Ile kosztuja koty rasowe

Ile kosztuja koty rasowe Ragamuffin jest drogie rasy i kosztów może wahać się od 900 $ – 1200 $ za kotka.

Ocicat

Ocicat jest wszystko krajowa rasa kotów, który przypomina „dzikiego” kota, ale nie ma dzikich krew. Jest on nazwany na jego podobieństwo do Ocelot, który jest dziki kot. Ocicats są bardzo otwarty rasa. Są one często uważany za ducha w ciele psa, kota. Większość z nich można łatwo przeszkoleni do pobrania, chodzić na smyczy wfw.com.pl/strony/wydaj-ksiazke i szelek, pochodzić po nazwie, mówić, usiąść i położyć się na komendę. Średnio ocicats ważą około 12,1 funtów lub 5,5 kg.

Turecki Van

Turecki Van jest duża, pół-długowłosy kot z ciała pływaka. Kot jest umiarkowanie długie i jego tylne nogi są nieco dłuższe niż jego przednimi nogami. Sierść jest najbardziej fascynującą cechą na tej kota. Semi-długowłosy, odporny na działanie wody, jednowarstwowa, jest gruby, ale w zimie bardzo miękkie, takie jak futro królika lub kaszmiru. Wiosną i latem, kiedy staje się bardzo gorące, długie włosy na ciele zostaje przelana na krótszy płaszcz, który zachowuje dotyk kaszmiru. Mężczyzna Vans wzrosnąć do około 16 funtów (7,3 kg), podczas gdy kobiety wydają się być nieco lżejsze, od 12 do 14 funtów (5,4 do 6,4 kg). Vans, ze względu na drobny futra, są antyalergiczne koty. Są one uważane za doskonałe zwierzęta dla osób z alergiami.

Pixie-Bobs

Pixie-Bobs są w pełni krajowa rasa kota wyhodowana przypominać North American Bobcat. Pixie-Bobs duża rasa, u mężczyzn sięgających 18 funtów (8 kg) i kobiet wyniósł 14 funtów (6 kg). Ciało Pixie-Bob jest krępy i solidne. Pixie-Bobs są również jedynym polydactyl rasy uznawane przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Cat (TICA). Koty te mogą mieć wszędzie od sześciu do siedmiu palców na każdej stopie.

Te wielkogabarytowe kot domowy kot rasy to tylko kilka z tych dostępnych dla celów domowych. Ważne jest, aby zwrócić uwagę na cechy rasy kot zanim zdecydujemy, które z nich przyjąć, gdyż byłoby to znacznie wpłynąć na sposób, w jaki się nimi zająć.Znając takie może przyczynić się rzeczy o wiele łatwiejsze dla nas właścicieli zwierząt domowych jak idziemy o naszym przedsięwzięciu w podnoszeniu nasze zwierzęta.

Morris jest fanatykiem kot, który uwielbia koty odkąd był dzieckiem. Lubi także blogów i czytanie powieści, i kocha jeść spaghetti. Morris Crisologo

Artykuł dzięki: