Miniaturowe pinczery - czym sie roznia

Choć Min Pin może być rasy zabawka, to nie jest to typowy pies kolanach. On jest kochający i czuły, ale także duchem, nowoczesny i nieufny w stosunku do obcych. Jego ostra niezależność może uczynić go nieco trudne do pociągu, szczególnie jeśli zepsute lub pozwolił zbyt dużo swobody. Delikatna, spójne dyscyplina usługi geologiczne śląsk jest wymóg z tej rasy.http://www.nts-energy.pl/pompa-ciepla-danfoss.html Korekta Harsh może prowadzić do agresji i braku korekty pozwoli jego złośliwa tendencja do rozkwitu.

Miniaturowe Pinschers może być eksperckie artystów uciec. Ich ciekawość i aktywny charakter, może czasami się je w kłopoty, gdy są pozostawione bez nadzoru. Rasa ta uwielbia skakać i robi to dobrze. Są one często związane z jednego mebla do drugiego. Są także w stanie przeskoczyć bramę dziecka i niskie płoty. Najbezpieczniejszym sposobem, aby utrzymać je w miejscu, gdy niezbędny jest dobrej wielkości skrzyni.

intensywne ciekawość Min Pin rozciąga się również do małych zabawek i artykułów gospodarstwa domowego, takich jak długopisy i rur szminki. Pamiętaj, aby podać swój Min Pin z dużą ilością małych zabawek bezpiecznych dla psów do zabawy.

Pinczer będzie dobry z dziećmi, pod warunkiem że dziecko jest na tyle stary, aby się uczyć, by nie drażnić, kłuć lub prod. Tego typu zachowanie, a także gwałtownych ruchów i szorstkiej gry, często będzie spotkał się z odpowiedzią obronną i agresywnej. Min Pin będzie nip, jeśli czują, że fizycznie zagrożona.

miłość Min Pin, by grać i rozwijać się na wiele wysiłku. Będą one również dostosować się do życia z apartamentami, pod warunkiem, że zostaną podjęte na codzienny spacer.

Pinczer są niezwykle lojalni i ochronne swojego domu i rodziny. Pomimo niewielkich rozmiarów, Min Pins wspaniałe psy stróżujące. Są w pełni świadomi poza ruchem i dźwiękiem. Jeśli wyczują zagrożenie, będą one alarm z głośnym szczekaniem, ostrą.

Miniaturowe Pinschers ma kilka problemów zdrowotnych genetyczne. Jedynym problemem rasa jest podatny jest uogólnioną postępującą atrofię siatkówki, dziedziczną wadę oczu, która prowadzi do ślepoty. Zdrowe Min Pin posiada żywotność 15 lat lub więcej.

Mam tytuły licencjata w Natural Zdrowia i Żywienia. Spędziłem kilka lat pisania artykułów do różnych stron internetowych poświęconych zdrowiu. W tym czasie, ja dystrybuowane również własne bi-biuletynu związanych ze zdrowiem i kontynuował pracę konsultanta zdrowia.

Jestem self-2 autorowi powieści fiction. Mam kolejny gotowe do publikowania i kilka innych w pracach.

Artykuł dzięki:

Posted in Rasowe psy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *