Czy urzadzanie pogrzebu zwierzetom jest legalne

Czy urzadzanie pogrzebu zwierzetom jest legalne

Rozwiązanie: Nie przesadzaj podczas projektowania stron. Tylko dlatego, że można dodać coś, nie oznacza, że ??musisz. Zostaw dużo białej przestrzeni pomiędzy tekstu i obrazów.

10. Zbyt długie Strony

Problem: kiedyś na stronie internetowej ze strony, która przewija się w dół na zawsze?

Rozwiązanie: Większość ludzi nigdy nie będzie skanować w dół do dolnej części bardzo długich stron.bioenergoterapeuta poznań Lepiej mieć kilka krótkich stron vs. kilka bardzo długich stron.

11. Niestandardowe Linki

Problem: Idziesz na stronie internetowej i nie ma pewności, które słowa są naprawdę łączy ponieważ kolory linków zostały zmienione.

Rozwiązanie: Nie należy mylić użytkowników. Zachowaj kolory link jako oni.

12. Under Construction znaki

Problem: Czy kiedykolwiek byłeś na stronie internetowej i znalazłem stronę bez treści dowolnego typu, ale wielkie "W budowie" znak zamiast tego?

Rozwiązanie: Nie używaj "W budowie" znaki na swojej stronie.

13. Nie Test Your Web Site

Problem: kiedyś na stronie internetowej, że wygląda po prostu jak bałagan? Może obejrzałeś tekstowych nakładające się obrazy, dziwne wyrównanie, itp

Rozwiązanie: Należy zawsze sprawdzić, co witryna wygląda w wielu przeglądarkach i odpowiednio zmienić przed wysłaniem swoją stronę w internecie.

14. Niejasne Nawigacja

Problem: Nie ciesz linki, strony o błędach lub zbyt wiele poruszających się obiektów - ani nie swoich stronach odwiedzających. Jeśli nawigacja jest zbyt trudne do naśladowania, goście nie powróci.

Rozwiązanie: Upewnij się, że nawigacja jest łatwa do odczytania, znaleźć i do naśladowania. Ponadto, upewnij się, że jest w tym samym miejscu na wszystkich swoich stronach internetowych.

15. Sloppy Copy Web Site

Problem: Czy kiedykolwiek odwiedził stronę internetową z brakujących słów, gramatyki, albo po prostu nie ma sensu?

Artykuł dzięki:

Posted in Ptaki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *