Dlaczego warto wziac psa ze schroniska

Chcesz nowego psa? Czy naprawdę myśli o tym? Dlaczego myślisz o dodanie nowego psa towarzysza rodziny w pierwszej kolejności? Czy masz jakiś pomysł, co szukasz w nowej psa towarzysza? Co ty rzeczywistych potrzeb psa? A twoje pragnienia? Istnieje wiele rzeczy, które należy rozważyć przed pierwszym przynosząc do domu, że nowy pakiet radości.

Bardzo ważne jest, po pierwsze, aby dopasować nowe psy ogólnie osobowości, wymagań i potrzeb ćwiczeń dla Ciebie i Twojej rodziny jak najdokładniej. Przy odrobinie szczęścia masz wybór zwierzęcia, która może być z tobą przez 10 lat lub dłużej, więc wyciągnął trochę czasu na badania na początku, a będziesz nagrodzony za swoje wysiłki w nadchodzących latach.

Wiedział pan, że wspólny pies jest w ponad 400 różnych typów ras na całym świecie? Jest o wiele więcej odmianą wśród naszego przyjaciela rodziny psów niż u innych gatunków ssaków znanych dziś. Wybór dostępnych typów psów do wyboru jest naprawdę niesamowite. Pochodzą one w kolejne rozmiary, kształty, kolory, rodzaje płaszcz, zdolności i osobowości niż można wstrząsnąć kości u.

Twoim zadaniem, należy wybrać, aby go zaakceptować, jest znalezienie właściwej rasy psów, aby dopasować swoją osobowość, a także aktualny tryb życia. Psy, podobnie jak ludzie, mają wiele różnych zadań i najbardziej były hodowane dla bardzo konkretnych działań. Jest to prawdopodobnie jedna z najważniejszych rzeczy, które trzeba wiedzieć, zanim pojawi się złego psa dla ciebie. Przykład: Jeżeli jesteś couch potato nie chcesz, aby zabrać do domu rasy psów z najwyższą energią - i potrzebę wyrażenia, które - czy jesteś triatlonistą, czego nie chcesz, aby przynieść do domu nowy partner z ćwiczeń niezwykle niskie wymagania ćwiczeń.

Tutaj będę notować każdy z głównych AKC grupy psów, krótko opisać swój ogólny cel i jakie psy były pierwotnie hodowane do zrobienia, wymienić wiele miejsc pracy psów w każdej konkretnej grupy obecnie wykonują, a także wystawianie jak kilku członków każdej grupy ,

Artykuł dzięki:

Posted in Szczeniaki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *