Psy pasterskie - ciekawostki

Psy pasterskie - ciekawostki

Hodowane dla wytrzymałości, te bardzo inteligentne rasy psów pasterskich pracować z ich właścicieli przez cały dzień w dziedzinie ruchomych zwierząt gospodarskich. Ogólnie rzecz biorąc, te energetyczne, inteligentne rasy psów pasterskich zrobić doskonałe zwierzęta i działa bardzo dobrze z różnego rodzaju szkoleń, takich jak agility, Flyball, Schutzhund, poszukiwania i ratownictwa i posłuszeństwa. Należy mieć na uwadze, ponieważ te psy były hodowane do wykonywania określonej pracy (pasterstwo), robią lepiej, gdy mają dużo wysiłku.

Kilku członków AKC grupy pasterski to owczarek niemiecki, owczarek australijski, Border Collie i Bouvier des Flandres.

- Grupa Robocza

Psy z grupy roboczej były hodowane, aby pomóc człowiekowi w wielu różnych zadań - od ciągnąc sanie, pilnuje domu lub śledzenia celu ciągnących wozy, ratuje wodzie, a więcej. Te szczególne rasy psów zostały wyhodowane przez kilka pokoleń w celach bardzo wyraźnych i muszą wypełniać swoje zadania do dni. Mają bardzo aktywne umysły i są Sesje z bioenergoterapeutą bardzo wyszkolić i chętny do pracy - to jest również prawdą, że te rasy psów pracujących również wymaga dużo treningu.

Ogólnie rzecz biorąc, im większy rozmiar, moc i wytrzymałość wielu członków tej grupy mogą one nieprzydatne dla większości rodzin, jednak są one rozwijać z odpowiednimi towarzyszami. Pamiętaj, że większość były hodowane do pracy, robią najlepiej z dużą ilością ćwiczeń i konkretnego zadania do wykonania.

Kilku członków grupy roboczej AKC są bokser, Alaskan malamute, Dogiem, Saint Bernard i rottweilera.

- Ogar Grupa

Członkowie grupy AKC ogar były hodowane, aby pomóc człowiekowi podczas polowania. Podzielony na 2 oddzielne grupy, psy śledzić swoje ofiary za pomocą swoich wspaniałych zmysły wzroku (gończych nazywa wzroku) lub zapach (zwane psy gończe).
Artykuł dzięki:

Posted in Szczeniaki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *