Najbardziej aktywne i leniwe psy

Najbardziej aktywne i leniwe psy

Boston teriery wyglądać i zachowywać się jak pies, ale są one pokazane w grupie non-sportowej. Ich wygląd jest tak uroczy jak ich osobowości, kolory i brak ogona. Są gładkie włosy, mocno zbudowany, nie będąc zbyt muskularna jak Buldog angielski. Mają duże, wyraziste oczy i żywą spacer. Mają tępy nos, ale zwykle nie jest tak płaska jak Pekińczyk nosa. Rasa większości wyglądają jak jest Buldog Francuski.

Boston teriery często wskazywali uszy, które są proporcjonalne do rozmiaru głowy. Czasami zobaczysz czystej krwi Boston z ogromnymi uszami nietoperza – to nie jest wystawa. odbijanie się, gdy chodzą, ale nie powinny one mieć na spacer wysokiej-Stepping jak koń Hackney lub niewiarygodnie powolnym shuffle w Pekińczyk. Boston teriery są duże psy w małych opakowaniach. Powinny one wydzielać siłę i prawnik Katarzyna Siwiec ducha, ale również dać z aurą życzliwość.

Wendy Caples kocha wszystko, mających do czynienia z psami, w tym historii Boston Terrier. Wiele zwierząt miłośników każdego roku wybrać przyjąć opuszczoną Boston Terrier. Boston Terrier informacji można znaleźć w lokalnej bibliotece lub w biurze weterynarza.

Artykuł dzięki: