa i wskazówek opiekuna. Może to być aktywny spacer, krótki trening lub spokojne wyjście dla seniora. Zawsze wcześniej poznaję potrzeby psa i oczekiwania właściciela.
Ze względów bezpieczeństwa nie puszczam psów luzem podczas spacerów. Wyjątek stanowi wyłącznie ogrodzony wybieg dla psów po wcześniejszym ustaleniu z właścicielem.
Swoje doświadczenie z kotami zdobyłam głównie dzięki moim własnym. To dwie znajdki, które potrzebowały nauczyć się życia z człowiekiem. Nie naciskam na kota jeśli jest lękliwy lub po prostu widzę, że nie chce ze mną kontaktu. Daję mu czas i przestrzeń, ale jeśli przyjdzie do mnie by zostać wygłaskany zawsze może na to liczyć.
Na wizytach domowych oprócz posprzątania kuwet, umycia misek i dania jedzenia z chęcią pobawię się z kotem wskazanymi przez ciebie zabawkami albo posiedzę z nim na kanapie i spróbuję wynagrodzić trochę Twoją nieobecność.
Zawsze zwracam uwagę i dopytuję, jeśli chodzi o otwieranie okien, czy balkonu. Wiem, że to bardzo ważne. Jeśli poinformujesz mnie, że kot ma tendencję do ucieczek i wszystko ma być zamknięte to dopilnuję, żeby tak było. Dla mnie bezpieczeństwo jest najważniejsze!
Mam doświadczenie w podawaniu leków psom i kotom. Syropy doustne, krople do oczu nie stanowią dla mnie problemu. Jednak ze względu na to, że nie znam Twojego pupila nie podam mu tabletki bezpośrednio do pyska. Wyjątek stanowią małe psy i koty oraz odpowiednie wyposażenie w postaci aplikatora do podawania tabletek. Potrafię wykonać pomiar glukozy we krwi glukometrem i nie stanowi to dla mnie żadnego problemu. Dodatkowo ukończyłam kurs pierwszej pomocy przedweterynaryjnej dla zwierząt.
Zachęcam do kontaktu i zadawania pytań. Na wszystkie chętnie odpowiem szczegółowo, ustalamy wszystko tak aby żadna ze stron nie miała żadnych wątpliwości i była zadowolona ze współpracy
5.0
5.0
4.9
у твоєму домі
у твоєму районі
Ти отримаєш повний возврат, якщо скасуєш за день до початку бронювання.
Якщо ти скасуєш у день бронювання, ти отримаєш 50% возврат за перші 7 днів. За наступні дні ти отримаєш 100% возврат.