Image 0
Image 1
Image 2
Image 3
Agata

Agata

Profesjonalny petsitter, Poznań

5.0 (1 opinia)

Poznajmy się lepiej

Nazywam się Agata i mam 23 lata. Jestem studentką na wydziale pedagogiki. Przez cały okres mieszkania w domu rodzinnym otoczona byłam najróżniejszymi zwierzętami - od psów, przez koty, po chomiki, czy szczurki. Sprawiło to, że jestem osobą odpowiedzialną i bardzo empatyczną w stosunku do zwierząt. Obecnie mieszkam w wynajętym mieszkaniu i nie mam możliwości posiadania zwierząt - stąd też zrodził się pomysł zostania petsitterką, by móc z powrotem cieszyć się częstszym towarzystwem futrzastych kompanów :)

Co mnie wyróżnia?

Bardzo interesuje mnie temat wychowania zwierząt, sygnałów, które nam dają, by wskazać, jak się czują, czego im potrzeba. Często szukam informacji na ten temat dla przyjemności, bądź by lepiej zrozumieć kotki, które mieszkają u moich rodziców (ich zdjęcia znajdują się w galerii). Znam podstawy udzielania zwierzętom pierwszej pomocy. Do wszystkich zwierząt podchodzę bardzo indywidualnie, dając im czas, by mi zaufały i abym to ja mogła je lepiej poznać i zrozumieć :) Co więcej jestem osobą godną zaufania - w poprzednich latach podejmowałam się wielokrotnie długotrwałych współprac w charakterze sprawowania opieki nad dziećmi.

Mój cennik i zakres usług

Dostępny
Niedostępny

Gdzie zamieszka Twój pupil?

Jakie warunki są w moim domu?

  • Mieszkanie w bloku/kamienicy
  • Zwierzęta mogą spać w łóżku
  • Wewnątrz nie pali się papierosów
  • Zwierzęta mogą wchodzić na meble (kanapy, fotele etc.)

Kto mieszka w moim domu?

  • W domu mieszkają kobiety
  • W domu mieszkają mężczyźni
Powiązane usługi
Hotel dla psów w Poznaniu
petsy_logo
Usługi
Hotel dla psówHotel dla kotówOpieka nad psemOpieka nad kotemPetsitterCatsitterWyprowadzanie psówSpacer z psemPraca ze zwierzętami
O Petsy
Potrzebujesz pomocy
Regulamin serwisuPolityka PrywatnościFAQFundusze europejskie
Zapisz się do naszego newslettera

Dowiedz się ciekawych rzeczy o opiece i wychowaniu zwierząt domowych

App Store
Google Play
EU Logo Big