Co przy zatruciu psa lub kota

Co przy zatruciu psa lub kota

Musisz wiedzieć, co naprawdę w żywności karmisz swojego psa. Jako psa, kota lub opiekuna zwierzęcia, największym darem, jaki możesz dać to szansa na dobry stan zdrowia! Dar dobrego zdrowia zaczyna się od jakości żywienia, który wpływa na każdy aspekt dobrego samopoczucia psa.

Diety naszych czworonogów są dalekie od głównie surowych diet białkowych pantoffeln z wielu różnych swoich przodków. Kły i koty nie mogą żyć zdrowe życie bez jedzenia mięsa. zęby swojego zwierzaka są przeznaczone do rozdzierania mięsa, a ich żołądki są zbudowane rozbić mięsa do ważnych składników odżywczych. Jeden coraz dobre popularnym wyborem jest holistyczne surowa dieta – dieta, która jest bardzo popularny dla zwierząt europejskich od dziesięcioleci, że zaopatruje wyższe jakości źródłach białka pochodzące z wysokiej jakości mięsa, tylko z naturalnych konserwantów, nie i bez barwnika spożywczego produktów ubocznych.

Czy wiesz, co naprawdę w karmy dla psów? Wiele żywności dla psów produkowane są tak słabo, że witaminy są uzupełniane. obróbka cieplna, standardem w przemyśle spożywczym dla zwierząt, niszczy ważne składniki odżywcze z wysokości do 100% utraty niektórych witamin, do 60% utraty aminokwasów, a nawet do 10% utraty kwasów tłuszczowych. Probiotyki i enzymy są niszczone, a tłuszcze stosowane w przetwarzaniu mogą być toksyczne lub zjełczałe. Ale to nie jest najgorsze w historii, i dlaczego należy wiedzieć, co tak naprawdę jest w jedzeniu psów karmi i dlaczego całościowe dieta powinna być wybrana.

Nie wszystkie przedsiębiorstwa produkcji żywności dla zwierząt domowych wykorzystać słabą jakość i potencjalnie niebezpieczne składniki, ale większość zrobienia. Komercyjnie świadczone dania mięsne są często bardzo zanieczyszczone bakteriami, takimi jak Salmonella, pochodzących od zwierząt, które padły z powodu choroby, urazu lub przyczyn naturalnych, które nie mogą być świadczone lub gotowane aż dni po śmierci.
Artykuł dzięki: