Psy dla ozdoby – dlaczego niektore rasy staly sie modne

Psy dla ozdoby - dlaczego niektore rasy staly sie modne

Kilku członków grupy AKC zabawki są Pomorskiej, Chihuahua, Mops, Yorkshire Terrier i Hawańczyk.

– Non-sportowego Grupa

Poszczególne rasy czystej krwi psów w grupie non-sportowej szeroki zbiór psów we wszystkich różnych rodzajów kształtów, rozmiarów, typów płaszcz, rodzaje miejsc pracy, osobowości i ogólnych występach. [insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚text_1’];[/insert_php] Wiele osób nazywa to AKC grupa „catch-all” psa.[insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚text_2’];[/insert_php] Zróżnicowany członków grupy non-sportowej zawiera wszystkiego po trochu – dużych psów, małe psy, owłosionych psów ras psów, łysy i jedne z najlepszych towarzysza Psy mogą ewentualnie kiedyś właścicielem.

Kilku członków AKC grupy non-sportowej są buldoga, Lhasa apso, dalmatyńczyk, Boston Terrier, buldog francuski i Keeshond.

– Sporting Grupa

Dobrze znany ze swoich niesamowitych instynktów zarówno wody i lasów, wielu członków tej grupy sportowej AKC pies nadal aktywnie uczestniczyć w polowań i innych prób polowych dziś aktywnie pobierania i polowania wygładzoną lub owłosione gry dla swoich panów. Rasy psów sportowych są dobrze znane również ich łatwego temperamentów dzieje.

Zawarte w tej grupie znajdą Państwo wskazówek, retrievery, setery i spaniele. Należy pamiętać, że psy sportowe potrzebują regularnych ćwiczeń, często.

Kilku członków AKC grupy sportowej są Golden Retriever, Labrador Retriever, Seter irlandzki, wyżeł i Cocker spaniel.

– Różne grupy psów

Wiele różnych ras psów zawarte w AKC Różne Grupa oczekuje nadania uznanie rasy przez AKC. Wszystkie rasy psów, które są w tej grupie może konkurować i zdobywać tytuły w AKC posłuszeństwa, śledzenia zdarzeń i zręczności.

Wiele z tych ras są te, które nie mogą zobaczyć codziennie, ale można zrobić wielkie zwierzęta w odpowiednich domów. Badania każdej z tych ras, jeden po drugim, ponieważ mają różne środowiska pracy, takich jak polowanie, pasterstwo i stróżowania.

Na dzień pisania tego artykułu, obecne członkowie AKC Różne Grupa jesteś Pirenejski, beauceron, Redbone Coonhound, Dogue de Bordeaux, buhund norweski i szwedzki Vallhund.

Jeśli jesteś jak większość ludzi, prawdopodobnie masz wiele pytań bez odpowiedzi na temat psów w ogóle. Mam nadzieję, że uzbrojony w powyższych informacji będzie miał lepszy pomysł, co różne rasy psów były pierwotnie hodowane do zrobienia i będzie lepiej zrozumieć, czy będą one dopasowane do Twoich potrzeb. Znalezienie odpowiedniego psa rasy dla ciebie jest naprawdę bardzo ważnym procesem. Najlepszym sposobem na to jest, gdy uzbrojony w wiedzę, aby podjąć decyzję opartą całkowicie na faktach, a nie fikcją lub usłyszeć powiedzieć.

Artykuł dzięki: [insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚autor’];[/insert_php]