Koty

Mały kot w domu

Każdy uważa, że małe zwierzaki są piękne i słodkie. Jednak posiadanie ich w domu wcale nie jest takie proste. Po pierwsze to my musimy go nauczyć załatwiać się w kuwecie i jeść w jednym miejscu, żeby wszystkiego nie przynosił na Twój ulubiony biały dywan. Po za tym taki mały kot potrzebuje uwagi. Jak miauczy, to zwróć uwagę, co się dzieje.nauka jazdy gdynia Może się gdzieś zaklinował. Bo jak to kot, musi wszędzie swój ogon wsadzić i sprawdzić.

Koty

Mój kot, jak był mały to uwielbiał chować się w szuflady. No i kiedyś on zasnął w takiej szufladzie, my ją zamknęliśmy, bo go nie było widać. Mijają dwie godziny kota nie ma, my się martwimy, bo jeszcze mały. No i go szukamy. I na dworze i w hologramy-els.com domu, po czym się w końcu odezwał, no i go znaleźliśmy, ale jakbyśmy wyszli i tak by został? To po pierwsze mogłaby mu się stać krzywda, a po drugie on mógłby zrobić krzywdę zawartości tej szuflady.

Dlatego przy małym kociaku bardzo trzeba uważać. Zanim siądziesz musisz spojrzeć, czy go tam nie ma. Zanim odsuniesz krzesło, patrzysz, czy nie siedzi za nim. Takie życie z małym kotem.

Artykuł dzięki: geomeritum.pl