Najczesciej wystepujace choroby zwierzat

Najczesciej wystepujace choroby zwierzat

Oto jeden z przykładów: (Imiona zostały zmienione w celu ochrony prywatności.) Sally był pies 8 lat, których zdrowie spadały przez dwa lata. Miała nieprzyjemny oddech, matowe oczy, i bardzo mało energii. Po zmianie jej dietę z suchym i karma dla psa, nie miała już nieświeży oddech, jej oczy znów świeci, a ona "prances się jak szczeniak".

3.Help zwierzę dokonania zmiany do naturalnego, zdrowszą dietę.

Można dokonać stopniowego przejścia, który pozwala przewód pokarmowy zwierzęcia, aby dostosować się do nowych pokarmów. Możesz zacząć od doprowadzania nowej jedzenie raz dziennie przez kilka dni. Innym rozwiązaniem mogłoby być szybko je przez kilka dni. Może to być szczególnie przydatne dla tych, których koty są bardzo wybredny zjadacze. Tym razem bez jedzenia może pomóc psa mają większe uznanie za pokarm, a lepiej zaletą jest to, że czas bez jedzenia może rzeczywiście pomóc oczyścić toksyn z organizmu.

Podsumowując, są to jakieś "pierwsze kroki" można podjąć, aby pomóc swoim chore psy czy koty chore, a nawet swoje chore kocięta i szczenięta chore. Uważaj, aby uzyskać więcej informacji na ten temat.

Artykuł dzięki:

Posted in Ptaki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *