Inteligencja psow w zaleznosci od rasy

Inteligencja psow w zaleznosci od rasy

Jest to błędne, że psy widzą oko doprowadzić ich właściciela wokół i trzymać je przed niebezpieczeństwem. Ludzie uważają, że ich sąsiad pan Jones ze swoim psem asystującym i zakładamy rano rozpoczął się w ten sposób, "Rex, zabierz mnie do przystanku autobusowego, musimy udać się do drogerii dzisiaj". Ludzie myślą: "Gdybym oślepnąć, ja po prostu psa zabrać mnie wszędzie tam, gdzie trzeba iść."

Prawdą jest, że potencjalny lider pies musi pokazać inteligencję jako szczeniak w celu wybiera się do tego ważnego zadania, a te żywotne psy pracujące mają zazwyczaj zachować ich właścicielom z systemem do kosza lub wyłączyć krawężnik, w rzeczywistości pies jest poinstruowany przez swojego pana, gdzie iść. W rzeczywistości, osoba niewidoma nie może nawet ubiegać się o jeden z tych wysoce wyszkolonych psów, dopóki on lub ona może bezpiecznie podróżować na jego rękę.

W celu poznania tej ważnej umiejętności, osobę, która jest niewidomych lub niedowidzących poważnie najpierw musi przejść szkolenie z orientacji i nauczyciela mobilność. Te wykwalifikowanych specjalistów nauczyć osobę upośledzoną, aby poruszać się po domu, korzystania z transportu publicznego, będą orientować osobę do lokalnego sklepu spożywczego, w placówce edukacyjnej lub w miejscu pracy, lub po prostu wszędzie trzeba iść.

Podstawowym urządzeniem służącym do orientacji i mobilności jest biała laska. Jest biały i ma często czerwone odblaskowe taśmy owinięte wokół niego. Może ono obejmować dużą okrągła piłeczka golfowa wielkości końcówki na końcu. Orientacja i mobilność nauczyciel instruuje osoba niewidoma w jaki sposób poradzić sobie z trzciny skierować osobę do swojego otoczenia. Zazwyczaj cane jest manewrować w cyklu z boku na bok, który pozwala użytkownikowi na "widzi", że droga przed nami jest jasna.
Artykuł dzięki: teczka aktówka

Posted in Ptaki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *