Promocja -10% Na pierwszą usługę
Znajdź petsittera
Image 0
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 6
Karolina

Karolina

Profesjonalny petsitter, Poznań

5.0 (5 zleceń)

Poznajmy się lepiej

Dzień dobry!

Mam 24 lata, właśnie skończyłam studia :) Aktualnie zaczęłam pracę w biurze i jestem poza domem od 8:30 do 17:30, w kwestii opieki nad pieskiem mogę liczyć na pomoc rodziców czy chłopaka, więc jeśli Państwo by chcieliby piesek nie siedział tyle sam, to mogę poprosić żeby chłopak u mnie w te dni został, bądź żeby któreś z rodziców doglądało do zwierzaka, wszyscy są wielkimi miłośnikami zwierząt, a chłopak mi pomaga przy praktycznie każdym zleceniu, wiec też wie co i jak :D

Psy towarzyszą mi całe życie, jako dziecko pochłaniałam każdą możliwą książkę w ich temacie, dawniej jeździłam pomagać w schronisku, jeśli była możliwość to i na interwencje.

Bardzo dobrze czytam mowę ciała psów, rozumiem ich potrzeby i mam do nich bardzo dużo cierpliwości. Nie chciałabym jednak przyjmować do siebie psów agresywnych w stosunku do człowieka.

Przed zabraniem psiaka do siebie chętnie się spotkam na spacer żeby się poznać :) Chętnie też będę wysyłać zdjęcia żeby właściciel wiedział co słychać u pieska.

Mieszkam tuż pod wielkim parkiem Cytadela, więc oferuję piękne i długie spacery, mieszkam w domu z ogrodem, z którego pies będzie mógł skorzystać (bez bezpośredniego wyjścia z pokoju bo mam na ll piętrze). Gorące dni niestraszne dzięki klimatyzacji :) Istnieje też możliwość zabrania psiaka na działkę 20 min od Poznania, z przytulnym domkiem, ogrodem i jeziorem kawałek dalej, ale to już w zależności od terminu.

Wymagam poinformowania o ewentualnych alergiach u psa, przyjmowanych lekach, informacji jak się zachowuje w stosunku do innych zwierząt, zostawienia u mnie legowiska, ulubionej psiej zabawki, spacerowych woreczków, karmy z rozpiską w jakich porach i w jakiej ilości podawać.

Co do godzin przyjęcia i odebrania - jeżeli zostawiają Państwo pieska rano to „doba hotelowa” teoretycznie upływa następnego dnia rano. Można oczywiście pieska odebrać później, ale jeżeli byłoby to późnym popołudniem, to liczy się to już jako kolejna doba u mnie. Prosiłabym o uwzględnienie tego w rezerwacji.

Na l pietrze mieszkają moi rodzice z psem z galerii - Westem Ferdziem, Ferdziu jest bardzo przyjacielski do innych psów, ale pies pod moją opieką może mieć z nim calkowity brak kontaktu jeśli właściciel sobie tego życzy, ponieważ dzieli nas klatka schodowa.

Bardzo chętnie zajmę się Pani/Pana zwierzakiem, proszę śmiało pisać na czacie :))

Co mnie wyróżnia?

Pomoc w schronisku, opieka nad własnym psem, góra empatii i miłości do zwierząt

Mój cennik i zakres usług

Nocleg u petsittera

od 130 zł


 • Zobacz jakie psy przenocuję

 • Ugoszczę maksymalnie 1 psa/psów na raz

 • Szczegółowy cennik

 • Cena za dobę w tygodniu
  130 zł

 • Cena za dobę w weekend i święta
  150 zł

 • Polityka anulowania

 • 3 dniOtrzymasz pełny zwrot pieniędzy, jeśli anulujesz na trzy dni przed rozpoczęciem rezerwacji. Jeśli anulujesz później niż na trzy dni przed rozpoczęciem rezerwacji otrzymasz 50% zwrotu za pierwsze 7 dni rezerwacji. Otrzymasz 100% zwrotu za kolejne dni.

Dostępny
Niedostępny

Opinie

5.0

opinii: 5

Jakość usługi

Kontakt

Ręka do zwierząt

5.0

5.0

5.0

Krzysztof Szwiec

Nocleg 14.12.2022

Magdalena Bindas

Nocleg 24.08.2022

Karolina wspaniale zaopiekowała się naszym szczeniakiem Brunem! Postępowała zgodnie z naszymi ustaleniami, wypełniała dni spacerami i zabawą, zapewniała atrakcje. Bruno mógł spędzić kilka dni na działce z ogrodem, Karolina zabrała go nad jezioro oraz zapoznała ze swoim psem Ferdkiem, z którym Bruno uwielbiał się bawić :) Bruno został z Karoliną na 8 dni i przez cały ten czas mieliśmy stały kontakt, codziennie dostawaliśmy wiadomości z informacją jak spędzają dzień, oraz zdjęcia i filmiki. Karolina ma wspaniałe podejście do zwierząt, już przy pierwszym kontakcie widać że kocha psy i potrafi się nimi wspaniale zaopiekować. Jesteśmy bardzo wdzięczni, mogliśmy być spokojni że Bruno ma zapewnioną najlepszą opiekę. Polecamy z całego serca, a Karolinie bardzo dziękujemy za zaangażowanie i cudowny czas który Bruno z nią spędził! Nasz maluch przesyła w podziękowaniu pieskowe buziaki i radosne merdanie ogonka! ;)

Karolina Zimowska
Karolina Zimowska

24.08.2022, 08:35

Opieka nad Brunem była czystą przyjemnością, dziękuje! 🥰

Gdzie zamieszka Twój pupil?

Jakie warunki są w moim domu?

 • Dom z ogrodem
 • Zwierzęta mogą spać w łóżku
 • W domu nie ma toksycznych dla zwierząt roślin
 • Ogród z wysokim płotem (min. 1,5 metra)
 • Wewnątrz nie pali się papierosów
 • Zwierzęta mogą wchodzić na meble (kanapy, fotele etc.)
Powiązane usługi
Hotel dla psów w Poznaniu

Zarezerwuj nocleg już dziś


Wypełnij dane, aby obliczyć koszt usługi.

petsy

Usługi
Hotel dla psówHotel dla kotówOpieka nad psemOpieka nad kotemPetsitterCatsitterWyprowadzanie psówSpacer z psemPraca ze zwierzętami
O Petsy
Potrzebujesz pomocy
Regulamin serwisuPolityka PrywatnościFAQFundusze europejskie
Zapisz się do naszego newslettera

Dowiedz się ciekawych rzeczy o opiece i wychowaniu zwierząt domowych

App Store
Google Play
EU Logo Big