Pies przewodnik - czym powinien sie charakteryzowac

Są też nowe urządzenia elektroniczne, jeden z takich urządzeń jest mini-przewodnik, który jest uważany za pomoc wtórna, bo najważniejsze nie wykrywa krawężniki i upuść off.

Dopiero, gdy dana osoba jest specjalistom w podróżujesz sam będzie ona lub on kwalifikują się do ubiegania się o psa przewodnika. Przewodnik Szkoły dla psów dopasować każdą osobę do idealnego psa, a osoba fizyczna ma następnie uczestniczyć psem asystującym szkoły przez kilka tygodni, aby dowiedzieć się, jak stać się dobrym właścicielem.

Przewodnik pies jest psem pracującym. Uczy się jak szczeniak, gdy wiązka jest, że nadszedł czas, aby działać. On jest martwy poważnie o swojej pracy, a trzeba wiedzieć, że nigdy nie należy dotykać ani mówić do psa pracującego, chyba że masz zgodę właściciela. Zazwyczaj jeśli zapytać, właściciel spadnie uprząż i chwycić smyczy, co jest sygnałem do psa, że ??jest po służbie i może towarzysko. Ale jeśli dana osoba nie ma, nie czuję się źle, czy też odrzucone, ważne jest, aby przestrzegać życzenia właściciela prowadnicy psa. Większość psy przewodniki są bardzo przyjazne, a nie są one strzec psy. Wszyscy słyszeliśmy te romantyczne telewizyjnych filmowe historie jak pies przewodnik uratował życie jego właściciela. Widzimy każdego psa przewodnika będącego rodzajem typu Lassie, ale jak wiesz, Lassie była po prostu dobrze wyszkolonego psa aktora i naprawdę nie powiedział, że dziadek Timmy wpadł do studni.

Widzącego oka pies musi być trzymane na ścisłym harmonogramie odżywiania. Nie zawsze łatwo jest znaleźć miejsce dla psa, aby go zwolnić lub się podczas podróży więc utrzymanie psa do ścisłego harmonogramu pozwoli właściciel mieć jakiś pomysł, gdy pies będzie następna trzeba wyeliminować.

Przewodnik psa należy również uznać cię za lidera opakowanie. Głupi pies bez lidera opakowanie może skończyć gonić kota po drugiej stronie ulicy, przeciągając jego właściciel tuż przed samochodem.Uczęszczając do szkoły psa przewodnika z psem, nowy właściciel będzie poinstruowany w tych ważnych obszarach.

Wracając do naszego pierwszego wrażenia psa przewodnika, teraz wiem, że pan Jones nie powiedzieć Rex zabrać go do przystanku autobusowego. Chociaż prawdą jest, że Rex w końcu nauczyć się aż do drogerii i jeden dzień Jones może być w stanie powiedzieć mu, że w przeważającej części Jones zawsze będzie jeden za podróże. Mam nadzieję, że lepsze zrozumienie tego, jak działa psy przewodniki, i pamiętaj, nigdy, nigdy nie dotykać, ani rozmawiać z psem przewodnikiem, podczas gdy on lub ona pracuje!

Esther Belle aka Pani odpowiedzialność pisze co z długu znów Gdzie pisze o rzeczach, takich jak wyjście z długów i jak napisać swoje kontrole poprawnie.

Artykuł dzięki:

Posted in Rasowe psy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *