Boksery – charakterystyka rasy

Boksery - charakterystyka rasy

Standardowa piękności dla psów bokser jest to, że ich białe oznaczenia lub „Flash” należy włożyć do ich wygląd i nie może obejmować więcej niż jedną trzecią całego ciała. Niektóre głównie lub all-białe szczenięta (znane jako „check”) może się urodzić w miocie.

W Stanach Zjednoczonych, jednak członkowie amerykański bokser klubowe nie są zastawione do rejestracji, sprzedaży lub wykorzystania tych „białych” do hodowli, tak aby zachować piękno prawdziwego płowego i psów pręgowanych kolorów w rasie.Ignif

Osobowość mądry, Boxer jest fajny pies, który nie szczeka bez powodu. Jego ekspresji twarzy – w zmarszczone czoło i ciemne, soulful oczy – to uroczy jakości, który ustawia Boxer od innych ras.

Można go naśladować nastroje swego pana i przyjęcie jednego może przynieść lat 9 do 11 radosnego towarzystwa. W wyjątkowych przypadkach Boxer może żyć nawet do 15 lat.

Boxer psy jako zwierzęta domowe

Pet Boxer Dogs choć tani w utrzymaniu, wymaga spójnego swoją uwagę, ćwiczenia, działania człowieka, spójnego szkolenia posłuszeństwa i wiele miłości. Nie można pozostawić je do własnego projektu zbyt długo albo się samotny, znudzony i kłopoty.

Jako duży i silny pies, jak również bardzo inteligentny jeden, bokser Psy potrzebują stymulacji zarówno fizyczne i psychiczne, aby utrzymać je nawet hartowane i godne zachowując ich impish ducha i nieustraszoną odwagę w takcie.

Wszystkiego najlepszego!!!

Gorące pozdrowienia,

Bryan Kinnear

Bokser Dog Lover.

Artykuł dzięki: zgrabiarka