Macierzynstwo u psow - jak wyglada

Ci wiele rozmów słychać w tych dniach o granice. Oprah mówi o ustawieniu zdrowe granice. Rodzicielstwo książki wyjaśnić jak ustawić granice. Rodzice wszędzie rozumieją potrzebę zasad.

Więc co dokładnie, to sprawia, że ??dyscypliny takie frustrujące? Tak jak ja to widzę, że nie jest ustalanie zasad i granic, że to problem dla większości rodziców: to po drodze.

Jesteśmy zazwyczaj bardzo dobry w wymyślanie zasad i konsekwencji. Problem pojawia się, gdy mamy do wykonania, co mówimy. Oto kilka przykładów słyszałem więcej niż raz: Rodzina dostaje nowego szczeniaka.

Rodzice, aby umowę z dziećmi, że będą one żywią szczeniaka i posprzątać po szczeniaka lub wspomniana szczeniak trafi do funta. Dzieci nod uroczyście pytany, czy oni rozumieją. Dzieci zapominają karmić szczeniaka lub myśleć nabierania rufie jest obrzydliwe. A rodzice znajdują się w stanie po drodze: "Nie możemy zabrać szczeniaka do funta - to jest tak słodkie i ją kochamy"

Albo rodzice mówią dzieciom, że jeśli nie podnieść swoje zabawki, rodzice wezmą je do Armii Zbawienia. Dzieci nod uroczyście pytany, czy oni rozumieją. Zabawki pozostają rozrzucone po podłodze, a rodzice po prostu nie mogą sami podejmować wszelkie zabawki do Armii Zbawienia.

Niebezpieczeństwo w tworzeniu zasad i nie po drodze jest to, że dzieci mogą zdecydować, że rodzice są dość bezpieczny zakład: istnieje duża szansa, że ??nie będą robić to, co im grozi. I wierzcie lub nie, to jeden ze sposobów, małe dzieci uczą się zaufania jest, gdy rodzice zapewnić sprawiedliwe limity zgodne zrealizują.

"Aha," dzieci, że w głębi serca, gdy rodzice po drodze z godnością i szacunkiem. "Mama i aby dowiedzieć się więcej kliknij tu. tata są na służbie. Mogę im zaufać, aby robić to, co mówią, że zrobią". W słowach babki od niepamiętnych czasów, kluczem do skutecznych ograniczeń i granic jest powiedzieć, co masz na myśli i myśli, co mówisz ,

Artykuł dzięki: http://www.doradcapodatkowy-sobieraj.com

Posted in Szczeniaki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *