Kiedy zaczac tresure psa

Kiedy zaczac tresure psa

Gdy tzw problemem zachowania nie wynikają ty i twój pies wyszkolony będą dobrze przygotowani do pracy przez to. Będziesz w stanie jasno komunikować się do swojego psa, że ??zachowanie jest niedopuszczalne. Można nawet wybrać, aby dostać psa do wykonywania alternatywnego zachowania w miejscu istniejącego problemu. Przykładem tego może być, jeśli twój pies się surfowanie swoich blaty resztek żywności można uzyskać go / ją do "przejdź do miejsca" zamiast.

Zdecydowana większość "złych" psów lub psów z problemami zachowania eventuate ponieważ pies nigdy nie uczono lepiej geologia śląsk. Pies nie żuć swoje drogie buty, aby wrócić na ciebie albo ponieważ on / ona jest zła. Robią to tylko dlatego, że lewy but leżący wokół z znudzony i podkreślił psa. Najprawdopodobniej, jeśli pod warunkiem smaczne żuć zabawkę i zrobiła jakąś zabawkę, a następnie żuć szkolenie psa będzie bardziej niż zadowolony do gryzienia tylko zabawki.

Wyszkolony pies jest również przyjemność wziąć na spacer (bez ciągnięcia!) I wyjazdy do lekarza weterynarii lub psa Groomer nigdy nie są problemem.

Szkolenie psa jest niezbędnym środkiem bezpieczeństwa dla ciebie, twój pies i wszystko, co wchodzi w kontakt ze swoim psem.

Posiadanie psa pod kontrolą głosową w każdej sytuacji jest to bardzo pocieszające być w pozycji - może nawet uratować życie psa jeden dzień. Jeśli twój pies ma się zaryglować wychodzą na ruchliwej ulicy lub odebrać coś niebezpiecznego wspaniale jest móc natychmiast interweniować i zmienić swoje zachowanie z poleceniem szkolenia posłuszeństwa, takich jak "nie", "come" lub "zostaw".

Prawidłowo uspołecznionej i przeszkolony pies jest znacznie bezpieczniejsze propozycja wokół innych psów i zwierząt.

Szkolenie psów odgrywa kluczową rolę w edukacji swojego psa jak działać odpowiednio wokół siebie, swoich dzieci i gości do swojego domu.

Artykuł dzięki:

Posted in Ptaki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *