Jak zbudowane sa ptaki

Jak zbudowane sa ptaki

Rozwiązanie: Należy zawsze pamiętać, "Content is King" w internecie, więc upewnij się, że jest dużo dobra, skupia informacje dla użytkowników.

16. Nigdy aktualizacji witryny

Problem: Czy kiedykolwiek przejść do strony internetowej, która nie została zmieniona w ogóle w ciągu ostatnich czasów, które już odwiedziły go?

Rozwiązanie: Należy zawsze aktualizować treści na swojej stronie często.

17. Zbyt wiele kliknięć

Problem: Czy kiedykolwiek poszedł do strony, znalazł coś jesteś zainteresowany sprawdzanie, a następnie musiał kliknąć, klik, klik, zanim znalazł przedmiot, którego szukasz (jeśli nie poddał się wcześniej)?

Rozwiązanie: Nie testować cierpliwość użytkowników. Upewnij się, że wszystko, co można znaleźć w witrynie w ciągu 3 kliknięć lub mniej.

18. Brak Polityka prywatności

Problem: Nie stronę Polityka prywatności znajduje się na liście na stronie internetowej.

Rozwiązanie: dodaj politykę prywatności na swojej stronie internetowej. Upewnij się, że klienci wiedzą, że nie będą dzielić ich adresy z nikim.

19. Nie Informacje kontaktowe firmy

Problem: firma bez adresu lub dane kontaktowe nie jest koniecznie chcą dać pieniądze.

Rozwiązanie: Adresy e-mail lub numery telefonów są najczęściej postrzegane jako informacji kontaktowych na stronach internetowych, jednak mając fizyczny adres pocztowy na swojej stronie internetowej stanowi kolejny kluczowy czynnik wiarygodności.

20. Korzystanie z Free Akademia Prawa Jazdy Web Hosting

Problem: odwiedzić stronę internetową, która ma imię tak długo, nigdy nie pamiętam, bo to jest z jednego z tych wolnych gospodarzy internetowej.

Rozwiązanie: Jeśli chcesz być poważnie brane pod uwagę w miarę swojej działalności Internet jest zaniepokojony, unikać bezpłatny hosting. To wszystko przyczynia się do kwestii wiarygodności.

21. Korzystanie Adresy E-mail

Artykuł dzięki:

Posted in Rasowe psy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *