Legendy dotyczace klonowania zwierzat

Wszystko to nie znaczy, że klonowanie zwierząt domowych nie jest bardzo różni się od wielu innych technologii, które po prostu miały trochę czasu, aby złapać na. Niektóre kwestie są przedstawione poniżej, wraz z dyskusją o tym, jak te kwestie mogą poprawić w nadchodzących latach.

Problem cena. Wszystko nowa technologia jest zbyt drogie. http://akademiaprawajazdy.pl/ Na przykład komputery osobiste nie były bardzo przystępne w pierwszej kolejności.http://www.mywiemyjak.pl Dopiero po proces produkcyjny został usprawniony było to możliwe dla każdego gospodarstwa domowego mieć komputer. Jak dużo miejsca nie będzie organizacjom zmniejszyć punkt cenową na klonowanie zwierząt bez szerokie zapotrzebowanie jest oczywiście wątpliwa.

Ludzie odporne na zmiany. Jest to szczególnie ważne, jeśli chodzi o manipulowanie istot żywych, w tym przypadku ukochanych zwierząt. Mimo to, mamy "przerobione" przez długi czas w zwierząt hodowlanych i zwierząt domowych. W rzeczywistości, kontrolowanie genetyki zwierząt domowych i zwierząt jest przyjętą praktyką, że ludzie płacą górę dolara. Organizacje takie jak PETA (People for the Ethical Treatment of Animals) obiektu do hodowli zwierząt domowych. PETA twierdzi, że amerykański Kennel Club dodaje się do problemu przeludnienia domowych poprzez zachęcanie do hodowli czystej krwi psów. Mimo to, miłośnicy zwierząt płacić za purebreds, i to jest dobrze przyjęty przez główny nurt społeczeństwa.

Popyt zawsze może być problemem. Istnieje wiele psów i kotów, które można znaleźć w lokalnym funta psa lub rozdawane za "wolne do dobrych domów" w ogłoszeniami. Jednakże, nie ma ograniczeń co do wartości ludzi umieścić na ukochanego zwierzaka, a nawet na pewne. W Ottos są dobrym przykładem tego, jak jest praktyka kupowania purebreds. Jeśli ludzie mogą kupić psa lub kota z przewidywalnych zachowań i cech nie ma wartości ukryte w tym.Jest przewidywalny rynek tutaj, chociaż może to być zawsze ograniczony rozmiar.

Podczas klonowania zwierząt domowych nie podjęło się jak niektórzy mieli nadzieję, że to oczywiste, że stanie się on większy rynek w przyszłości i będzie coraz bardziej opłacalne dla ludzi, aby to wypróbować. Z nieuniknionym sukcesów, że klonowanych właścicieli zwierząt domowych będą miały, w praktyce staną się powszechnie akceptowane i wydaje się nieuniknione, że istnieje przyszłość dla sklonowanych psów i kotów.

John Huinink jest właścicielem Dogscloned.com zasób z różnych informacji na temat klonowania zwierząt w tym klonowania kontrowersji, usługach domowych klonowania, pierwszego sklonowanego psa i wiele innych.

Artykuł dzięki:

Posted in Rasowe psy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *