Jak nie przesadzic ze szkoleniem psa

Jak nie przesadzic ze szkoleniem psa

Szkolenie szczeniaka nosić kołnierz jest jednym z pierwszych kroków trzeba będzie podjąć w edukacji Twojego szczeniaka. Jest to kołnierz i ołowiu, które daje kontrolę nad szczeniakiem na zewnątrz i pomóc zapewnić, że nie ucieknie lub zranić. Nie można jednak po prostu wyrzucić kołnierz na niego przymocować smycz i głowę prosto do drzwi. Twój pies zajmie trochę czasu, aby przyzwyczaić się do obroży, a to lepiej niech to zrobić, zanim rozwinie się na smyczy. Właściwa dobór jest niezwykle ważne w obroży i jest podstawą właściwego szkolenia kołnierz.

Aby utrzymać szczeniaka z uczuciem, że jego kołnierz jest narzędziem tortur trzeba mieć pewność, aby uzyskać odpowiedni rozmiar i ciężar kołnierza dla swojego psa. Pomyśl o kołnierz szczeniaka w ten sam sposób myślenia butów Twojego dziecka - oczekiwać, aby kupić więcej niż jeden, jak szczeniak rośnie.

Po pierwsze, wybrać kołnierz, który nie jest ani jasne lub zbyt ciężkie dla swojego psa. Powinno być odpowiedniej długości, aby utrzymać przed zsunięciem się nad uszami, ale nie na tyle mocno, aby szczeniaka czują się dławi. Szkolenie psa do noszenia obroży rozpoczyna uzyskanie prawa kołnierz. Jeśli nie jesteś pewien, zapytaj lekarza weterynarii lub lokalnym sklepie Pet Supplies. Ponadto, nie bój się sklep online mogą nawet pomóc uzyskać odpowiedni rozmiar kołnierz swojego małego lub dużego psiaka.

Pierwszym etapem szkolenia szczeniaka nosić kołnierz jest po prostu umieścić na kołnierz i niech się do tego przyzwyczaić. Niektóre szczenięta zaakceptuje kołnierz z małym lub bez kłopotów - inni mogą paw na niego i skomleć, mylić o tej nowej sensacji na szyi. Chociaż chcesz oglądać je, aby mieć pewność, że nie się powiesił lub zaplątane w jakikolwiek sposób, to najlepiej po prostu zignorować jęczeć i pozwolić im pogodzić się z obroży na własną rękę.

Gdy szczeniak jest wygodne z jego obroży można rozpocząć mocowania smyczy i pozwolić mu chodzić z nim. Pamiętaj, migracja simatic s5 aby nadzorować go przez cały czas, jeśli dostaje odłożył mógł rozwijać smyczy lub zamknięciach fobię, że będzie to trudne do pokonania. Twój pies powinien nauczyć się ignorować jego kołnierz - nie myśleć o nim jako narzędzie tortur.

Artykuł dzięki:

Posted in Ptaki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *