Jakie jedzenie wplywa pozytywnie na psy

Jakie jedzenie wplywa pozytywnie na psy

Najpowszechniej stosowany jest przeciwutleniacz, środek konserwujący etoksychina (EQ), który został znaleziony w wątrobie psów i tkanek miesięcy po tym, jak zostały usunięte z diety. EQ okazał się mieć wpływ synergiczny, co może prowadzić do rozwoju pewnych typów raka, i mogą przyczyniać się do choroby wątroby i inne problemy zdrowotne.https://grugo.eu/suszarka-do-owocow-i-warzyw-sklep

Rządowe przepisy wymagają składniki powinny być wymienione od największej do najmniejszej ilości. Białko jest niezbędne dla zdrowia psa, jednak źródła, takie jak mąka sojowa, gluten kukurydziany, mączka kukurydziana, całe zboże i zmielone lub rozdrobnione kukurydzy jest to, co jest naprawdę w wielu produktach spożywczych psa jako składników białkowych. Chociaż psy potrzebują jakieś ziarna, zbyt wiele komercyjnych karmy dla psów używać ziaren jako substytut mięsa. W efekcie lista najczęściej pokarmy dla psów ziarna długo przed mięsa w ich składników, ale zwolennicy całościowego karmy dla psów wiedzą, mięso powinno być numerem jeden składnik w każdym przyzwoitym karmy dla psów. Idealnie, mięso powinno być wysokiej jakości ludzkiego gatunku, dzięki czemu szanse Twojego psa dla rozwoju niedobór białka bardzo niska. Dobry plan żywienia holistyczne zapewnia odpowiedni poziom witamin i minerałów – większe niż w wielu komercyjnych karmy dla psów –so nie trzeba podawać suplementy PET.

Niestety, niedobory białkowe są powszechne wśród psów i doprowadzić do problemów zdrowotnych, takich jak nadmierne przelania, uszkodzonych wąsów, brak apetytu, osłabionym układem odpornościowym, gazu, odbijanie, śmierdzące stolce, biegunka, wymioty, przewlekłe skóry i / lub infekcje ucha, cuchnącego oddechu, brązowe zęby, matowa i / lub śmierdzące płaszcz i problemy osobowościowe związane z agresją i nieśmiałością.

Aż do teraz nie moi sobie sprawę, co tak naprawdę jest w karmy dla psów.
Artykuł dzięki: