Klonowanie zwierzat - z czym sie wiaze

Klonowanie zwierzat - z czym sie wiaze

Co się stało z klonowaniem zwierząt domowych? Już w 2005 roku, było wiele wiadomości o klonowaniu psa i kota klonowania. Klonowanie zwierząt były stare wiadomości od prawie dziesięciu lat od tego czasu, z rewolucyjnym sklonowania owcy Dolly w Szkocji, oczywiście, ale był to pierwszy Snuppy zwierzę, pies, który zostanie sklonowany. Sklonowana przez naukowców na uniwersytecie koreańskim Snuppy wydawałaby się być zwiastunem nowej rewolucji w hodowli zwierząt. Jednak klonowanie rynku PET jest dość chłodno w ciągu pięciu lat od ogłoszenia Snuppy. Tutaj przeglądu stanu przemysłu klonowania zwierząt.

Od klonowania Snuppy, pojawiło się kilka bardzo udanych klonowania zwierząt domowych i innych zwierząt. Lou Hawthorne rozpoczął BioArts podczas klonowania jego ukochany pies rasy mieszanej Missy. Hawthorne był bardzo zadowolony z wyników klonowania, tworząc trzy udane klony, które były bardzo podobne do oryginału pod względem charakteru i zachowania. W styczniu 2009 roku na Florydzie para, Ed i Nina Otto, ogłosiła, że ??zapłacił, aby ich Golden Retriever Lancelot sklonowany przez BioArts. Były one również bardzo zadowoleni z wyników.

Mimo to, reakcja na klonowanie było cool. Gdy Hawthorne prowadził konkurs mieć ludzi sklonować swojego ulubionego zwierzaka, był zaskoczony, że mniej niż 250 osób weszło w konkursie. Ponadto, Hawthorne, że ceny BioArts 'zostały podcięte przez koreańskiej konkurencji. Choć Ottos byli bardzo zadowoleni z "Lancey", ich klon domowych, to było trudne dla każdego, kto kredytbezbik.net.pl/kalkulatory-kredytowe-dlaczego-warto-z-nich/ nie zauważyć zaporowy koszt płacili: $ 155.000 USD. Ponadto, wiele osób sprzeciwia się idei klonowania zwierząt, gdy istnieje wiele zwierzęta są uśmiercane codziennie w schroniskach dla zwierząt na całym świecie. Istnieją również problemy związane z pewnych nieprawidłowości w procesie klonowania.

Artykuł dzięki:

Posted in Szczeniaki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *