Jak wyszkolic psa mysliwskiego

Każdy ma te problemy szczeniąt nocnika, to musiało się stać. Czasami Twój szczeniak nie może trzymać w ogóle, szczenięta mają bardzo mały pęcherz po wszystkim. Najważniejsze jest, aby nie poddawać się i zawsze szukać tych objawów, gdy Twój pies ma zamiar iść.

Q: Kiedy powinienem zacząć mój szczeniak nocnika?

O: To jest dobre pytanie, jeśli chodzi o Puppy nocnik problemy szkoleniowe, chcesz dostać szczeniaka nocnik wyszkolonych tak szybko jak to możliwe. Trzeba zacząć tak szybko, jak to jest w stanie być z dala od matki, co oznacza, zaraz jak tylko zdobyć.

Q: Skąd mam wiedzieć, kiedy mój szczeniak musi iść nocnik?

A: Zawsze miej oko na szczeniaka, nigdy nie pozwól mu wędrować swój dom bez nadzoru, może to spowodować bałagan. Jeśli możesz, aby go ogrodzony w tym samym pomieszczeniu co ty, więc można obserwować, jeśli zaczyna węszyć, a nawet krąży na podłodze. Zazwyczaj oznacza to, że musi iść do nocnika, a trzeba wziąć ją od razu.

Q: Jak mogę niech mój szczeniak wie, że musi wyjść na zewnątrz, a nie wewnątrz?

A: Najlepszym sposobem, aby zatrzymać szczeniaka problemy nocnika to niech Twój pies wie, że robi dobre pozytywne wzmocnienie. Chwal szczenię, gdy idzie na zewnątrz, aby nocnik. A gdy próbuje wejść do środka, powiedz NIE w wielkim rozkazującym głosem i podbiec do niego, go podnieść i zabrać ją na zewnątrz od razu. Tak szybko, jak to jest nocnik, daj mu trochę pochwał. Widzisz, wszystko szczeniak naprawdę chce zrobić, to cię uszczęśliwi, a kiedy widzi, że jesteś zadowolony, gdy idzie na zewnątrz na nocnik, rozpocznie się zapytać.

Artykuł dzięki:

Posted in Rasowe psy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *